כמה עולה ביטוח רפואי בחו"ל?

שתפו את הפוסט
תוכן עניינים

אז כמה עולה ביטוח רפואי בחו"ל?

כמה עולה ביטוח רפואי בחו"ל?

עלות פוליסות ביטוח הבריאות הגולה משתנה במידה ניכרת על סמך גורמים כמו מדינות המכוסות, מבטח, הטבות כלולות או לא נכללות, סכום השתתפות עצמית וסכום ביטוח מטבעות.

ביטוח רפואי בינלאומי הוא השקעה שלא יסולא בפז עבור מטיילים או גולים, ועוזרים לך להימנע מהוצאות יקרות מהכיס כאשר אתה מנווט במערכת בריאות זרה.

מערכות בריאות הציבור

מערכות בריאות הציבור כוללות סוכנויות ממשלתיות וגורמים שאינם ממשלתיים המציעים מעקב אפידמיולוגי, חיסונים, שירותי חיסון, תוכניות למניעת מחלות, תפעול שירותי מעבדה וכן פעילויות חינוך וקידום והתערבויות מניעה מבוססות קהילה כחלק משירותי בריאות הציבור. שמירה על מימון למערכות בריאות הציבור הייתה מזמן אתגר משמעותי.

ארצות הברית נוטה להיות בעלות מחירי בריאות גבוהים יותר מאשר כלכלות מתקדמות אחרות לניתוחים, בדיקות אבחון ותרופות מרשם. ניתן לייחס חלק מההבדל הזה לעלויות ניהוליות מוגברות כגון עיבוד תביעות/תשלום/אישור קביעת זכאות/תהליכי מדידת איכות (Cutler & Ly 2010).

וריאציה של הוצאות בריאות בארצות הברית משקפת לעתים קרובות הבדלי מחירים גיאוגרפיים לשירותים ולא להבדלי השימוש, המונעים על ידי העדפות הצרכנים ומצב הבריאות. יתר על כן, מרבית נותני שירותי הבריאות במגזר הפרטי באמריקה הם מפעלים למטרות רווח המובילים למחירים גבוהים יותר ושולי רווח.

מימון מערכות בריאות הציבור משתנה באופן משמעותי בין מדינות, כאשר הרוב המכריע מגיע ממענקים וחוזים בין ממשלתיים (28%); עמלות והחזרים (16%) והקרנות הכלליות הממלכתיות (12%). בעוד שתקציב הליבה של CDC הוגדל מעט במהלך התפרצות הקורונה, זה לא מספיק כדי לעמוד בדרישות לבריאות הציבור בפריסה ארצית.

ביטוחי בריאות פרטיות

חברות ביטוח בריאות בינלאומיות מספקות ביטוח רפואי בחו"ל שכולל כיסוי למערכות בריאות פרטיות. ההצעות שלהם יכולות לכלול קווי קווי חירום 24 שעות ביממה והחזר הוצאות רפואיות; לפעמים בתי חולים שולחים שטרות ישירות למבטחים אלה, ואילו אצל אחרים חולים חייבים לשלם לפני שתגיש תביעה כנגד המבטח בגין החזר.

המיקום שלך יכול להשפיע עצום על עלות פרמיות הבריאות. עלויות הבריאות משתנות באופן דרמטי בין המדינות גם אם הן קרובות זה לזה גיאוגרפית בגלל הבדלים בשכיחות מצבים רפואיים ואיכות הטיפול הניתנים. במדינות מסוימות יש גם כללים ותקנות ספציפיים סביב השימוש בהן – למשל חלקם מחייבים מטופלים מבקרים בספקים ספציפיים לפני שהם מקבלים החזר.

תנאים קיימים

מצבים שקיימו לפני מחלות, פציעות או בעיות בריאות שהיו קיימות לפני ההרשמה לתכנית לביטוח בריאות. הם עשויים לכלול מצבים חמורים כמו סרטן, סוכרת או אסטמה, כמו גם פחות חמורים כמו דלקת שקדים או לחץ דם גבוה. בעבר, ביטוח בריאות בדרך כלל לא ישמור על תנאים קיימים מהכיסוי; עם זאת, בזכות זאת שהשתנה באופן דרמטי. אף מבטח בריאות לא יכול כעת לשלול כיסוי על בסיס תנאים קיימים ו/או לגבות יותר כסף כתוצאה מכך; עם זאת, כללים אלה אינם חלים בכל רחבי הלוח; כמה תוכניות לשכת הטווח והחווה, כמו גם מדיניות פרטנית של סבא או סבתא עשויים עדיין לשלול תנאים קיימים מהתוכניות שלהם.

תוכניות ביטוח בריאות בינלאומיות נועדו לענות על הצרכים הרפואיים שלך בזמן נסיעה מעבר לים. אמנם הם נוטים להיות יקרים יותר מתוכניות מקומיות, אך הם יכולים לעזור להימנע מחשבונות רפואיים יקרים ולהוריד את הסיכון שלך למקרי חירום רפואיים תוך מתן גישה לטיפול בבתי חולים לבחירתך.

בעת תביעה על פוליסת ביטוח בריאות בינלאומית, שמור תמיד את כל התקבולים והתיעוד של הוצאות מחוץ לכיס כמו שטרות, קבלות בתשלום, דוחות פציעות/תאונות, דוחות רופא וכו '. מסמכים אלה יאפשרו לך להגיש באופן מקוון או ב משרד פיזי של חברת הביטוח תביעה.

כמה עולה ביטוח רפואי בחו"ל ואילו יעדים

עלות הביטוח הרפואי עבור תיירים משתנה על פי בחירת הכיסוי והאזור שלך שאתה צריך להיות מכוסה, גיל ותשלום תשלום/השתתפות עצמית הקשורה לחברות שונות – ולכן בחירה בחוכמה תחסוך כסף לטווח ארוך!

מדינות מסוימות מציעות מערכות בריאות לאומיות (ציבוריות) המציעות טיפולים בחינם או בעלות נמוכה לאזרחיהן; עם זאת, כתייר אינך יכול להיות זכאי להשתמש בשירותים אלה מבלי לבצע תחילה תשלומי ביטוח לאומי; ביטוח רפואי בינלאומי הוא אפוא דרך אידיאלית לכיסוי חירום רפואי בחו"ל.

תוכניות ביטוח בריאות בינלאומיות משקפות בדרך כלל סיכון, כאשר הפרמיות משקפות את הסבירות שלך להזדקק לשירותי בריאות. בחירת תוכנית בינלאומית עם השתתפות עצמית גבוהה יותר עשויה להוריד את עלויות המדיניות הכוללות מכיוון שהיא מורידה את סיכוני המבטח ואת הסבירות לתביעות בעתיד.

הרבה מאוד מטיילים רבים בוחרים כיסוי בכל העולם, אם כי אפשרות זו יכולה להיות יקרה. אפשרות חסכונית וגמישה יותר עשויה להיות לרכוש תוכנית מתחדשת שנתית כמו פוליסות ביטוח שהמציעה כיסוי בלמעלה מ- 160 מדינות ברחבי העולם עם גישה לרופאים ובתי חולים ברחבי העולם.

לסיום: חשוב לבדוק לפני כל טיסה או טיול צריך לדעת כמה עולה ביטוח רפואי בחו"ל כדאי שתהיו רגועים כל משך הטיול שלכם.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

שירותים נוספים

אחריות צולבת ביטוח דירה

אחריות צולבת בביטוח דירה: מה זה ולמה זה חשוב? ביטוח דירה הוא אחד הצעדים החשובים ביותר שכל בעל נכס צריך לשקול כדי להגן על הנכס והרכוש האישי. בין המרכיבים החשובים שיש לכלול בפוליסה הוא אחריות צולבת. במאמר זה נסקור מהי אחריות צולבת, מדוע היא חשובה, ואיך לבחור את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכים שלכם. בנוסף, נכיר את חברת DCN לביטוח, המציעה פתרונות ביטוחיים מקיפים ומותאמים אישית. מהי אחריות צולבת? אחריות צולבת בביטוח דירה היא סעיף בפוליסת

קראו עוד »

ביטוח דירה נזקי איטום

ביטוח דירה לנזקי איטום: הגנה מקיפה על הנכס שלכם כשמדובר בדירה שלכם, חשוב לוודא שהנכס מוגן מפני נזקים שונים. אחד הנזקים הנפוצים והמתסכלים ביותר הוא נזקי איטום. חדירות מים, רטיבות ונזילות עלולים לגרום לנזקים חמורים למבנה ולרכוש בתוך הדירה. ביטוח דירה לנזקי איטום מספק כיסוי מקיף לנזקים הנגרמים כתוצאה מבעיות איטום, ומבטיח שתוכלו לטפל בנזקים במהירות וביעילות. במאמר זה נעמיק בהבנת ביטוח דירה לנזקי איטום, נבחן את הגורמים המשפיעים על המחיר ונלמד כיצד לבחור את

קראו עוד »

ביטוח תכולת דירה השוואת מחירים

ביטוח תכולת דירה הוא אחד הביטוחים החשובים ביותר שאתם יכולים לעשות על מנת להגן על הרכוש האישי שלכם. מדובר בביטוח שמספק כיסוי לנזקים שעלולים להתרחש לתכולת הדירה שלכם, כמו רהיטים, מכשירים חשמליים, בגדים וחפצים אישיים נוספים. כשמדובר בבחירת ביטוח תכולת דירה, השוואת מחירים ובחירת הפוליסה המתאימה ביותר לצרכים שלכם הם שלבים קריטיים. במאמר זה נסקור את הגורמים המשפיעים על מחירי הביטוח, נבין את חשיבות ההשוואה ונלמד כיצד לבחור את הפוליסה הטובה ביותר. בנוסף, נכיר את

קראו עוד »

ביטוח דירה מחיר

ביטוח דירה מחיר: כמה זה עולה ומה משפיע על המחיר? כאשר מדובר בביטוח דירה, עלות הביטוח היא שאלה מרכזית שמטרידה רבים. ביטוח דירה הוא אחד האמצעים החשובים ביותר להבטיח את ההשקעה שלכם ולשמור על הנכס והרכוש האישי. הבנת המרכיבים שמשפיעים על עלות הביטוח תעזור לכם לבחור את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכים שלכם. במאמר זה נסקור את הגורמים המשפיעים על מחיר ביטוח הדירה, את סוגי הביטוחים הקיימים וכיצד ניתן להוזיל את העלויות. בנוסף, נכיר את חברת

קראו עוד »

השוואת ביטוח דירה למשכנתא

כשרוכשים דירה, במיוחד עם משכנתא, ביטוח דירה הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך. ביטוח דירה למשכנתא מעניק הגנה הן לבנק המלווה והן לרוכש הדירה. חשוב להבין את סוגי הביטוח השונים הקיימים, מה כל אחד מהם כולל, וכיצד לבחור את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכים שלכם. במאמר זה נעמיק בהשוואת ביטוחי דירה למשכנתא ונבין את חשיבותם. כמו כן, נכיר את חברת DCN לביטוח, המתמחה במתן פתרונות ביטוחיים מקיפים ומותאמים אישית. מהו ביטוח דירה למשכנתא? ביטוח דירה למשכנתא הוא

קראו עוד »

כמה עולה ביטוח דירה צד ג

ביטוח דירה צד ג': עלויות וכיסויים כשמדובר בביטוח דירה, אחד הנושאים החשובים ביותר להבנה הוא ביטוח צד ג'. ביטוח זה מספק כיסוי לנזקים שעלולים להיגרם לאנשים אחרים או לרכושם כתוצאה מאירועים שקרו בדירתכם. ההגנה הזו חיונית לכל בעל דירה, בין אם אתם בעלי דירה להשקעה או מתגוררים בנכס בעצמכם. במאמר זה נסקור לעומק את ביטוח הדירה צד ג', נבין את עלויות הביטוח וכיצד הוא יכול להגן עליכם במצבי חירום. בנוסף, נכיר את חברת DCN לביטוח,

קראו עוד »

רוצים לקבל הצעה זולה?

פנו אלינו נציג ישמח לתת לכם שירות

small_c_popup.png

Learn how we helped 100 top brands gain success.

Let's have a chat