ביטוח בריאות בחו"ל

שתפו את הפוסט
תוכן עניינים

מגוון סוגי ביטוח בריאות בחו"ל

ביטוח בריאות בחו"ל
ביטוח בריאות בחו"ל

ביטוח בריאות בחו"ל מספק כיסוי לכל מחלה או פציעות שנגרמו במהלך נסיעה מחוץ למדינת המוצא שלך, כגון עלויות רפואיות, שירותי פינוי חירום ושירותי תמיכה 24 שעות ביממה.

סטודנטים המשתתפים בתכניות לימודים בחו"ל בחסות NYU נרשמים אוטומטית לתוכנית רפואית בינלאומית מקיפה שמסופקת על ידי GeoBlue המכסה תנאים קיימים כמו גם הטבות ביטול/עיכוב.

Cigna Global

Cigna היא ספקית ביטוח גלובלית מוערכת המציעה לגולים ונוודים גלובליים כיסוי רפואי בינלאומי במחירים תחרותיים. התוכניות האישיות שלהם מקיפות אך גמישות לערך מיטבי בתעשייה. בנוסף, Cigna מספקת שירותי ערך מוסף כמו תמיכה בתביעות, סיוע בחידוש, תמיכה במילוי טפסים ועוד כדי לשפר את שירותיה ללקוחותיה.

תוכניות הבריאות הבינלאומיות של Cigna מספקות הטבות רפואיות המתפרשות על פני רפואה, שיניים, בריאות וחיים, נסיעות עסקים וכיסוי תלוי לעובדים במשימות בינלאומיות קצרות או ארוכות טווח עבור המעסיק שלהם. מכיוון שעובדים אלה עשויים שלא להיות זכאים לתוכניות בריאות לאומיות במדינות הבית שלהם, תוכנית הבריאות העולמית הזו של Cigna עשויה להיות הפתרון המושלם.

משתתפי התוכנית העולמית של Cigna יכולים לקבל טיפול רפואי מכל ספק מורשה. יש לעמוד בהשתתפות עצמית שנתית לפני חלוקת ההטבות, והמשתתפים חייבים גם לעמוד בדרישות זכאות מסוימות כגון היותם גולה העומד בתקנות הויזה ותשלום הפרמיות של התוכנית שלהם.

Cigna מציעה מגבלות הטבות מחוץ לרשת של 50% מהתשלום הסביר עבור השירותים הניתנים ללא קשר לשייך לרשת שלהם. הרשת הבינלאומית שלהם כוללת למעלה מ-900,000 בתי חולים ומרפאות ברחבי העולם, בעוד ש-Cigna מספקת למשתמשים גם יישומים ניידים המאפשרים גישה לנתוני הבריאות שלהם בכל מקום.

ביטוח בריאות בחו"ל דרך קבוצת AIA

לא משנה אם אתה עובד חוץ, בעל עסק או בן משפחה המתגורר בחו"ל – מציאת תוכנית ביטוח הבריאות המתאימה לעצמך ולצרכים הייחודיים של משפחתך דורשת מחקר, קריאה והשוואה של פוליסות זמינות – אך ההשקעה תשתלם במקרה חירום רפואי להתעורר וגם את עצמך וגם את יקיריכם זקוקים להגנה.

AIA Group היא חברת ביטוח אסייתית ותיקה המציעה תוכניות הגנה לחיים, בריאות, תאונות, פנסיה וחיסכון ללקוחות בודדים כמו גם לקבוצות. המוצרים שלהם כוללים ביטוח חיים, כיסוי הוצאות רפואיות, כיסוי פציעות בתאונות כיסוי ביטוח סיכון הגנה על הכנסה. ל-AIA יש למעלה מ-28 מיליון בעלי פוליסות בודדות וכן 16 מיליון חברים המשתתפים בתוכניות קבוצתיות ברחבי אסיה, כשהמטה שלה ממוקם במרכז הונג קונג.

AIA Group מצטיינת הן במתן נתח הכנסות בשוק העולמי והן בכיסוי ביטוח בריאות בחו"ל ליחידים, משפחות וחברות המתגוררות בחו"ל. התוכניות שלהם מספקות הטבות כמו סיוע חירום 24 שעות ביממה וכיסוי אשפוזים – מאפיינים מרכזיים כשגרים בחו"ל שבהם ייתכן שמערכות הבריאות לא מפותחות במלואן – ובכך עוזרות לחסוך כסף בהוצאות רפואיות בזמן נסיעה לחו"ל ומציעות שקט נפשי בעת ביקור בארצות זרות.

ביטוח בריאות בחו"ל דרך בופה העולמית

Bupa Global היא חברת ביטוח בריאות בחו"ל, המציעה כיסוי לגולים במדינות נבחרות ברחבי העולם ותוכניות בריאות קבוצתיות לעסקים, מלכ"רים וארגונים ברחבי העולם. המטה שלהם נמצא בלונדון וברייטון בבריטניה עם משרדים בינלאומיים ברחבי העולם; כל מוצר מגובה במומחיות של צוות מומחים וכן במחויבותם להציע שירותים באיכות מעולה.

מאז 1947, מטרתה המייסדת של חברה זו – "למנוע, להקל ולרפא מחלות ובריאות לקויה מכל סוג" – שימשה כעיקרון המנחה אותה. נוצר באמצעות מיזוג של 17 עמותות גמל, כיום ספק שירותי בריאות בינלאומי זה פועל באזורים מרובים כולל בריטניה, אוסטרליה, ניו זילנד ספרד ארה"ב עם אחת מרשתות בתי החולים הגדולות בעולם.

Bupa Global מתגאה מאוד בדאגה לחבריה על ידי מתן שירותי ביטוח נרחבים והסיוע שהם זקוקים להם. הצוות שלהם מכיר באינדיבידואליות, בתרבות ובפרטיות של כל אדם; מתן שירות מותאם אישית תוך בניית קשרים מתמשכים במהלך כהונת החברות.

Bupa מספקת שלוש רמות של ביטוח בריאות בחו"ל: Lifeline, Classic וזהב. תוכניות אלו מותאמות במיוחד עבור גולים ומשפחותיהם המתגוררות בחו"ל וכוללות גישה לרשת בתי חולים בינלאומית וקו סיוע חירום 24 שעות ביממה, כמו גם גישה מקוונת למידע על חוזים, הגשת תביעות ומעקב וצפייה במצבי תביעה.

GeoBlue

GeoBlue מספקת תוכניות ביטוח נסיעות המותאמות לצרכים הייחודיים של כל נוסע, כגון תוכניות יחיד ורב-נסיעות וכן כיסוי ארוך טווח לגולים המתגוררים בחו"ל. לצד הכיסוי הרפואי, GeoBlue מציעה גם שירותי סיוע בנסיעות שעשויים להיות שימושי במהלך מקרי חירום רפואיים או תקריות בלתי צפויות בחו"ל, החל ממציאת עזרה רפואית בקרבת היעד ועד לארגון החזרה הביתה.

ביטוח בריאות נסיעות GeoBlue בולט בין שאר הפוליסות עם הרשת העולמית של ספקי שירותי בריאות. קהילת החוזה שלהם של ספקי עילית מכסה 180+ מדינות, שיעניקו טיפול יוצא דופן. יתר על כן, GeoBlue שיתפה פעולה עם Teladoc Health כדי להביא את Global TeleMD – שירות רפואה טלפוני המאפשר לחברים להתחבר לאנשי מקצוע בתחום הבריאות באמצעות טלפון או שיחת וידאו – ישירות לתוכניות של החברים.

GeoBlue יכולה לסייע בהחזרתך הביתה במהירות ובבטחה במקרה של חירום רפואי, לארגן דרכונים חלופיים וייעוץ משפטי לפי הצורך, ולהציע תמיכת לקוחות 24/7 שיכולה לתת מענה לכל שאלה או דאגה בנוגע לטיול שלך.

תוכניות לימודים בחו"ל המנוהלות על ידי אוניברסיטת וושינגטון רושמות אוטומטית את משתתפיהן לתוכנית GeoBlue כחלק מהעלות. אם השתתפות בתוכניות שאינן של סיטון הול או ביטוח הבריאות הקיים שלך אינו מכסה אותך במהלך הנסיעה, ניתן לרכוש תוכניות GeoBlue תמורת תשלום נוסף.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

שירותים נוספים

ביטוח נסיעות לאנשי עסקים
ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות לאנשי עסקים

איזה ביטוח נסיעות מתאים לאנשי עסקים? אם השאלה היא איזה ביטוח נסיעות לאנשי עסקים מתאים לאנשי עסקים, התשובה תהיה כזאת: ביטוח הנסיעות נקבע בדרך כלל לפי אופי הנסיעה ולאו דווקא לפי מטרת הנסיעה. עם זאת, ישנם כמה דברים שחשוב לדעת לגבי ביטוחי נסיעות לאנשי עסקים – קראו כאן.  מה ביטוח נסיעות לאנשי עסקים מכסה?  כאשר מדובר על ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים בכל תחום עסקי כזה או אחר, ברוב המקרים הכוונה תהיה להרחבות שונות. הרחבות

קראו עוד »

ביטוח נסיעות לחו"ל מצב רפואי קיים

מה זה ביטוח נסיעות לחו"ל מצב רפואי קיים? אם אתם שואלים מה זה ביטוח נסיעות מצב רפואי קיים, התשובה היא כזאת: אנשים אשר טסים לחו"ל בעודם סובלים ממצב רפואי כזה או אחר, נחשבים מבוטחים בעלי סיכון גבוה יותר מבחינת חברת הביטוח. מה חשוב לדעת בנושא הזה? – קראו כאן וקבלו תשובות מקיפות.  האם כל אחד יכול לרכוש את ביטוח נסיעות לחו"ל מצב רפואי קיים? לשאלה: האם כל אחד\ת יכולים לרכוש את הביטוח, התשובה היא כי

קראו עוד »

ביטוח תכולה ומבנה

מתי מומלץ לרכוש ביטוח תכולה ומבנה? ביטוח הדירה או נכס אחר שלכם הוא שיקול חשוב עבור בעלי בתים ומשקיעי נדל"ן כאחד. ההחלטה מתי לרכוש ביטוח כזה צריכה להיעשות תוך התייחסות מדוקדקת של גורמים שונים. נקודת מפתח היא תשקלו את הביטוח מוקדם ככל האפשר, רצוי בעת רכישת הנכס או זמן קצר לאחר מכן. תזמון זה מבטיח שההשקעה שלכם מוגנת כבר מההתחלה. מומלץ גם להעריך את הסיכונים של האקלים והסיכונים הסביבתיים המקומיים, שכן נכסים באזורים המועדים לאסונות

קראו עוד »

אילו ביטוחים ורישיונות צריך לענף הנדל"ן?

תחום הנדל"ן הוא תחום מורכב ויש חשיבות רבה ליכולת להתמצא בסוגי הביטוחים והרישיונות השונים שקשורים אליו עבור כל מי שמתכנן לבצע עסקת נדל"ן מכל סוג (בין אם זה קשור לשכירות, עסקת קנייה או מכירה של נכס או תיווך בעסקה כזאת). אם אתם מתכננים מהלך שקשור לנדל"ן, זה הזמן להתעמק בדקויות החשובות האלה! רישיון תיווך רישיון תיווך הוא חובה לכל מי שמעוניין לעבוד כמתווך נדל"ן. הוא מסמל מחויבות לסטנדרטים מקצועיים והבנה עמוקה של שוק הנדל"ן. כדי

קראו עוד »

ביטוח חיים למשכנתא

מידע חשוב על ביטוח חיים למשכנתא ביטוח חיים למשכנתא הוא סוג של פוליסת חיים לטווח ארוך שנועדה לשלם למלווה המשכנתא שלך עם מותך, יחד עם הוצאות מיידיות כגון חובות ועלויות חינוך. למרבה הצער, בניגוד לפוליסת חיים רגילה היא לא משלמת קצבת מוות ישירות לבני המשפחה שלך. משפחות עשויות להפיק תועלת משימוש בביטוח חיים כדי להבטיח את עתידן. אבל זו לא הדרך היחידה לוודא שהבית שלהם יישאר בית לאחר פטירתך. זה משתלם לך את המשכנתא ביטוח

קראו עוד »

מה צריך לדעת על ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא (PMI), הידוע גם בשם ביטוח משכנתא פרטית (PMI), מגן על המלווים מפני הפסד כספים אם לווים לא עומדים בהלוואות הבית שלהם. PMI נדרש בדרך כלל על משכנתאות קונבנציונליות עם מקדמה מתחת ל-20% וכן הלוואות FHA ו-USDA. ביטוח הגנת משכנתא מגיע בשני סוגים, שניהם משולמים על ידי הלווה ישירות לתשלום המשכנתא החודשי שלהם ונגבים כעמלה נוספת על ידי המלווים כאשר אתה מקבל את עמלת הקמת ההלוואה שלך. שניהם מספקים הגנה לכל הקדנציה ללא צורך

קראו עוד »

רוצים לקבל הצעה זולה?

פנו אלינו נציג ישמח לתת לכם שירות

small_c_popup.png

Learn how we helped 100 top brands gain success.

Let's have a chat