ביטוח מבנה למשכנתא

שתפו את הפוסט
תוכן עניינים

למה צריך ביטוח מבנה למשכנתא?

ביטוח מבנה למשכנתא
ביטוח מבנה למשכנתא

ביטוח חיים למשכנתא (המכונה גם ביטוח הגנת משכנתא) מציע לבעלי בתים דרך קלה להבטיח את יתרת המשכנתא שלהם תהיה מכוסה אם ילכו לעולמם. בעוד שצורות אחרות של ביטוח חיים עשויות לאפשר למוטבים כמו בני זוג או ילדים להשתמש בקצבאות מוות להוצאות מלבד תשלום יתרת המשכנתא, ביטוח חיים למשכנתא משלם באופן ספציפי את החוב המגיע על המוטבים שלו.

מהם עלויות של ביטוח מבנה למשכנתא?

חיי משכנתא או "ביטוח הגנת משכנתא", מספקים שקט נפשי שמשפחתך לא ירשה חובות גדולים אם תמות; עם זאת, העלויות שלה יכולות לעלות על אלו הקשורות לפוליסות חיים מסורתיות לטווח ארוך של קצבאות מוות דומות. יתר על כן, הוא מגיע עם כללים, תקנות והטבות רבות שיש להעריך בקפידה מול הצרכים וההעדפות הספציפיות שלך.

פוליסות ביטוח חיים למשכנתא נמכרות ומנוהלות בדרך כלל על ידי המלווה שלך או מבטח המזוהה עם חברת המשכנתאות שלך ומתגלגלות לתשלומי ההלוואה שלך כפרמיות. כאשר זה קורה, מלווה המשכנתאות הופך למוטב בפוליסה; יקיריכם לא יקבלו קצבאות מוות במסגרת הסדר זה.

פוליסות ביטוח חיים סטנדרטיות מחלקות כסף ישירות למוטבים שלך, אשר לאחר מכן יוכלו להשתמש בו ככל שימצאו לנכון – כגון כיסוי הוצאות סופיות, עלויות טיפול בילדים או עלויות חינוך עתידיות עבור ילדיך.

פוליסות ביטוח חיים למשכנתא נוטות להיות יקרות יותר בגלל היעדר מגבלות ומגבלות חיתום, מה שהופך את פוליסות חיי המשכנתא ליקר יותר עבור סכומי כיסוי שווים מפוליסות חיים סטנדרטיות. לכן, פוליסות חיים לתקופות יכולות להציע תמורה טובה יותר במחירים משתלמים יותר תוך מתן הטבות דומות; הפרמיה שלהם נקבעת בדרך כלל על ידי גורמים כמו גילך, מצב בריאותך וכמה זמן הכיסוי אמור להימשך.

יתרונות של ביטוח מבנה למשכנתא

ביטוח חיים למשכנתא (MPI) מאפשר ליורשים שלך לשמור על הבית שהם ירשו מבלי לקחת על עצמם את התשלומים שלך עם מותך, ומספק שקט נפשי מבלי להשתלט על נטל התשלומים. בדומה לפוליסות חיים מסורתיות, MPI זמין מ-Quicken Loans וכל אחד יכול לרכוש אחת כל עוד יש בבעלותו נכס.

עם זאת, בניגוד לפוליסת ביטוח חיים רגילה, ביטוח הגנת משכנתא (MPI) משתמש רק בתשלום המזומן שלו כדי לשלם את המשכנתא שלך, כלומר הערך הנקוב שלה יקטן עם הזמן עם ביטול התשלומים. חלק מהפוליסות של MPI אפילו מציעות הגנה על נכות שתכסה תשלומים במקרה שמחלה או תאונה תגרום לך לא לעבוד.

ביטוח חיים למשכנתא הוא בדרך כלל חסכוני יותר מפוליסות לתקופות חיים ודורש חיתום רפואי או בדיקות בריאות מינימליות לרכישה, מה שהופך אותו מתאים לאנשים שיש להם תנאים קיימים שימנעו מהם זכאות לפוליסות חיים מסורתיות.

החיסרון העיקרי של ביטוח חיים למשכנתא נעוץ בהיקפו המצומצם; זה רק משלם את המשכנתא שלך, לא משאיר שום דבר נוסף עבור עלויות הלוויה או הוצאות סופיות אחרות, או הוצאות מחיה יומיומיות שיורשים שלך עשויים לדרוש. יתר על כן, הוא אינו מספק כיסוי להוצאות מחיה יומיומיות או צרכים פיננסיים אחרים שעלולים להתעורר עבור היורשים שלך.

מיסים

ביטוח חיים למשכנתא יכול לספק שקט נפשי שהיקירים שלכם לא יצטרכו לדאוג לתשלום המשכנתא שלכם כשתמות, אבל יש לו כמה חסרונות. אחד מהם מחויב במס כהכנסה. בדרך כלל התמורה מפוליסות מסוג זה נחשבות להכנסה רגילה; עם זאת, זה חל רק אם התמורה עולה על בסיס העלות שלך ונמשכת לפני כן; אחרת לא תצטרך לדאוג לגבי מסים כלל.

ביטוח חיים למשכנתא בדרך כלל אינו מציע הטבות רבות כמו ביטוח חיים מסורתי, הכולל פירעון מלא של המשכנתא וכיסוי הוצאות אחרות במידת הצורך לאחר המוות. בעוד שפוליסות חיים סטנדרטיות משלמות את יתרת ההלוואה שלך כשמישהו עובר, בעוד שפוליסות הגנת משכנתא משלמות רק את יתרת המשכנתא הנותרת אם תעבור. לכן, הם לא יעזרו לכסות הוצאות נוספות לאחר פטירתך.

פוליסות ביטוח חיים למשכנתא נוטות להיות זולות משמעותית מפוליסות חיים מסורתיות, ולעיתים קרובות ניתן לכלול את הפרמיות שלהן בתשלומי הלוואת המשכנתא שלך, מה שהופך את התקציב לפשוט יותר מכיוון שתוכל לעקוב אחר העלויות שלהן לאורך זמן.

מה הם תנאי חיתום?

ביטוח חיים למשכנתא (או "ביטוח הגנת משכנתא") הוא סוג של ביטוח חיים שנועד לשלם את יתרת החוב על המשכנתא שלך במקרה של מוות. פוליסות חיי משכנתא שונות מפוליסות חיים מסורתיות על ידי ביצוע תשלום ישירות למלווה המשכנתא במקום לבני המשפחה שלך כאשר מישהו נפטר; דוגמה אחת היא קצבת המוות שלהם חוזרת ישירות לבנק שלהם.

ככל שקרן המשכנתא שלך יורדת עם הזמן, כך גם הכיסוי הניתן במסגרת פוליסות אלו יורדת – מה שמוביל בדרך כלל לפרמיות נמוכות יותר מאשר פוליסות ביטוח חיים.

הבדל מרכזי אחד בין ביטוח חיים למשכנתא לביטוח חיים זב שחיי משכנתא מגנים רק על חובות בעוד שהחיים מציעים הטבת מוות עקבית שיכולה לשמש להוצאות אחרות או ליצירת עושר. החיים הם בדרך כלל האופציה הטובה ביותר.

ביטוח חיים למשכנתא נבדל באופן משמעותי מהטווח הארוך, המאפשר לך להתאים את אורכו והעלות הנלווית שלו בהתאם לדרישות הייחודיות שלך. אמנם מדיניות טווח מחייבת אותך לעבור בדיקות רפואיות וייתכן שלא תהיה זמינה אם קיימים מצבים בריאותיים קיימים; לעומת זאת, פוליסות ביטוח הגנת משכנתא קלות יותר לאנשים המחפשים כיסוי אך רוצים פחות טרחה מצורות מסורתיות של תהליכי חיתום ביטוח חיים. פוליסות הגנת משכנתא מציעות פתרון נוסף בכך שהן נגישות ללא יותר מדי בדיקות רפואיות או תהליכי חיתום – מספקות עוד מוצא חשוב למי שרוצה אפשרות ביטוח נטולת טרחה כאשר פוליסות חיים מסורתיות לא יעשו זאת.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

שירותים נוספים

ביטוח נסיעות לאנשי עסקים
ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות לאנשי עסקים

איזה ביטוח נסיעות מתאים לאנשי עסקים? אם השאלה היא איזה ביטוח נסיעות לאנשי עסקים מתאים לאנשי עסקים, התשובה תהיה כזאת: ביטוח הנסיעות נקבע בדרך כלל לפי אופי הנסיעה ולאו דווקא לפי מטרת הנסיעה. עם זאת, ישנם כמה דברים שחשוב לדעת לגבי ביטוחי נסיעות לאנשי עסקים – קראו כאן.  מה ביטוח נסיעות לאנשי עסקים מכסה?  כאשר מדובר על ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים בכל תחום עסקי כזה או אחר, ברוב המקרים הכוונה תהיה להרחבות שונות. הרחבות

קראו עוד »

ביטוח נסיעות לחו"ל מצב רפואי קיים

מה זה ביטוח נסיעות לחו"ל מצב רפואי קיים? אם אתם שואלים מה זה ביטוח נסיעות מצב רפואי קיים, התשובה היא כזאת: אנשים אשר טסים לחו"ל בעודם סובלים ממצב רפואי כזה או אחר, נחשבים מבוטחים בעלי סיכון גבוה יותר מבחינת חברת הביטוח. מה חשוב לדעת בנושא הזה? – קראו כאן וקבלו תשובות מקיפות.  האם כל אחד יכול לרכוש את ביטוח נסיעות לחו"ל מצב רפואי קיים? לשאלה: האם כל אחד\ת יכולים לרכוש את הביטוח, התשובה היא כי

קראו עוד »

ביטוח תכולה ומבנה

מתי מומלץ לרכוש ביטוח תכולה ומבנה? ביטוח הדירה או נכס אחר שלכם הוא שיקול חשוב עבור בעלי בתים ומשקיעי נדל"ן כאחד. ההחלטה מתי לרכוש ביטוח כזה צריכה להיעשות תוך התייחסות מדוקדקת של גורמים שונים. נקודת מפתח היא תשקלו את הביטוח מוקדם ככל האפשר, רצוי בעת רכישת הנכס או זמן קצר לאחר מכן. תזמון זה מבטיח שההשקעה שלכם מוגנת כבר מההתחלה. מומלץ גם להעריך את הסיכונים של האקלים והסיכונים הסביבתיים המקומיים, שכן נכסים באזורים המועדים לאסונות

קראו עוד »

אילו ביטוחים ורישיונות צריך לענף הנדל"ן?

תחום הנדל"ן הוא תחום מורכב ויש חשיבות רבה ליכולת להתמצא בסוגי הביטוחים והרישיונות השונים שקשורים אליו עבור כל מי שמתכנן לבצע עסקת נדל"ן מכל סוג (בין אם זה קשור לשכירות, עסקת קנייה או מכירה של נכס או תיווך בעסקה כזאת). אם אתם מתכננים מהלך שקשור לנדל"ן, זה הזמן להתעמק בדקויות החשובות האלה! רישיון תיווך רישיון תיווך הוא חובה לכל מי שמעוניין לעבוד כמתווך נדל"ן. הוא מסמל מחויבות לסטנדרטים מקצועיים והבנה עמוקה של שוק הנדל"ן. כדי

קראו עוד »

ביטוח חיים למשכנתא

מידע חשוב על ביטוח חיים למשכנתא ביטוח חיים למשכנתא הוא סוג של פוליסת חיים לטווח ארוך שנועדה לשלם למלווה המשכנתא שלך עם מותך, יחד עם הוצאות מיידיות כגון חובות ועלויות חינוך. למרבה הצער, בניגוד לפוליסת חיים רגילה היא לא משלמת קצבת מוות ישירות לבני המשפחה שלך. משפחות עשויות להפיק תועלת משימוש בביטוח חיים כדי להבטיח את עתידן. אבל זו לא הדרך היחידה לוודא שהבית שלהם יישאר בית לאחר פטירתך. זה משתלם לך את המשכנתא ביטוח

קראו עוד »

מה צריך לדעת על ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא (PMI), הידוע גם בשם ביטוח משכנתא פרטית (PMI), מגן על המלווים מפני הפסד כספים אם לווים לא עומדים בהלוואות הבית שלהם. PMI נדרש בדרך כלל על משכנתאות קונבנציונליות עם מקדמה מתחת ל-20% וכן הלוואות FHA ו-USDA. ביטוח הגנת משכנתא מגיע בשני סוגים, שניהם משולמים על ידי הלווה ישירות לתשלום המשכנתא החודשי שלהם ונגבים כעמלה נוספת על ידי המלווים כאשר אתה מקבל את עמלת הקמת ההלוואה שלך. שניהם מספקים הגנה לכל הקדנציה ללא צורך

קראו עוד »

רוצים לקבל הצעה זולה?

פנו אלינו נציג ישמח לתת לכם שירות

small_c_popup.png

Learn how we helped 100 top brands gain success.

Let's have a chat