ביטוח בריאות בחו"ל

שתפו את הפוסט
תוכן עניינים

מגוון סוגי ביטוח בריאות בחו"ל

ביטוח בריאות בחו"ל
ביטוח בריאות בחו"ל

ביטוח בריאות בחו"ל מספק כיסוי לכל מחלה או פציעות שנגרמו במהלך נסיעה מחוץ למדינת המוצא שלך, כגון עלויות רפואיות, שירותי פינוי חירום ושירותי תמיכה 24 שעות ביממה.

סטודנטים המשתתפים בתכניות לימודים בחו"ל בחסות NYU נרשמים אוטומטית לתוכנית רפואית בינלאומית מקיפה שמסופקת על ידי GeoBlue המכסה תנאים קיימים כמו גם הטבות ביטול/עיכוב.

Cigna Global

Cigna היא ספקית ביטוח גלובלית מוערכת המציעה לגולים ונוודים גלובליים כיסוי רפואי בינלאומי במחירים תחרותיים. התוכניות האישיות שלהם מקיפות אך גמישות לערך מיטבי בתעשייה. בנוסף, Cigna מספקת שירותי ערך מוסף כמו תמיכה בתביעות, סיוע בחידוש, תמיכה במילוי טפסים ועוד כדי לשפר את שירותיה ללקוחותיה.

תוכניות הבריאות הבינלאומיות של Cigna מספקות הטבות רפואיות המתפרשות על פני רפואה, שיניים, בריאות וחיים, נסיעות עסקים וכיסוי תלוי לעובדים במשימות בינלאומיות קצרות או ארוכות טווח עבור המעסיק שלהם. מכיוון שעובדים אלה עשויים שלא להיות זכאים לתוכניות בריאות לאומיות במדינות הבית שלהם, תוכנית הבריאות העולמית הזו של Cigna עשויה להיות הפתרון המושלם.

משתתפי התוכנית העולמית של Cigna יכולים לקבל טיפול רפואי מכל ספק מורשה. יש לעמוד בהשתתפות עצמית שנתית לפני חלוקת ההטבות, והמשתתפים חייבים גם לעמוד בדרישות זכאות מסוימות כגון היותם גולה העומד בתקנות הויזה ותשלום הפרמיות של התוכנית שלהם.

Cigna מציעה מגבלות הטבות מחוץ לרשת של 50% מהתשלום הסביר עבור השירותים הניתנים ללא קשר לשייך לרשת שלהם. הרשת הבינלאומית שלהם כוללת למעלה מ-900,000 בתי חולים ומרפאות ברחבי העולם, בעוד ש-Cigna מספקת למשתמשים גם יישומים ניידים המאפשרים גישה לנתוני הבריאות שלהם בכל מקום.

ביטוח בריאות בחו"ל דרך קבוצת AIA

לא משנה אם אתה עובד חוץ, בעל עסק או בן משפחה המתגורר בחו"ל – מציאת תוכנית ביטוח הבריאות המתאימה לעצמך ולצרכים הייחודיים של משפחתך דורשת מחקר, קריאה והשוואה של פוליסות זמינות – אך ההשקעה תשתלם במקרה חירום רפואי להתעורר וגם את עצמך וגם את יקיריכם זקוקים להגנה.

AIA Group היא חברת ביטוח אסייתית ותיקה המציעה תוכניות הגנה לחיים, בריאות, תאונות, פנסיה וחיסכון ללקוחות בודדים כמו גם לקבוצות. המוצרים שלהם כוללים ביטוח חיים, כיסוי הוצאות רפואיות, כיסוי פציעות בתאונות כיסוי ביטוח סיכון הגנה על הכנסה. ל-AIA יש למעלה מ-28 מיליון בעלי פוליסות בודדות וכן 16 מיליון חברים המשתתפים בתוכניות קבוצתיות ברחבי אסיה, כשהמטה שלה ממוקם במרכז הונג קונג.

AIA Group מצטיינת הן במתן נתח הכנסות בשוק העולמי והן בכיסוי ביטוח בריאות בחו"ל ליחידים, משפחות וחברות המתגוררות בחו"ל. התוכניות שלהם מספקות הטבות כמו סיוע חירום 24 שעות ביממה וכיסוי אשפוזים – מאפיינים מרכזיים כשגרים בחו"ל שבהם ייתכן שמערכות הבריאות לא מפותחות במלואן – ובכך עוזרות לחסוך כסף בהוצאות רפואיות בזמן נסיעה לחו"ל ומציעות שקט נפשי בעת ביקור בארצות זרות.

ביטוח בריאות בחו"ל דרך בופה העולמית

Bupa Global היא חברת ביטוח בריאות בחו"ל, המציעה כיסוי לגולים במדינות נבחרות ברחבי העולם ותוכניות בריאות קבוצתיות לעסקים, מלכ"רים וארגונים ברחבי העולם. המטה שלהם נמצא בלונדון וברייטון בבריטניה עם משרדים בינלאומיים ברחבי העולם; כל מוצר מגובה במומחיות של צוות מומחים וכן במחויבותם להציע שירותים באיכות מעולה.

מאז 1947, מטרתה המייסדת של חברה זו – "למנוע, להקל ולרפא מחלות ובריאות לקויה מכל סוג" – שימשה כעיקרון המנחה אותה. נוצר באמצעות מיזוג של 17 עמותות גמל, כיום ספק שירותי בריאות בינלאומי זה פועל באזורים מרובים כולל בריטניה, אוסטרליה, ניו זילנד ספרד ארה"ב עם אחת מרשתות בתי החולים הגדולות בעולם.

Bupa Global מתגאה מאוד בדאגה לחבריה על ידי מתן שירותי ביטוח נרחבים והסיוע שהם זקוקים להם. הצוות שלהם מכיר באינדיבידואליות, בתרבות ובפרטיות של כל אדם; מתן שירות מותאם אישית תוך בניית קשרים מתמשכים במהלך כהונת החברות.

Bupa מספקת שלוש רמות של ביטוח בריאות בחו"ל: Lifeline, Classic וזהב. תוכניות אלו מותאמות במיוחד עבור גולים ומשפחותיהם המתגוררות בחו"ל וכוללות גישה לרשת בתי חולים בינלאומית וקו סיוע חירום 24 שעות ביממה, כמו גם גישה מקוונת למידע על חוזים, הגשת תביעות ומעקב וצפייה במצבי תביעה.

GeoBlue

GeoBlue מספקת תוכניות ביטוח נסיעות המותאמות לצרכים הייחודיים של כל נוסע, כגון תוכניות יחיד ורב-נסיעות וכן כיסוי ארוך טווח לגולים המתגוררים בחו"ל. לצד הכיסוי הרפואי, GeoBlue מציעה גם שירותי סיוע בנסיעות שעשויים להיות שימושי במהלך מקרי חירום רפואיים או תקריות בלתי צפויות בחו"ל, החל ממציאת עזרה רפואית בקרבת היעד ועד לארגון החזרה הביתה.

ביטוח בריאות נסיעות GeoBlue בולט בין שאר הפוליסות עם הרשת העולמית של ספקי שירותי בריאות. קהילת החוזה שלהם של ספקי עילית מכסה 180+ מדינות, שיעניקו טיפול יוצא דופן. יתר על כן, GeoBlue שיתפה פעולה עם Teladoc Health כדי להביא את Global TeleMD – שירות רפואה טלפוני המאפשר לחברים להתחבר לאנשי מקצוע בתחום הבריאות באמצעות טלפון או שיחת וידאו – ישירות לתוכניות של החברים.

GeoBlue יכולה לסייע בהחזרתך הביתה במהירות ובבטחה במקרה של חירום רפואי, לארגן דרכונים חלופיים וייעוץ משפטי לפי הצורך, ולהציע תמיכת לקוחות 24/7 שיכולה לתת מענה לכל שאלה או דאגה בנוגע לטיול שלך.

תוכניות לימודים בחו"ל המנוהלות על ידי אוניברסיטת וושינגטון רושמות אוטומטית את משתתפיהן לתוכנית GeoBlue כחלק מהעלות. אם השתתפות בתוכניות שאינן של סיטון הול או ביטוח הבריאות הקיים שלך אינו מכסה אותך במהלך הנסיעה, ניתן לרכוש תוכניות GeoBlue תמורת תשלום נוסף.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

שירותים נוספים

ביטוח חובה לזמן קצר

ביטוח חובה לרכב הוא הכרחי עבור כל נהג בישראל, אך לעיתים ישנם מצבים בהם אנו זקוקים לביטוח רק לתקופה קצרה ולא לשנה מלאה. מצבים כאלו יכולים לכלול נסיעות מיוחדות, השכרה קצרה של רכב, שימוש ברכב ספציפי לפרויקט זמני או אפילו כאשר רכב חדש עומד להיכנס לשימוש רק לזמן מוגבל. ביטוח חובה לזמן קצר הוא הפתרון המושלם לצרכים אלו, המאפשר לנהגים לשלם רק עבור התקופה שבה הם באמת משתמשים ברכב. במאמר זה נבחן את היתרונות והחסרונות

קראו עוד »

ביטוח חובה לפי קילומטר

בעידן המודרני, שבו הוצאות מחייה ותחזוקה הולכות ועולות, כל חיסכון אפשרי הוא מבורך. אחד החידושים המעניינים ביותר בתחום הביטוח הוא ביטוח חובה לפי קילומטר, המציע פתרון חכם לניהול עלויות הביטוח. במקום לשלם תעריף קבוע, נהגים משלמים על הביטוח בהתאם למספר הקילומטרים שהם נוסעים בפועל. זהו פתרון מצוין עבור נהגים שנוסעים פחות מהממוצע ומעוניינים לשלם פחות על ביטוח הרכב שלהם. במאמר זה נסקור את היתרונות והחסרונות של ביטוח חובה לפי קילומטר, נסביר על התהליך לקבלתו, ונציע

קראו עוד »

ביטוח חובה זמני לחודש

ביטוח רכב הוא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו כבעלי רכבים. אבל מה עושים כאשר יש צורך בביטוח רק לתקופה קצרה, למשל לחודש אחד? במצבים כאלה, ביטוח חובה זמני לחודש יכול להיות הפתרון המושלם. ביטוח זה מתאים למי שזקוק לכיסוי ביטוחי לפרק זמן מוגבל, בין אם זה לצורך נסיעה מיוחדת, השכרה קצרה או מבחן נהיגה. במאמר זה נעמיק בכל היתרונות והחסרונות של ביטוח חובה זמני, נסביר על התהליך לקבלתו, ונספק טיפים לבחירת הפוליסה המתאימה ביותר לצרכים

קראו עוד »

ביטוח חובה לנגרר און ליין

ביטוח חובה לנגרר און ליין: כל מה שצריך לדעת החזקת נגרר מהווה חלק בלתי נפרד מהשגרה של אנשים רבים, בין אם מדובר בנגרר לשימוש אישי או עסקי. ביטוח חובה לנגרר הוא חלק חשוב והכרחי שמטרתו לספק כיסוי מלא במקרים של תאונות, נזקים או פגיעות בנפש וברכוש. בעידן הדיגיטלי של היום, ניתן לבצע את תהליך רכישת הביטוח באופן מקוון ובכך לחסוך זמן וכסף. נסקור את היתרונות והחסרונות של ביטוח חובה לנגרר, נסביר על תהליך רכישת הביטוח

קראו עוד »

ביטוח אופנוע השוואת מחירים

ביטוח אופנוע השוואת מחירים: מצא את הכיסוי המתאים ביותר לך בעלות על אופנוע היא חוויה מרגשת ומלאת חופש, אך עם החופש מגיעה גם האחריות לדאוג לביטוח מתאים. ביטוח אופנוע הוא חלק בלתי נפרד מההחזקה בכלי רכב זה, ומטרתו לספק כיסוי כלכלי במקרה של תאונה, גניבה או נזק לרכוש. השוואת מחירים לביטוח אופנוע היא תהליך חשוב שמסייע לנהגים למצוא את הכיסוי המתאים ביותר במחיר הנכון. במאמר זה נסקור את היתרונות והחסרונות של ביטוח אופנוע, נסביר על

קראו עוד »

ביטוח חובה וצד ג לחודש

במציאות המשתנה והדינמית של ימינו, הצורך בביטוח רכב זמין וגמיש הולך וגובר. ביטוח חובה וצד ג' לחודש מהווה פתרון אידיאלי למי שזקוק להגנה מקיפה לתקופה קצרה, אם בשל סיבות כלכליות, או עקב הצורך בכיסוי זמני בלבד. מהו ביטוח חובה וצד ג' לחודש? ביטוח חובה הוא ביטוח הנדרש על פי החוק במדינות רבות ומספק כיסוי לנזקי גוף שנגרמים לנהג, לנוסעיו ולמשתמשי הדרך האחרים במקרה של תאונה. ביטוח צד ג' מספק כיסוי לנזקי רכוש שנגרמים לצד שלישי

קראו עוד »

רוצים לקבל הצעה זולה?

פנו אלינו נציג ישמח לתת לכם שירות

small_c_popup.png

Learn how we helped 100 top brands gain success.

Let's have a chat