כמה עולה ביטוח רפואי בחו"ל?

שתפו את הפוסט
תוכן עניינים

אז כמה עולה ביטוח רפואי בחו"ל?

כמה עולה ביטוח רפואי בחו"ל?

עלות פוליסות ביטוח הבריאות הגולה משתנה במידה ניכרת על סמך גורמים כמו מדינות המכוסות, מבטח, הטבות כלולות או לא נכללות, סכום השתתפות עצמית וסכום ביטוח מטבעות.

ביטוח רפואי בינלאומי הוא השקעה שלא יסולא בפז עבור מטיילים או גולים, ועוזרים לך להימנע מהוצאות יקרות מהכיס כאשר אתה מנווט במערכת בריאות זרה.

מערכות בריאות הציבור

מערכות בריאות הציבור כוללות סוכנויות ממשלתיות וגורמים שאינם ממשלתיים המציעים מעקב אפידמיולוגי, חיסונים, שירותי חיסון, תוכניות למניעת מחלות, תפעול שירותי מעבדה וכן פעילויות חינוך וקידום והתערבויות מניעה מבוססות קהילה כחלק משירותי בריאות הציבור. שמירה על מימון למערכות בריאות הציבור הייתה מזמן אתגר משמעותי.

ארצות הברית נוטה להיות בעלות מחירי בריאות גבוהים יותר מאשר כלכלות מתקדמות אחרות לניתוחים, בדיקות אבחון ותרופות מרשם. ניתן לייחס חלק מההבדל הזה לעלויות ניהוליות מוגברות כגון עיבוד תביעות/תשלום/אישור קביעת זכאות/תהליכי מדידת איכות (Cutler & Ly 2010).

וריאציה של הוצאות בריאות בארצות הברית משקפת לעתים קרובות הבדלי מחירים גיאוגרפיים לשירותים ולא להבדלי השימוש, המונעים על ידי העדפות הצרכנים ומצב הבריאות. יתר על כן, מרבית נותני שירותי הבריאות במגזר הפרטי באמריקה הם מפעלים למטרות רווח המובילים למחירים גבוהים יותר ושולי רווח.

מימון מערכות בריאות הציבור משתנה באופן משמעותי בין מדינות, כאשר הרוב המכריע מגיע ממענקים וחוזים בין ממשלתיים (28%); עמלות והחזרים (16%) והקרנות הכלליות הממלכתיות (12%). בעוד שתקציב הליבה של CDC הוגדל מעט במהלך התפרצות הקורונה, זה לא מספיק כדי לעמוד בדרישות לבריאות הציבור בפריסה ארצית.

ביטוחי בריאות פרטיות

חברות ביטוח בריאות בינלאומיות מספקות ביטוח רפואי בחו"ל שכולל כיסוי למערכות בריאות פרטיות. ההצעות שלהם יכולות לכלול קווי קווי חירום 24 שעות ביממה והחזר הוצאות רפואיות; לפעמים בתי חולים שולחים שטרות ישירות למבטחים אלה, ואילו אצל אחרים חולים חייבים לשלם לפני שתגיש תביעה כנגד המבטח בגין החזר.

המיקום שלך יכול להשפיע עצום על עלות פרמיות הבריאות. עלויות הבריאות משתנות באופן דרמטי בין המדינות גם אם הן קרובות זה לזה גיאוגרפית בגלל הבדלים בשכיחות מצבים רפואיים ואיכות הטיפול הניתנים. במדינות מסוימות יש גם כללים ותקנות ספציפיים סביב השימוש בהן – למשל חלקם מחייבים מטופלים מבקרים בספקים ספציפיים לפני שהם מקבלים החזר.

תנאים קיימים

מצבים שקיימו לפני מחלות, פציעות או בעיות בריאות שהיו קיימות לפני ההרשמה לתכנית לביטוח בריאות. הם עשויים לכלול מצבים חמורים כמו סרטן, סוכרת או אסטמה, כמו גם פחות חמורים כמו דלקת שקדים או לחץ דם גבוה. בעבר, ביטוח בריאות בדרך כלל לא ישמור על תנאים קיימים מהכיסוי; עם זאת, בזכות זאת שהשתנה באופן דרמטי. אף מבטח בריאות לא יכול כעת לשלול כיסוי על בסיס תנאים קיימים ו/או לגבות יותר כסף כתוצאה מכך; עם זאת, כללים אלה אינם חלים בכל רחבי הלוח; כמה תוכניות לשכת הטווח והחווה, כמו גם מדיניות פרטנית של סבא או סבתא עשויים עדיין לשלול תנאים קיימים מהתוכניות שלהם.

תוכניות ביטוח בריאות בינלאומיות נועדו לענות על הצרכים הרפואיים שלך בזמן נסיעה מעבר לים. אמנם הם נוטים להיות יקרים יותר מתוכניות מקומיות, אך הם יכולים לעזור להימנע מחשבונות רפואיים יקרים ולהוריד את הסיכון שלך למקרי חירום רפואיים תוך מתן גישה לטיפול בבתי חולים לבחירתך.

בעת תביעה על פוליסת ביטוח בריאות בינלאומית, שמור תמיד את כל התקבולים והתיעוד של הוצאות מחוץ לכיס כמו שטרות, קבלות בתשלום, דוחות פציעות/תאונות, דוחות רופא וכו '. מסמכים אלה יאפשרו לך להגיש באופן מקוון או ב משרד פיזי של חברת הביטוח תביעה.

כמה עולה ביטוח רפואי בחו"ל ואילו יעדים

עלות הביטוח הרפואי עבור תיירים משתנה על פי בחירת הכיסוי והאזור שלך שאתה צריך להיות מכוסה, גיל ותשלום תשלום/השתתפות עצמית הקשורה לחברות שונות – ולכן בחירה בחוכמה תחסוך כסף לטווח ארוך!

מדינות מסוימות מציעות מערכות בריאות לאומיות (ציבוריות) המציעות טיפולים בחינם או בעלות נמוכה לאזרחיהן; עם זאת, כתייר אינך יכול להיות זכאי להשתמש בשירותים אלה מבלי לבצע תחילה תשלומי ביטוח לאומי; ביטוח רפואי בינלאומי הוא אפוא דרך אידיאלית לכיסוי חירום רפואי בחו"ל.

תוכניות ביטוח בריאות בינלאומיות משקפות בדרך כלל סיכון, כאשר הפרמיות משקפות את הסבירות שלך להזדקק לשירותי בריאות. בחירת תוכנית בינלאומית עם השתתפות עצמית גבוהה יותר עשויה להוריד את עלויות המדיניות הכוללות מכיוון שהיא מורידה את סיכוני המבטח ואת הסבירות לתביעות בעתיד.

הרבה מאוד מטיילים רבים בוחרים כיסוי בכל העולם, אם כי אפשרות זו יכולה להיות יקרה. אפשרות חסכונית וגמישה יותר עשויה להיות לרכוש תוכנית מתחדשת שנתית כמו פוליסות ביטוח שהמציעה כיסוי בלמעלה מ- 160 מדינות ברחבי העולם עם גישה לרופאים ובתי חולים ברחבי העולם.

לסיום: חשוב לבדוק לפני כל טיסה או טיול צריך לדעת כמה עולה ביטוח רפואי בחו"ל כדאי שתהיו רגועים כל משך הטיול שלכם.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

שירותים נוספים

ביטוח נסיעות לאנשי עסקים
ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות לאנשי עסקים

איזה ביטוח נסיעות מתאים לאנשי עסקים? אם השאלה היא איזה ביטוח נסיעות לאנשי עסקים מתאים לאנשי עסקים, התשובה תהיה כזאת: ביטוח הנסיעות נקבע בדרך כלל לפי אופי הנסיעה ולאו דווקא לפי מטרת הנסיעה. עם זאת, ישנם כמה דברים שחשוב לדעת לגבי ביטוחי נסיעות לאנשי עסקים – קראו כאן.  מה ביטוח נסיעות לאנשי עסקים מכסה?  כאשר מדובר על ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים בכל תחום עסקי כזה או אחר, ברוב המקרים הכוונה תהיה להרחבות שונות. הרחבות

קראו עוד »

ביטוח נסיעות לחו"ל מצב רפואי קיים

מה זה ביטוח נסיעות לחו"ל מצב רפואי קיים? אם אתם שואלים מה זה ביטוח נסיעות מצב רפואי קיים, התשובה היא כזאת: אנשים אשר טסים לחו"ל בעודם סובלים ממצב רפואי כזה או אחר, נחשבים מבוטחים בעלי סיכון גבוה יותר מבחינת חברת הביטוח. מה חשוב לדעת בנושא הזה? – קראו כאן וקבלו תשובות מקיפות.  האם כל אחד יכול לרכוש את ביטוח נסיעות לחו"ל מצב רפואי קיים? לשאלה: האם כל אחד\ת יכולים לרכוש את הביטוח, התשובה היא כי

קראו עוד »

ביטוח תכולה ומבנה

מתי מומלץ לרכוש ביטוח תכולה ומבנה? ביטוח הדירה או נכס אחר שלכם הוא שיקול חשוב עבור בעלי בתים ומשקיעי נדל"ן כאחד. ההחלטה מתי לרכוש ביטוח כזה צריכה להיעשות תוך התייחסות מדוקדקת של גורמים שונים. נקודת מפתח היא תשקלו את הביטוח מוקדם ככל האפשר, רצוי בעת רכישת הנכס או זמן קצר לאחר מכן. תזמון זה מבטיח שההשקעה שלכם מוגנת כבר מההתחלה. מומלץ גם להעריך את הסיכונים של האקלים והסיכונים הסביבתיים המקומיים, שכן נכסים באזורים המועדים לאסונות

קראו עוד »

אילו ביטוחים ורישיונות צריך לענף הנדל"ן?

תחום הנדל"ן הוא תחום מורכב ויש חשיבות רבה ליכולת להתמצא בסוגי הביטוחים והרישיונות השונים שקשורים אליו עבור כל מי שמתכנן לבצע עסקת נדל"ן מכל סוג (בין אם זה קשור לשכירות, עסקת קנייה או מכירה של נכס או תיווך בעסקה כזאת). אם אתם מתכננים מהלך שקשור לנדל"ן, זה הזמן להתעמק בדקויות החשובות האלה! רישיון תיווך רישיון תיווך הוא חובה לכל מי שמעוניין לעבוד כמתווך נדל"ן. הוא מסמל מחויבות לסטנדרטים מקצועיים והבנה עמוקה של שוק הנדל"ן. כדי

קראו עוד »

ביטוח חיים למשכנתא

מידע חשוב על ביטוח חיים למשכנתא ביטוח חיים למשכנתא הוא סוג של פוליסת חיים לטווח ארוך שנועדה לשלם למלווה המשכנתא שלך עם מותך, יחד עם הוצאות מיידיות כגון חובות ועלויות חינוך. למרבה הצער, בניגוד לפוליסת חיים רגילה היא לא משלמת קצבת מוות ישירות לבני המשפחה שלך. משפחות עשויות להפיק תועלת משימוש בביטוח חיים כדי להבטיח את עתידן. אבל זו לא הדרך היחידה לוודא שהבית שלהם יישאר בית לאחר פטירתך. זה משתלם לך את המשכנתא ביטוח

קראו עוד »

מה צריך לדעת על ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא (PMI), הידוע גם בשם ביטוח משכנתא פרטית (PMI), מגן על המלווים מפני הפסד כספים אם לווים לא עומדים בהלוואות הבית שלהם. PMI נדרש בדרך כלל על משכנתאות קונבנציונליות עם מקדמה מתחת ל-20% וכן הלוואות FHA ו-USDA. ביטוח הגנת משכנתא מגיע בשני סוגים, שניהם משולמים על ידי הלווה ישירות לתשלום המשכנתא החודשי שלהם ונגבים כעמלה נוספת על ידי המלווים כאשר אתה מקבל את עמלת הקמת ההלוואה שלך. שניהם מספקים הגנה לכל הקדנציה ללא צורך

קראו עוד »

רוצים לקבל הצעה זולה?

פנו אלינו נציג ישמח לתת לכם שירות

small_c_popup.png

Learn how we helped 100 top brands gain success.

Let's have a chat