מה צריך לדעת על ביטוח משכנתא?

שתפו את הפוסט
תוכן עניינים

ביטוח משכנתא (PMI), הידוע גם בשם ביטוח משכנתא פרטית (PMI), מגן על המלווים מפני הפסד כספים אם לווים לא עומדים בהלוואות הבית שלהם. PMI נדרש בדרך כלל על משכנתאות קונבנציונליות עם מקדמה מתחת ל-20% וכן הלוואות FHA ו-USDA.

ביטוח הגנת משכנתא מגיע בשני סוגים, שניהם משולמים על ידי הלווה ישירות לתשלום המשכנתא החודשי שלהם ונגבים כעמלה נוספת על ידי המלווים כאשר אתה מקבל את עמלת הקמת ההלוואה שלך. שניהם מספקים הגנה לכל הקדנציה ללא צורך בבדיקות רפואיות.

ביטוח חיים

ביטוח חיים יכול להיות דרך מצוינת לעזור למשפחתך לשלם את המשכנתא לאחר פטירתך ולהישאר בביתה, כמו גם לכסות הוצאות וחובות מיידיות. עם זאת, לא כל פוליסות החיים מכסות תשלומי משכנתא; פוליסות משכנתא שתוכננו במיוחד יעלו בדרך כלל פחות.

ביטוח חיים להגנה על משכנתא (MPI) הוא סוג של ביטוח חיים שנועד לשלם את יתרת המשכנתא שלך אם תמות לפני הפירעון. בדרך כלל מסופקים על ידי המלווים ומקובצים בתשלומי המשכנתא, ניתן להוסיף את הפרמיות שלו ישירות לתשלומים החודשיים כתוספת. אבל בניגוד לפוליסות חיים מסורתיות, MPI מכסה רק את המשכנתא שלך עם הטבות מוות שמופצות ישירות בחזרה למלווה שלך.

רוב האנשים בוחרים לשלב פוליסת ביטוח חיים לטווח ארוך ותוכנית הגנת המשכנתא שלהם על מנת למקסם את הכיסוי. פוליסות לתקופות נוטות להיות זולות בהרבה מכל החיים, התואמות את טווח ההלוואה שלך כפי שאתה קונה אותן; בנוסף, כאשר הם מתים, קצבת המוות עוברת ישירות למוטב שלהם ומאפשרת להם להשתמש בה ככל שהם צריכים.

ביטוח נכות

ביטוח נכות משכנתא, הידוע בכינויו MPI, הוא סוג של פוליסת ביטוח חיים שנועדה לשלם את המשכנתא שלך במקרה של נכות. ניתן לרכוש כיסוי זה בנפרד או באמצעות מלווים כחלק מחבילת משכנתא; סוכנויות עצמאיות מציעות גם את המוצר הזה עם פרמיות ופוליסות משתלמות שאמורות לעזור לכסות את רוב התחייבויות המשכנתא אם יתעורר משהו שישאיר אותך מושבת.

רוב פוליסות ביטוח תשלומי המשכנתא (MPI) מציעות עד 3,000 דולר חודשי לתשלום המשכנתא שלך אם תהפוך לנכה או חולה לתקופה ממושכת. למרבה הצער, MPI אינו מכסה הוצאות אחרות, ואנשים רבים ייהנו יותר מהשקעה בכיסוי נכות לטווח ארוך במקום זאת.

ביטוח אובדן כושר עבודה משכנתא מספק הגנה רבת ערך מחובות והתחייבויות פיננסיות כאלה, כגון תשלומי רכב, חובות בכרטיסי אשראי והפרשות לפרישה שעלולות לרוקן את החיסכון ולגרום לך להיכנס לחובות עמוקים יותר אם נכות תקפה. הגנה על נכות משכנתא עשויה לעזור להציל את היום שבו העלויות הללו עולות על החיסכון ומכניסות אותך לחובות.

ביטוח אובדן כושר עבודה למשכנתא אינו אמור להחליף את פוליסת הנכות הרגילה שלך, אלא יכול לשמש כתוספת חשובה. פוליסות נכות משכנתא הן גם פתרון אידיאלי לאנשים במקצועות בסיכון גבוה או שמתקשים להבטיח כיסוי נכות מסורתי מסיבות בריאותיות – הקפידו להשוות את כל הפוליסות הזמינות לפני שאתם בוחרים באחת המתאימה לכם!

פוליסות אופציונליות של ביטוח משכנתא

בהתאם לסוג הפוליסה שתבחר, ביטוח משכנתא מציע לרוכשים אופציונליים לשפר את הכיסוי שלו. המכונה בדרך כלל "תוספות", רוכשים אלה כרוכים בעלות נוספת ומגיעים בצורות שונות כגון כיסוי רכוש אישי מתוזמן המספק הגנה נוספת לפריטים יקרים; כיסוי לגיבוי מים אשר משלם עבור נזקים הנגרמים על ידי ניקוז גיבוי; ותאימות לקוד בנייה המכסה עלויות הקשורות להחזרת בתים לסטנדרט בעת נזק.

תוספות אלה זמינים בדרך כלל רק עם מדיניות טווח. בנוסף לסיוע בהורדת הפרמיות, רוכשים אלו מציעים ביטוח נוסף במקרה של תביעה; לדוגמה, אם תאונה מותירה אותך פצוע קשה בעבודה, קצבת המוות המשלימה שלהם עשויה לעזור לכסות את יתרת החוב; באופן דומה, אם הנכות מונעת ממך להמשיך בתשלומי המשכנתא, הכנסה משלימה של נכות יכולה לאפשר המשך תשלומים.

ביטוח הגנה על משכנתא אופציונלי יכול להועיל, אך כדאי להשוות את היתרונות שלו מול חלופות. ביטוח חיים מציע לרוב ערך רב יותר מביטוח הגנה על משכנתא שכן התשלום גדול יותר למוטבים שלך. יתר על כן, בנקים בפיקוח פדרלי לא יכולים להכריח אותך לקנות סוג זה של כיסוי כחלק מכל הסכם מוצר או שירות – פעולה המכונה מכירה קשורה בכפייה.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

שירותים נוספים

איך לדעת איזה ביטוח משכנתא מתאים לי?

ביטוח משכנתא כמעט ואין מי שמסוגל לרכוש היום דירה משלו מבלי להיכנס לסיפור הזה של משכנתא. הסכומים המטורפים לא מותירים בידנו אפשרות אחרת ואנחנו מוצאים את עצמנו נוטלים משכנתאות גבוהות מאוד אשר אלו משעבדים אותנו ואת חשבון הבנק שלנו למשך עשרות שנים. כל מי שנטל משכנתא אי פעם יודע כי מלבד המשכנתא על כל מה שכרוך בה, יש גם את הביטוחים השונים אותם חייבים לעשות וזאת בכדי להבטיח לבנק כי הוא לא יאבד חלילה את

קראו עוד »

ביטוח מבנה ותכולה

מול כל הפרשנויות: ייחודיות ביטוח מבנה ותכולה של חברת DCN בעולם שבו התרבות הביטוחים שמשתנה במהירות, חברת ביטוח DCN עומדת בראש ובראשונה במטרה לספק מענה מותאם אישית לכל לקוח. הכרות עם הביטוח מבנה ותכולה שלנו היא כגון לכל רוחם. שירות ייחודי: בחברת DCN, אנו מבינים כי כל נכס הוא ייחודי וכל לקוח זקוק לטיפול מותאם אישית. תוך כדי קשר אישי ומקצועי עם כל לקוח, אנו פועלים בכל רגע כדי להבין ולשרת את צרכיו המיוחדים ביותר.

קראו עוד »

ביטוח דירה השוואת מחירים

ביטוח דירה – השוואת מחירים ובחירת הביטוח המתאים לך בעידן הזה, כשכל פרטי חיינו מועברים לרשתות דיגיטליות, אין זמן יותר מהותי מעתה לשמור על ביתנו ועל רכושנו בצורה מתאימה. בשוק המבוצע של הביטוחים, חברת ביטוח DCN מובילה את המהפכה עם פתרונות ביטוח מתקדמים ושירות איכותי. הפתרון הטכנולוגי: ביטוח דירה אונליין במהלך השנים האחרונות, חברת ביטוח DCN זכתה לתהליך תמיכה והתפתחות טכנולוגית מתמדת. הצטרפות לביטוח הדירה שלנו היא קלה ונוחה כל כך, שאתה יכול לבצע את

קראו עוד »

ביטוח דירה אונליין

הביטוח המותאם ביותר עבור דירתך: ביטוח דירה אונליין מבית DCN בעידן הטכנולוגי של היום, שירותי ביטוח אינם יוצאים מן הכלל. חברת ביטוח DCN מציעה פתרונות ביטוח מתקדמים בדרך המקורית והנוחה ביותר ללקוחותיה. עם השירות החדשני של ביטוח דירה אונליין, אנו מאפשרים לך לבצע את כל התהליכים בצורה קלה ומהירה דרך האינטרנט, מבלי לצאת מביתך. התחלת המסע בקלות ונוחות עם ביטוח דירה אונליין שלנו, אין צורך להתקשר לשירותי טלפון או להגיע אישית לסניפים. תחילת המסע שלך

קראו עוד »

הצעה לביטוח דירה

הצעה לביטוח דירה מחברת ביטוח DCN: הבטחת שקט נפשי עבור הבית שלך בעולם היום, בו המגמות והסיכונים משתנים מהר יותר מאי פעם, חשיבות הביטוח הולכת וגוברת. ביטוח הדירה הוא אחד הדרכים המובהקות להבטיח את השקט והביטחון שלך ושל משפחתך. בחברת ביטוח DCN, אנו מבינים את הצורך הזה, ואנו מציעים לך פתרונות ביטוח מותאמים אישית שיענו על כל צרכי הביטוח שלך. הגנה מרחיקה על הבית שלך ביטוח הדירה של DCN מספק הגנה מרחיקה על נכס הנדל"ן

קראו עוד »
ביטוח נסיעות לאנשי עסקים
ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות לאנשי עסקים

איזה ביטוח נסיעות מתאים לאנשי עסקים? אם השאלה היא איזה ביטוח נסיעות לאנשי עסקים מתאים לאנשי עסקים, התשובה תהיה כזאת: ביטוח הנסיעות נקבע בדרך כלל לפי אופי הנסיעה ולאו דווקא לפי מטרת הנסיעה. עם זאת, ישנם כמה דברים שחשוב לדעת לגבי ביטוחי נסיעות לאנשי עסקים – קראו כאן.  מה ביטוח נסיעות לאנשי עסקים מכסה?  כאשר מדובר על ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים בכל תחום עסקי כזה או אחר, ברוב המקרים הכוונה תהיה להרחבות שונות. הרחבות

קראו עוד »

רוצים לקבל הצעה זולה?

פנו אלינו נציג ישמח לתת לכם שירות

small_c_popup.png

Learn how we helped 100 top brands gain success.

Let's have a chat