מה צריך לדעת על ביטוח משכנתא?

שתפו את הפוסט
תוכן עניינים

ביטוח משכנתא (PMI), הידוע גם בשם ביטוח משכנתא פרטית (PMI), מגן על המלווים מפני הפסד כספים אם לווים לא עומדים בהלוואות הבית שלהם. PMI נדרש בדרך כלל על משכנתאות קונבנציונליות עם מקדמה מתחת ל-20% וכן הלוואות FHA ו-USDA.

ביטוח הגנת משכנתא מגיע בשני סוגים, שניהם משולמים על ידי הלווה ישירות לתשלום המשכנתא החודשי שלהם ונגבים כעמלה נוספת על ידי המלווים כאשר אתה מקבל את עמלת הקמת ההלוואה שלך. שניהם מספקים הגנה לכל הקדנציה ללא צורך בבדיקות רפואיות.

ביטוח חיים

ביטוח חיים יכול להיות דרך מצוינת לעזור למשפחתך לשלם את המשכנתא לאחר פטירתך ולהישאר בביתה, כמו גם לכסות הוצאות וחובות מיידיות. עם זאת, לא כל פוליסות החיים מכסות תשלומי משכנתא; פוליסות משכנתא שתוכננו במיוחד יעלו בדרך כלל פחות.

ביטוח חיים להגנה על משכנתא (MPI) הוא סוג של ביטוח חיים שנועד לשלם את יתרת המשכנתא שלך אם תמות לפני הפירעון. בדרך כלל מסופקים על ידי המלווים ומקובצים בתשלומי המשכנתא, ניתן להוסיף את הפרמיות שלו ישירות לתשלומים החודשיים כתוספת. אבל בניגוד לפוליסות חיים מסורתיות, MPI מכסה רק את המשכנתא שלך עם הטבות מוות שמופצות ישירות בחזרה למלווה שלך.

רוב האנשים בוחרים לשלב פוליסת ביטוח חיים לטווח ארוך ותוכנית הגנת המשכנתא שלהם על מנת למקסם את הכיסוי. פוליסות לתקופות נוטות להיות זולות בהרבה מכל החיים, התואמות את טווח ההלוואה שלך כפי שאתה קונה אותן; בנוסף, כאשר הם מתים, קצבת המוות עוברת ישירות למוטב שלהם ומאפשרת להם להשתמש בה ככל שהם צריכים.

ביטוח נכות

ביטוח נכות משכנתא, הידוע בכינויו MPI, הוא סוג של פוליסת ביטוח חיים שנועדה לשלם את המשכנתא שלך במקרה של נכות. ניתן לרכוש כיסוי זה בנפרד או באמצעות מלווים כחלק מחבילת משכנתא; סוכנויות עצמאיות מציעות גם את המוצר הזה עם פרמיות ופוליסות משתלמות שאמורות לעזור לכסות את רוב התחייבויות המשכנתא אם יתעורר משהו שישאיר אותך מושבת.

רוב פוליסות ביטוח תשלומי המשכנתא (MPI) מציעות עד 3,000 דולר חודשי לתשלום המשכנתא שלך אם תהפוך לנכה או חולה לתקופה ממושכת. למרבה הצער, MPI אינו מכסה הוצאות אחרות, ואנשים רבים ייהנו יותר מהשקעה בכיסוי נכות לטווח ארוך במקום זאת.

ביטוח אובדן כושר עבודה משכנתא מספק הגנה רבת ערך מחובות והתחייבויות פיננסיות כאלה, כגון תשלומי רכב, חובות בכרטיסי אשראי והפרשות לפרישה שעלולות לרוקן את החיסכון ולגרום לך להיכנס לחובות עמוקים יותר אם נכות תקפה. הגנה על נכות משכנתא עשויה לעזור להציל את היום שבו העלויות הללו עולות על החיסכון ומכניסות אותך לחובות.

ביטוח אובדן כושר עבודה למשכנתא אינו אמור להחליף את פוליסת הנכות הרגילה שלך, אלא יכול לשמש כתוספת חשובה. פוליסות נכות משכנתא הן גם פתרון אידיאלי לאנשים במקצועות בסיכון גבוה או שמתקשים להבטיח כיסוי נכות מסורתי מסיבות בריאותיות – הקפידו להשוות את כל הפוליסות הזמינות לפני שאתם בוחרים באחת המתאימה לכם!

פוליסות אופציונליות של ביטוח משכנתא

בהתאם לסוג הפוליסה שתבחר, ביטוח משכנתא מציע לרוכשים אופציונליים לשפר את הכיסוי שלו. המכונה בדרך כלל "תוספות", רוכשים אלה כרוכים בעלות נוספת ומגיעים בצורות שונות כגון כיסוי רכוש אישי מתוזמן המספק הגנה נוספת לפריטים יקרים; כיסוי לגיבוי מים אשר משלם עבור נזקים הנגרמים על ידי ניקוז גיבוי; ותאימות לקוד בנייה המכסה עלויות הקשורות להחזרת בתים לסטנדרט בעת נזק.

תוספות אלה זמינים בדרך כלל רק עם מדיניות טווח. בנוסף לסיוע בהורדת הפרמיות, רוכשים אלו מציעים ביטוח נוסף במקרה של תביעה; לדוגמה, אם תאונה מותירה אותך פצוע קשה בעבודה, קצבת המוות המשלימה שלהם עשויה לעזור לכסות את יתרת החוב; באופן דומה, אם הנכות מונעת ממך להמשיך בתשלומי המשכנתא, הכנסה משלימה של נכות יכולה לאפשר המשך תשלומים.

ביטוח הגנה על משכנתא אופציונלי יכול להועיל, אך כדאי להשוות את היתרונות שלו מול חלופות. ביטוח חיים מציע לרוב ערך רב יותר מביטוח הגנה על משכנתא שכן התשלום גדול יותר למוטבים שלך. יתר על כן, בנקים בפיקוח פדרלי לא יכולים להכריח אותך לקנות סוג זה של כיסוי כחלק מכל הסכם מוצר או שירות – פעולה המכונה מכירה קשורה בכפייה.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

שירותים נוספים

ביטוח חיים למשכנתא

מידע חשוב על ביטוח חיים למשכנתא ביטוח חיים למשכנתא הוא סוג של פוליסת חיים לטווח ארוך שנועדה לשלם למלווה המשכנתא שלך עם מותך, יחד עם הוצאות מיידיות כגון חובות ועלויות חינוך. למרבה הצער, בניגוד לפוליסת חיים רגילה היא לא משלמת קצבת מוות ישירות לבני המשפחה שלך. משפחות עשויות להפיק תועלת משימוש בביטוח חיים כדי להבטיח את עתידן. אבל זו לא הדרך היחידה לוודא שהבית שלהם יישאר בית לאחר פטירתך. זה משתלם לך את המשכנתא ביטוח

קראו עוד »

מה צריך לדעת על ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא (PMI), הידוע גם בשם ביטוח משכנתא פרטית (PMI), מגן על המלווים מפני הפסד כספים אם לווים לא עומדים בהלוואות הבית שלהם. PMI נדרש בדרך כלל על משכנתאות קונבנציונליות עם מקדמה מתחת ל-20% וכן הלוואות FHA ו-USDA. ביטוח הגנת משכנתא מגיע בשני סוגים, שניהם משולמים על ידי הלווה ישירות לתשלום המשכנתא החודשי שלהם ונגבים כעמלה נוספת על ידי המלווים כאשר אתה מקבל את עמלת הקמת ההלוואה שלך. שניהם מספקים הגנה לכל הקדנציה ללא צורך

קראו עוד »

משכנתא בחברת ביטוח

ביטוח משכנתא (המכונה לפעמים ביטוח משכנתא פרטית או MIP) מועיל רק למלווה ויש לכלול אותו כחלק מתשלום המשכנתא החודשי שלך מראש בסגירה או חודשי באמצעות תשלומים. הלוואות משכנתא FHA דורשות בדרך כלל ביטוח משכנתא, כאשר הלוואות בתשלומים נמוכים יותר כפופות לכך, אולם פרמיה זו יכולה להתבטל ברגע שתגיעו ל-22% הון עצמי בנכס שלכם. משכנתא בחברת ביטוח דירות ביטוח דירות מגן על רכושו של הצרכן והוא נדרש בדרך כלל בהסכמי הלוואת משכנתא. הכיסוי כולל בדרך כלל

קראו עוד »

מסורבי ביטוח משכנתא

סירוב לחיתום משכנתא חיתום כולל הערכה מעמיקה של הכספים שלך ותיעוד תומך, שלעיתים לוקח כמה שבועות להשלמתו. אם מסמכים מבוקשים כלשהם ימסרו לחתם, הדבר עלול לעכב את השלמת התהליך עוד יותר. חלק מהלווים מוצאים את הבקשה שלהם מושעית או נדחתה לאחר שנבדקה על ידי חתם – אם זה יקרה, קחו זאת כביקורת בונה ולא כעבירה אישית וספקו כל פרט נוסף שהם דורשים באופן מיידי. החתמים מעריכים את היסטוריית האשראי שלך ואת יחס החוב להכנסה (DTI)

קראו עוד »

מחשבון ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא כלול בדרך כלל כחלק מהלוואות קונבנציונליות שאינן דורשות ירידה של 20%. המלווים בדרך כלל מוסיפים את זה לתשלומי ההלוואה הכוללים שלך בכל חודש. מחשבון ביטוח הגנת המשכנתא של NerdWallet מאפשר לך להשוות במהירות תעריפים מ-15+ ספקים, ועוזר לך להבין כיצד ציוני האשראי שלך, יחס DTI ותשלומים משפיעים על עלות תעריפי ביטוח הגנת המשכנתא. התשלום החודשי שלך לביטוח משכנתא פרטית (PMI). ביטוח משכנתא פרטית (PMI) היא עלות נוספת המתווספת לתשלום המשכנתא החודשי הכולל של

קראו עוד »

מחיר ביטוח חיים למשכנתא

בדומה לפוליסות אחרות לטווח ארוך, תוכניות הגנת משכנתא מספקות פרמיות במחיר תחרותי. התעריפים תלויים בגורמים כמו גיל, מצב בריאותי וסכום הכיסוי וכן האם מבוצעת בדיקה רפואית או לא. עֲלוּת ביטוח חיים למשכנתא ביטוח חיים להגנה על משכנתא (המכונה גם פוליסת גמלת מוות משכנתא) יכול להיות אחת הדרכים הקלות ביותר לפרנס את יקיריכם לאחר פטירתכם. למרות שאינה מיועדת כתחליף לפוליסות לתקופת חיים, פוליסות קצבאות מוות משכנתא מספקות הגנה חסכונית אם פוליסות מסורתיות אינן בהישג יד או

קראו עוד »

רוצים לקבל הצעה זולה?

פנו אלינו נציג ישמח לתת לכם שירות

small_c_popup.png

Learn how we helped 100 top brands gain success.

Let's have a chat