ביטוח נסיעות און ליין

שתפו את הפוסט
תוכן עניינים
ביטוח נסיעות און ליין
ביטוח נסיעות און ליין

למה לעשות ביטוח נסיעות און ליין?

ביטוח נסיעות און ליין מאפשר לצרכנים לרכוש כיסוי דרך האינטרנט; עם זאת, ספקים רבים עדיין דורשים לשלוח בפקס או לשלוח את התביעות שלהם בדואר לעיבוד.

שקול לרכוש פוליסה עם כיסוי ביטול מכל סיבה (CFAR), אשר מחזירה לך חלק מעלות הנסיעה ששולמה מראש והלא ניתנת להחזר מבלי שתצטרך לספק הסבר מדוע היה צריך לבטל אותה. תוכניות CFAR מגיעות בדרך כלל כשדרוגים בפוליסות ביטוח נסיעות מקיפות.

1. ביטול פוליסה מכל סיבה שהיא

תוכניות ביטול מכל סיבה (CFAR) הן תוספות אופציונליות המאפשרות לנוסעים לבטל את הטיול שלהם מכל סיבה שהיא ועדיין לקבל בחזרה את ההוצאות שאינן ניתנות להחזר, אם כי אנא זכור כי מדיניות זו מפצה רק על נסיעות שבוטלו עקב אירועים ספציפיים מסויימים (לא סבירים). מזג אוויר, פחד מנסיעות או הזמנות רופא) מכוסים בדרך כלל על ידי מדיניות ביטול טיול רגילה (כלומר מזג אוויר סוער, פחד מנסיעות או ייעוץ רפואי לא לנסוע).

למרות שזה עשוי להיראות מיותר במהלך מגיפת נגיף הקורונה, CFAR מציע גמישות רבה לנוסעים המודאגים שאולי יצטרכו לבטל. יתר על כן, זה מספק שקט נפשי אם לוח הזמנים שלהם יכול להשתנות לפני היציאה מהבית.

כדי לרכוש תוכנית עם כיסוי CFAR, פשוט בחר באפשרות זו בעת הזנת פרטי הטיול שלך בחיפוש המותאם אישית של TPG. CFAR עולה בדרך כלל בין 5-10% מעלות הטיול הכוללת בהתאם לספק ולפוליסה – עיין במסמכי הפוליסה לפרטים מלאים ותנאים והגבלות.

2. עיכוב טיול

כאחת ההטבות הרבות שמציעים כרטיסי אשראי רבים של תגמול נסיעות, כיסוי עיכוב נסיעה מחזיר לנוסעים על הוצאות ארוחות ומלון שנגרמו במהלך כל עיכוב בנסיעתם. תכניות שונות בפרמטרי הכיסוי שלהן – אסונות טבע, תסיסה אזרחית וכו' הן לרוב סיבות מכוסות המתוארות בפוליסות בודדות.

כדי לקבל החזר, עליך להציג הצהרה רשמית מהספק המשותף שלך המפרטת את עיכוב הנסיעה שלך וכן קבלות. תוכניות מסוימות דורשות שהניירת הזו תועלה באינטרנט או תוגש באמצעות אפליקציה לנייד.

חברות ביטוח נסיעות און ליין עם חוויות משתמש מעולות הופכים את הגשת התביעות לפשוטה על ידי מתן תהליך ידידותי למשתמש שניתן להשלים בכל מכשיר נייד. הם בדרך כלל מבקשים את מספר הפוליסה שלך ופרטים לגבי כל נסיבות עיכוב נסיעה לפני שהם בודקים ובודקים ועשויים לאשר או לא לאשר תביעות; חלק מהפוליסות דורשות גם לספק עותקים של מסלול של חברת התעופה, קבלות מפורטות ורשומות רפואיות; אם תביעות נדחות דורשות תיעוד נוסף.

3. כיסוי כבודה

כיסוי כבודה מספק דרך למטיילים לשחזר חפצים אישיים שאבדו, נגנבו או ניזוקו במהלך נסיעות. הטבה זו חלה בדרך כלל על פריטים שנבדקו אצל ספק נפוץ כגון חברת תעופה או קו שיוט; עם זאת, זה יכול לכלול חפצים שנישאים על הגוף, כגון תיקי גב או מזוודות במהלך הנסיעה. אנא בדוק היטב את תנאי הפוליסה שלך, שכן פרטים בודדים משתנים בהתאם לפרטי הכרטיס והתוכנית.

החזר על חפצים שנגנבו או אבודים יהיה תלוי בפוליסה שלך; החזר כספי יכול לכסות עלויות הקשורות לרכישות חדשות, הערך המזומן בפועל או אפילו סכום דולר קבוע על סמך משך הנסיעה שלך. מגבלת ההחזר שלך יכולה להיות מושפעת גם מפוליסות ביטוח נוספות שכבר ברשותך, כגון פוליסות בעלי בתים או שוכרים.

בעוד שכרטיסי אשראי מסוימים מציעים הגנה משלהם על המטען, תוכניות ביטוח נסיעות מקיפות רבות כוללות זאת כתכונה אינטגרלית.

4. ביטול ביטוח נסיעות און ליין

רכישת פוליסת ביטוח נסיעות מקיפה המציעה כיסוי ביטול טיול מאפשרת לך לבטל את הטיול המתוכנן ולקבל החזר של אחוז מההוצאות שאינן ניתנות להחזר. לעתים קרובות ניתן לרכוש כיסוי זה כפוליסה אישית או להוסיף לחבילת פוליסה כוללת; בדרך כלל יש לתת סיבה אחת כמו מזג אוויר קשה או אסון טבע כעילה לביטול; פוליסות מסוימות מספקות כיסוי ביטול ללא קשר לכל סיבה (כיסוי CFAR).

פוליסות CFAR נוטות להיות יקרות יותר, ואתה חייב לעמוד בקריטריונים מסוימים כגון ביטול במסגרת הזמן כדי לקבל החזר. זכור כי התוכניות לא תמיד הולכות כמצופה; ביטול יכול להתרחש ממגוון סיבות שאינן ידועות בזמן הרכישה – ייתכן שזימון מושבעים או נסיעות עסקים לא יהיו מכוסים במסגרת פוליסת ביטוח הנסיעות שלך.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

שירותים נוספים

ביטוח נסיעות לאנשי עסקים
ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות לאנשי עסקים

איזה ביטוח נסיעות מתאים לאנשי עסקים? אם השאלה היא איזה ביטוח נסיעות לאנשי עסקים מתאים לאנשי עסקים, התשובה תהיה כזאת: ביטוח הנסיעות נקבע בדרך כלל לפי אופי הנסיעה ולאו דווקא לפי מטרת הנסיעה. עם זאת, ישנם כמה דברים שחשוב לדעת לגבי ביטוחי נסיעות לאנשי עסקים – קראו כאן.  מה ביטוח נסיעות לאנשי עסקים מכסה?  כאשר מדובר על ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים בכל תחום עסקי כזה או אחר, ברוב המקרים הכוונה תהיה להרחבות שונות. הרחבות

קראו עוד »

ביטוח נסיעות לחו"ל מצב רפואי קיים

מה זה ביטוח נסיעות לחו"ל מצב רפואי קיים? אם אתם שואלים מה זה ביטוח נסיעות מצב רפואי קיים, התשובה היא כזאת: אנשים אשר טסים לחו"ל בעודם סובלים ממצב רפואי כזה או אחר, נחשבים מבוטחים בעלי סיכון גבוה יותר מבחינת חברת הביטוח. מה חשוב לדעת בנושא הזה? – קראו כאן וקבלו תשובות מקיפות.  האם כל אחד יכול לרכוש את ביטוח נסיעות לחו"ל מצב רפואי קיים? לשאלה: האם כל אחד\ת יכולים לרכוש את הביטוח, התשובה היא כי

קראו עוד »

ביטוח תכולה ומבנה

מתי מומלץ לרכוש ביטוח תכולה ומבנה? ביטוח הדירה או נכס אחר שלכם הוא שיקול חשוב עבור בעלי בתים ומשקיעי נדל"ן כאחד. ההחלטה מתי לרכוש ביטוח כזה צריכה להיעשות תוך התייחסות מדוקדקת של גורמים שונים. נקודת מפתח היא תשקלו את הביטוח מוקדם ככל האפשר, רצוי בעת רכישת הנכס או זמן קצר לאחר מכן. תזמון זה מבטיח שההשקעה שלכם מוגנת כבר מההתחלה. מומלץ גם להעריך את הסיכונים של האקלים והסיכונים הסביבתיים המקומיים, שכן נכסים באזורים המועדים לאסונות

קראו עוד »

אילו ביטוחים ורישיונות צריך לענף הנדל"ן?

תחום הנדל"ן הוא תחום מורכב ויש חשיבות רבה ליכולת להתמצא בסוגי הביטוחים והרישיונות השונים שקשורים אליו עבור כל מי שמתכנן לבצע עסקת נדל"ן מכל סוג (בין אם זה קשור לשכירות, עסקת קנייה או מכירה של נכס או תיווך בעסקה כזאת). אם אתם מתכננים מהלך שקשור לנדל"ן, זה הזמן להתעמק בדקויות החשובות האלה! רישיון תיווך רישיון תיווך הוא חובה לכל מי שמעוניין לעבוד כמתווך נדל"ן. הוא מסמל מחויבות לסטנדרטים מקצועיים והבנה עמוקה של שוק הנדל"ן. כדי

קראו עוד »

ביטוח חיים למשכנתא

מידע חשוב על ביטוח חיים למשכנתא ביטוח חיים למשכנתא הוא סוג של פוליסת חיים לטווח ארוך שנועדה לשלם למלווה המשכנתא שלך עם מותך, יחד עם הוצאות מיידיות כגון חובות ועלויות חינוך. למרבה הצער, בניגוד לפוליסת חיים רגילה היא לא משלמת קצבת מוות ישירות לבני המשפחה שלך. משפחות עשויות להפיק תועלת משימוש בביטוח חיים כדי להבטיח את עתידן. אבל זו לא הדרך היחידה לוודא שהבית שלהם יישאר בית לאחר פטירתך. זה משתלם לך את המשכנתא ביטוח

קראו עוד »

מה צריך לדעת על ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא (PMI), הידוע גם בשם ביטוח משכנתא פרטית (PMI), מגן על המלווים מפני הפסד כספים אם לווים לא עומדים בהלוואות הבית שלהם. PMI נדרש בדרך כלל על משכנתאות קונבנציונליות עם מקדמה מתחת ל-20% וכן הלוואות FHA ו-USDA. ביטוח הגנת משכנתא מגיע בשני סוגים, שניהם משולמים על ידי הלווה ישירות לתשלום המשכנתא החודשי שלהם ונגבים כעמלה נוספת על ידי המלווים כאשר אתה מקבל את עמלת הקמת ההלוואה שלך. שניהם מספקים הגנה לכל הקדנציה ללא צורך

קראו עוד »

רוצים לקבל הצעה זולה?

פנו אלינו נציג ישמח לתת לכם שירות

small_c_popup.png

Learn how we helped 100 top brands gain success.

Let's have a chat