ביטוח לחול

שתפו את הפוסט
תוכן עניינים

ביטוח לחו"ל מספק שקט נפשי בעת נסיעה

ביטוח לחו"ל מספק הגנה למגוון אירועים בלתי צפויים שעלולים לשבש את חווית הנסיעה שלך. זוהי דרך אידיאלית להבטיח את הטיול שלך ולהעניק לעצמך שקט נפשי בחו"ל.

יש מבחר רחב של חברות ביטוח בינלאומיות לבחירה, כל אחת מספקת תוכניות המותאמות לסוג אחר של אזרח גלובלי.

ביטוח לחול – Cigna Global

Cigna Global היא אחת מחברות הביטוח הבינלאומיות המובילות, המציעה מגוון תוכניות המותאמות לגולים. אפשרויות אלו זמינות עבור יחידים, משפחות וקבוצות כאחד ומספקות כיסוי בריאותי ושיניים, סיוע בנסיעות, כמו גם פינוי רפואי חירום במידת הצורך.

נוסעים לעסקים או להנאה? ביטוח הבריאות הבינלאומי המתאים חיוני להגנה על רווחתך. Cigna Global מציעה מדיניות גלובלית כדי להבטיח שתקבל גישה לשירותי בריאות מהשורה הראשונה כאשר אתה זקוק לו ביותר.

תוכניות Cigna Global מספקות גישה לרשת של בתי חולים אמינים, רופאים ואנשי מקצוע אחרים בתחום הבריאות ברחבי העולם. ספקים אלה הוערכו בקפידה על ידי Cigna Global כדי להבטיח טיפול באיכות גבוהה.

בנוסף, תהיה לך גישה 24/7 לחשבון שלך באופן מקוון. זה מאפשר לך לבדוק את פרטי הכיסוי, להגיש תביעות ולמצוא רופא או בית חולים קרובים.

Cigna Global מציעה אתר אינטואיטיבי שהוא ידידותי למשתמש ופשוט לניווט. חברים יכולים לנצל הטבות רבות, כגון בתי מרקחת למשלוחים עד הבית והנחות על מוצרים בריאים.

Cigna Global מציעה תוכניות תואמות ACA, גמישות ומקיפות. ניתן להתאים אותם למגוון צרכים ומגיעים בשלוש רמות: כסף, זהב ופלטינה.

המועמדים בוחרים את רמת התוכנית שלהם, בוחרים את מיקום הכיסוי שלהם, ואז מוסיפים כל מודולים נוספים כדי ליצור תוכנית ביטוח בינלאומית מותאמת אישית. כל מודול מציע אפשרויות שונות להשתתפות עצמית כמו גם מקסימום הטבות.

ביטוח לחול – קבוצת אליאנץ

ביטוח לחו"ל הוא חלק בלתי נפרד מתכנון החופשה. זה מכסה כל אירועים בלתי צפויים, כמו קשרים חסרים או מקרי חירום רפואיים בזמן היעדרות. זה לא רק נותן לך שקט נפשי תוך חוסך לך כסף בטווח הארוך, אלא שזה גם הכרחי.

Allianz Group היא ספקית ביטוח נסיעות גלובלית בעלת מוניטין שמציעה תוכניות לנסיעות פנים ובינלאומיות כאחד. מגוון הכיסויים שלהם כולל כיסוי ביטול/הפרעה לטיול, כיסוי ביטוח רכב שכור והגנה רפואית.

הם מציעים תוכנית הטבות לתחבורה חירום, שהיא שימושית במיוחד כאשר נוסעים באזורים מרוחקים. זה יאפשר לך לגשת לבית חולים איכותי יותר במקרה חירום.

Allianz Group מציעה רכישת מדיניות מקוונת דרך הפורטל שלהם, מה שמקל על הזנת פרטי הטיול שלך והשוואת תוכניות זו לצד זו. קבלת הצעת מחיר ורכישת הפוליסה מעולם לא הייתה פשוטה יותר!

אם אתה מחפש יתרונות נוספים, תוכנית OneTrip Prime עשויה להיות שווה לשקול. למרות שהיא יקרה יותר מהתוכנית הבסיסית ביותר שלהם, היא מציעה הטבות טובות יותר ומכפילה את גבולות ההטבות לאחר עזיבה.

נוסעים מקומיים בתקציב נמוך הזקוקים לביטוח ביטול נסיעה והפסקות אך אינם זקוקים לכיסוי רפואי או מטען, ימצאו זאת כאופציה אידיאלית.

בהתאם לתוכנית שתבחר, Allianz עשויה לכלול הטבות עבור מצבים רפואיים קיימים. אם יש לך או למישהו ממשפחתך בעיה בריאותית קיימת, הקפד לקרוא בעיון את גיליון הנתונים של המוצר לפני רכישת משהו.

במשך כמעט 130 שנה, Allianz מספקת ביטוח לאנשים ברחבי העולם. תעריפי הפרמיה ואיכות השירות שלהם זיכו אותם במוניטין מפורסם, עם תוכניות זמינות ביותר מ-180 מדינות ברחבי העולם.

AXA גלובל

ביטוח לחו"ל הוא דרך שלא יסולא בפז לשמור על בריאותך ורווחתך בחו"ל. זה לא רק נותן לך שקט נפשי בעת נסיעה, אלא זה גם יכול לעזור לך להתרחק מחשבונות רפואיים יקרים.

AXA Global היא אחת מחברות הביטוח המובילות בעולם, המציעה מבחר עצום של פוליסות בינלאומיות. עם משרדים ברחבי העולם, AXA Global מספקת כיסוי לעסקים ופרטיים כאחד.

כשהעולם הופך למסוכן יותר ואיומי האבטחה מתגברים, ביטוח נסיעות מתאים חיוני יותר מאי פעם. בין אם אתם נוסעים מטעמי עבודה, משפחה או סתם בשביל הכיף – הידיעה שאתם מכוסים מפני כל אירוע בלתי צפוי היא לא יסולא בפז.

עם AXA Global, אתה יכול לקבל תוכנית באיכות גבוהה המותאמת לדרישות שלך. יש להם תוכניות לנסיעות ארוכות וקצרות כאחד ושירות הלקוחות שלהם הוא ללא תחרות.

הם מספקים התראות נסיעות ומודיעין אבטחה עולמי כדי להבטיח את ביטחונך בחו"ל. בהתאם לכיסוי שלך, תכונות אלה עשויות להיות נגישות באופן מקוון או על ידי הורדת האפליקציה לנייד שלהן.

בנוסף, תוכל לפנות ישירות ל-AXA ולבקש תשלום ישיר של ההוצאות הרפואיות שלך. זה מועדף לעתים קרובות על ידי נוסעים מכיוון שזה עוזר למנוע את הלחץ של קבלת החזר מחברת הביטוח שלהם.

ל-AXA נוכחות מבוססת ברחבי אירופה, אסיה וצפון אמריקה. הם ידועים בשירות הלקוחות שלהם ומספקים תוכניות מקיפות המכסות את הצרכים הרפואיים שלך בחו"ל. עם AXA אתה יכול להיות סמוך ובטוח בידיעה שאתה בידיים טובות בעת נסיעה.

התוכניות המקיפות של AXA לנסיעות בינלאומיות מציעות הטבות רפואיות ופינוי חירום, כמו גם כיסוי לא רפואי לכיסוי אובדן מזוודות, עיכובים בטיסות ובעיות נסיעות נפוצות אחרות. בנוסף יש להם צוות של מומחי בריאות זמין כדי לענות על כל שאלה שיש לך לגבי המדיניות שלך או המדינה שבה אתה מבקר.

GeoBlue

GeoBlue, בעל רישיון של עמותת Blue Cross Blue Shield, מציעה תוכניות לטיול בודד ולטווח ארוך. בנוסף, יש לו תוכניות מיוחדות שתוכננו במיוחד עם מחשבה על מחנכים, מיסיונרים וצוותים ימיים.

תוכניות הביטוח שלה בחו"ל מספקות כיסוי רפואי חירום ופינוי בזמן שאתה מחוץ לבית, כמו גם גישה 24 שעות ביממה לרשת של רופאים ובתי חולים ברחבי העולם, כך שתוכל לקבל טיפול רפואי אמין בכל מקום שהחיים לוקחים אותך.

הם מציעים את תוכנית התשלום הישיר כדי להסיר את הלחץ מהחשבונות הרפואיים. זה פשוט – פשוט קבע תור לרופא ברשת שלהם והוא ישלם לך את החשבון ישירות.

בחר מתוך שתי תוכניות: Xplorer Premier ו- Essential. שניהם מציעים השתתפות עצמית בטווח של $0 עד $10,000 וכן כיסוי מחוץ לארצות הברית.

תוכנית Xplorer Premier מעניקה גם גישה לרשת Blue Cross ו- Blue Shield PPO בארה"ב, ועוזרת לך לחסוך כסף בפרמיות.

תוכנית Navigator של GeoBlue מושלמת למחנכים או לסטודנטים, ומכסה פעילויות ספורט קולגיאליות ותקריות הקשורות ליקויי אלכוהול. בנוסף, זה זמין לאנשי צוות שרוצים כיסוי בזמן שיט או צלילה.

GeoBlue מציעה גם את תוכנית Voyager Essential, המושלמת לטיולים פנאי בינלאומיים ולנסיעות מיסיונריות. התמחור שלה תחרותי, עם אפשרויות לבחירת מגבלות רפואיות והשתתפות עצמית של עד שישה חודשים.

למי שאין לו כיסוי בלו קרוס או מגן כחול בבית, אך עדיין זקוק לביטוח נסיעות, זוהי אפשרות מצוינת. בנוסף, זה מכסה מצבים רפואיים קיימים כל עוד אתה רוכש את הפוליסה שלך לפחות 14 ימים לפני הנסיעה.

עכשיו Health International

כעת Health International מציעה ביטוח מקיף לחו"ל עבור גולים ותושבי חוץ אחרים. צוותי השירות הרב-לשוניים שלהם, הממוקמים ברחבי העולם, מסורים לספק סיוע בכל צעד.

מציעה כעת מספר תוכניות כגון SimpleCare ו-WorldCare, כל אחת מספקת שכבות כיסוי ייחודיות בנקודות מחיר שונות. יתר על כן, כל תוכנית מקיפה ועשירה בהטבות, ומעניקה ללקוחות גישה נוחה למתקנים ברמה עולמית ברחבי העולם.

כעת Health International מתגאה ביותר ממיליון מתקנים רפואיים ורופאים ברחבי העולם, כאשר האתר שלהם כולל כלי Find A Provider לאיתור בתי חולים ומרפאות בקרבת מקום.

פורטל החברות שלהם מאפשר לך להישאר מאורגן ולהגיש תביעות באינטרנט. יתר על כן, יש להם אפליקציה לנייד שנותנת לך גישה למפה של ספקים רפואיים בקרבת מקום.

יש להם צוותי שירות רב לשוניים הממוקמים ברחבי העולם שיכולים לענות על שאלותיכם ולעזור למצוא רופא העונה על הדרישות שלכם. יתר על כן, הם מספקים מדריכי וידאו הדרכה לשימוש בפורטל החברים שלהם והגשת תביעות.

מאז 2010, Now Health International הפכה לאחת ממבטחות הרפואה הבינלאומיות הפרטיות המובילות באסיה. המחויבות שלהם היא לספק מידע שימושי, כלים דיגיטליים ידידותיים למשתמש ושירות מהיר מאנשים שמעריכים את הזמן שלך.

כעת המוצר עטור הפרסים של Health International, SimpleCare, מציע ללקוחות רמות שונות של הגנה חיונית וגישה למתקנים רפואיים מובילים בעלות משתלמת. התוכניות הדיגיטליות המלאות הללו ידידותיות למשתמש עם כלים דיגיטליים מתקדמים ושירות מעולה – הכל תמורת PS14.99 בלבד לחודש!

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

שירותים נוספים

ביטוח נסיעות לאנשי עסקים
ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות לאנשי עסקים

איזה ביטוח נסיעות מתאים לאנשי עסקים? אם השאלה היא איזה ביטוח נסיעות לאנשי עסקים מתאים לאנשי עסקים, התשובה תהיה כזאת: ביטוח הנסיעות נקבע בדרך כלל לפי אופי הנסיעה ולאו דווקא לפי מטרת הנסיעה. עם זאת, ישנם כמה דברים שחשוב לדעת לגבי ביטוחי נסיעות לאנשי עסקים – קראו כאן.  מה ביטוח נסיעות לאנשי עסקים מכסה?  כאשר מדובר על ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים בכל תחום עסקי כזה או אחר, ברוב המקרים הכוונה תהיה להרחבות שונות. הרחבות

קראו עוד »

ביטוח נסיעות לחו"ל מצב רפואי קיים

מה זה ביטוח נסיעות לחו"ל מצב רפואי קיים? אם אתם שואלים מה זה ביטוח נסיעות מצב רפואי קיים, התשובה היא כזאת: אנשים אשר טסים לחו"ל בעודם סובלים ממצב רפואי כזה או אחר, נחשבים מבוטחים בעלי סיכון גבוה יותר מבחינת חברת הביטוח. מה חשוב לדעת בנושא הזה? – קראו כאן וקבלו תשובות מקיפות.  האם כל אחד יכול לרכוש את ביטוח נסיעות לחו"ל מצב רפואי קיים? לשאלה: האם כל אחד\ת יכולים לרכוש את הביטוח, התשובה היא כי

קראו עוד »

ביטוח תכולה ומבנה

מתי מומלץ לרכוש ביטוח תכולה ומבנה? ביטוח הדירה או נכס אחר שלכם הוא שיקול חשוב עבור בעלי בתים ומשקיעי נדל"ן כאחד. ההחלטה מתי לרכוש ביטוח כזה צריכה להיעשות תוך התייחסות מדוקדקת של גורמים שונים. נקודת מפתח היא תשקלו את הביטוח מוקדם ככל האפשר, רצוי בעת רכישת הנכס או זמן קצר לאחר מכן. תזמון זה מבטיח שההשקעה שלכם מוגנת כבר מההתחלה. מומלץ גם להעריך את הסיכונים של האקלים והסיכונים הסביבתיים המקומיים, שכן נכסים באזורים המועדים לאסונות

קראו עוד »

אילו ביטוחים ורישיונות צריך לענף הנדל"ן?

תחום הנדל"ן הוא תחום מורכב ויש חשיבות רבה ליכולת להתמצא בסוגי הביטוחים והרישיונות השונים שקשורים אליו עבור כל מי שמתכנן לבצע עסקת נדל"ן מכל סוג (בין אם זה קשור לשכירות, עסקת קנייה או מכירה של נכס או תיווך בעסקה כזאת). אם אתם מתכננים מהלך שקשור לנדל"ן, זה הזמן להתעמק בדקויות החשובות האלה! רישיון תיווך רישיון תיווך הוא חובה לכל מי שמעוניין לעבוד כמתווך נדל"ן. הוא מסמל מחויבות לסטנדרטים מקצועיים והבנה עמוקה של שוק הנדל"ן. כדי

קראו עוד »

ביטוח חיים למשכנתא

מידע חשוב על ביטוח חיים למשכנתא ביטוח חיים למשכנתא הוא סוג של פוליסת חיים לטווח ארוך שנועדה לשלם למלווה המשכנתא שלך עם מותך, יחד עם הוצאות מיידיות כגון חובות ועלויות חינוך. למרבה הצער, בניגוד לפוליסת חיים רגילה היא לא משלמת קצבת מוות ישירות לבני המשפחה שלך. משפחות עשויות להפיק תועלת משימוש בביטוח חיים כדי להבטיח את עתידן. אבל זו לא הדרך היחידה לוודא שהבית שלהם יישאר בית לאחר פטירתך. זה משתלם לך את המשכנתא ביטוח

קראו עוד »

מה צריך לדעת על ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא (PMI), הידוע גם בשם ביטוח משכנתא פרטית (PMI), מגן על המלווים מפני הפסד כספים אם לווים לא עומדים בהלוואות הבית שלהם. PMI נדרש בדרך כלל על משכנתאות קונבנציונליות עם מקדמה מתחת ל-20% וכן הלוואות FHA ו-USDA. ביטוח הגנת משכנתא מגיע בשני סוגים, שניהם משולמים על ידי הלווה ישירות לתשלום המשכנתא החודשי שלהם ונגבים כעמלה נוספת על ידי המלווים כאשר אתה מקבל את עמלת הקמת ההלוואה שלך. שניהם מספקים הגנה לכל הקדנציה ללא צורך

קראו עוד »

רוצים לקבל הצעה זולה?

פנו אלינו נציג ישמח לתת לכם שירות

small_c_popup.png

Learn how we helped 100 top brands gain success.

Let's have a chat