ביטוח ביטול טיסה

שתפו את הפוסט
תוכן עניינים

מדוע ביטוח ביטול טיסה הוא רעיון טוב

אם אתם מתכננים טיול, כדאי לרכוש ביטוח ביטול טיסה בהקדם האפשרי. פעולה זו יכולה להגן על הפיקדון שלך וכל הוצאות נסיעה ששולמו מראש למקרה שתצטרך לבטל מסיבה מכוסה.

הכיסוי יכול להתרחב מעבר למחלה או מוות של בן משפחה ולכלול גם אסונות טבע. תוכניות מסוימות מציעות גם כיסוי רפואי חירום ואחרי עזיבה.

ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה שהיא (CFAR)

ביטוח נסיעות CFAR מספק כיסוי לביטולים בכל עת, בתנאי שהוא עומד בדרישות הזכאות של התוכנית. זה הופך את CFAR לאופציה אטרקטיבית עבור מטיילים שצריכים לבטל מסיבות אחרות מאלה המפורטות במדיניות שלהם.

בדרך כלל, עד 50% או 75% מעלות הנסיעה המבוטחת בתשלום מראש, שאינן ניתנות להחזר, יכוסו בהתאם לספק ולתוכנית. משמעות הדבר היא שאם אתה צריך לבטל מכל סיבה שהיא שאינה מכוסה בהטבת ביטול הטיול הרגילה שלך בתוכנית שלך, הם יפצו לך את חדר המלון בתשלום מראש, הפיקדון לשייט או כרטיס ההופעה.

ביטוח נסיעות אינו מאפיין הכרחי בפוליסה שלך, אך הוא יכול להיות תוספת שלא יסולא בפז שתעזור להבטיח לך חווית טיול חלקה. בדרך כלל, ניתן לרכוש שדרוג זה לכיסוי סטנדרטי בתוך מסגרות זמן מסוימות מרגע ביצוע ההפקדה הראשונית לטיול ולרוב מגיע ללא עלות נוספת.

לפני רכישת תוספת לביטוח נסיעות CFAR, הקפד לקרוא את מסמך הפוליסה ביסודיות ולעמוד בכל התנאים וההגבלות. תוכניות מסוימות דורשות מספר מסוים של ימים מתשלום הטיול המקורי שלך על מנת לרכוש שדרוג זה, אז בדוק עם מסמכי הפוליסה שלך או שאל את סוכן הנסיעות לפני ביצוע רכישות.

חשוב גם להיות מודע לכך שכיסוי זה עשוי שלא לחול אם תקבל שובר או זיכוי עבור הטיול שבוטל. אם נותרו הוצאות או שובר/אשראי חלקי מנסיעה שבוטלה, עליך להגיש תביעות נפרדות במסגרת תוכנית הביטוח CFAR שלך עבור פריטים אלה.

במקרים כאלה, עליך לספק הוכחה שתביעת ה-CFAR שלך התקבלה לפני שניתן יהיה להנפיק החזרים כלשהם. הסיבה לכך היא שכיסוי CFAR זמין רק בפוליסות שנרכשו בחלון רכישה ספציפי מתאריך התשלום הראשוני בטיול.

בסך הכל, ביטוח נסיעות CFAR הוא תוספת שימושית לתוכנית ההגנה על הנסיעות שלך שיכולה לחסוך לך אלפי דולרים במקרה שתצטרך לבטל הזמנת נסיעה שאינה ניתנת להחזר. למרבה הצער, מדובר בתוסף שעלול להיות יקר, אז קח את הזמן לשקול היטב את סדרי העדיפויות שלך בעת רכישת פוליסה מסוג זה.

מצבים רפואיים קיימים (PEMC)

מצבים רפואיים קיימים (PEMCs) מתייחסים לכל בעיה בריאותית שהייתה לך לפני ההרשמה לכיסוי שלך. הם יכולים לנוע בין בעיות קלות כגון אלרגיות עונתיות או אקנה שניתן לטפל בהם באמצעות תרופות; למחלות קשות יותר כמו סוכרת, סרטן או מחלות לב.

תנאים קיימים יכולים למנוע ממך לקבל ביטוח או לדחות את הכיסוי שלך על הסף. הם עשויים גם להשפיע על תג המחיר שכן לחלק מהתוכניות יש תקופות המתנה לכיסוי של תנאים קיימים.

לפני כניסת חוק הטיפולים הזולים לתוקף, מבטחי בריאות בשוק הפרטי יכלו להשתמש בחיתום רפואי – פרקטיקה שאפשרה להם לדחות מועמדים או לגבות תעריפים גבוהים יותר עבור כיסוי של תנאים קיימים. החל משנת 2014, נוהג זה אינו מותר עוד בפלח שוק רפואי מרכזי זה.

למרבה המזל, חוק טיפול משתלם הציג תוכנית ביטוח למצבים רפואיים קיימים, או PCIP. זה מספק ביטוח בריאות במחיר סביר למי שנדחה להם כיסוי עקב מצב קיים מראש. במדינות רבות, PCIP מנוהל על ידי תוכנית בריאות לאומית או מחלקת הבריאות של המדינה ומנוהל על ידי גורמים ממשלתיים.

מאז שנכנס לתוקף חוק הטיפול במחירים סבירים (ACA), כל התוכניות שאינן סבאות הן בשווקים הפרט והן בקבוצות קטנות חייבות לכסות מצבים רפואיים קיימים. זה כולל תכניות רפואיות עיקריות תואמות ACA וכן תוכניות בחסות מעסיק שאושרו כתאימות ל-ACA.

רוב פוליסות ביטוח הנסיעות המקיפות יכסו גם מצבים רפואיים קיימים, בתנאי שהם לא יחמירו במהלך הטיול שלכם. עליך לוודא שיש לך מרשם תקף לכל התרופות הנדרשות במהלך הנסיעה.

אנשים עם מצבים רפואיים קיימים צריכים לשקול רכישת פוליסת ביטוח נסיעות מקיפה הכוללת פינוי רפואי חירום והחזרה. זה יגן עליהם כלכלית אם עליהם לעזוב את הטיול מוקדם עקב מצב חירום בריאותי בלתי צפוי. עם כיסוי כזה, הנוסעים יכולים להתמקד בהנאה מהיעד שלהם במקום לדאוג אם יש להם מספיק כיסוי לחזרה בטוחה הביתה.

ביטוח ביטול טיסה – עיכוב בנסיעה

אם התוכניות שלך מופרעות על ידי עיכוב זמני, תוכל לתבוע החזר עבור הוצאות זכאיות באמצעות הטבת עיכוב נסיעה של פוליסת ביטוח הנסיעות שלך. כיסוי זה משלם עבור אירוח בבתי מלון, ארוחות ותחבורה עד שתוכל לחדש את הטיול שלך.

על פי התוכנית שלך, ייתכן שתהיה זכאי גם להחזר עלויות אחרות הקשורות לעיכוב. זה כולל שיחות טלפון, דמי חניה, טיפול נוסף בילדים או מבוגרים ואפילו חיובים של כלבייה לחיות מחמד.

למרות שלמרבה הצער עיכובים בטיסות נפוצים, הם עלולים לגרום לשיבושים גדולים בטיול שלך. לכן מטיילים רבים בוחרים בביטוח נסיעות המעניק הגנה במקרה של עיכובים.

"כיסוי עיכוב נסיעות של Allianz Global Assistance הוא הפתרון האידיאלי לכיסוי כל הוצאות כיס, כגון ארוחות ולינה, עד לחידוש הטיול שלך", מצהירה לורה דוראזו, דוברת Allianz Global Assistance. זה עשוי להיות יקר, אבל הגנה מסוג זה עוזרת לך להרגיש בטוח יותר במהלך הנסיעות שלך", היא מוסיפה.

רוב תוכניות ביטוח הנסיעות מספקות כיסוי עיכוב נסיעה כאפשרות עמידה או כהטבה נוספת לתוכנית הראשית שלהן. כשאתה בוחר איזו פוליסה כוללת הטבה זו, הקפד להבין את מגבלות הכיסוי שלה ואת הפעלת הזמן.

אם אתה מחזיק בכרטיס הפלטינום(r) מאמריקן אקספרס, ייתכן שיינתן פיצוי אם הטיסה שלך מתעכבת יותר משש שעות. פיצוי זה נשלח כהמחאה לכתובתך ויכול לכסות עד 500$ לטיול עבור הוצאות כגון חדרי מלון או ארוחות.

ספקי ביטוח נסיעות מסוימים, כגון Generali, מציעים כיסוי זה בתוכניות הסטנדרטיות והמועדפות שלהם. אתה יכול לקבל הצעת מחיר עבור מדיניות זו על ידי הזנת פרטי הטיול שלך בטופס החיפוש שלנו.

בנוסף, כרטיסי אשראי מסוימים כגון Chase Sapphire Preferred Card מציעים הטבת עיכוב בנסיעה. זוהי דרך נוחה ופרקטית להגן על עצמך מפני עיכובים בלתי צפויים.

הפרעה לטיול

ביטוח הפסקת נסיעה הוא הטבה רבת ערך המחזירה לך עלויות טיול שלא נוצלו כאשר מקרה ביטוח מאלץ אותך לקצץ עקב מחלה, פציעה או מוות של בן משפחה, או מזג אוויר קשה. במילים אחרות, זה עוזר לכסות חלק מהעלויות שלך אם משהו מצער מתרחש בזמן החופשה.

נוסעים בדרך כלל משלמים מראש על הוצאות ששולמו מראש ואינם רוצים להישאר ללא כיסוי כספי אם משהו ישתבש במהלך הטיול שלהם. לכן חיוני לפוליסות ביטוח נסיעות להעניק גם הטבות לביטול נסיעה וגם להפרעות.

Allianz Global Assistance מציינת כי ביטוח הפסקת נסיעה יכול לכסות מגוון מצבים בלתי צפויים, כגון מחלה ופציעה של נוסעים או שותפם לנסיעה; פיגועים ביעדים; אסונות טבע בבית או ביעד; או אובדן או נזק למסמך נסיעה חשוב כמו הדרכון שלך. יתר על כן, לפוליסות רבות יש רשימות המפרטות תביעות תקפות שיכולות להפעיל כיסוי לתביעות אלו.

ביטוח הפסקת נסיעה פועל בדומה לכיסוי ביטול נסיעה בכך שהוא מספק כיסוי לאחר תחילת הנסיעה שלך, בעוד שביטול לפני נסיעה מבטיח לך הגנה לפני היציאה.

יתר על כן, נסיעות המופסקות עקב מצב רפואי קיים בדרך כלל אינן מכוסות ברוב הפוליסות. רוב הפוליסות גם דורשות שהמצב יישאר יציב לתקופה קבועה לפני שהכיסוי ייכנס לתוקף.

חריג נוסף חל בעת נסיעה בניגוד לעצת רופא. יש לקבל מכתב מהרופא שלך המאשר שאתה חולה או פצוע מכדי להמשיך בטיול שלך לפני הגשת בקשה להטבות הפסקת נסיעה.

נוסעים עם כיסוי ביטוחי מסוים יכולים לקבל עד 100% או 150% החזר על עלויות נסיעה שלא נוצלו מראש ולא ניתנות להחזר. סכום זה עשוי להיות משמעותי אם תצטרך לבצע שינויים ברגע האחרון במסלול הטיול שלך. יתר על כן, הם עשויים לקבל החזר עבור מקומות לינה נוספים, עלויות תחבורה מקומיות או ארוחות.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

שירותים נוספים

ביטוח חיים למשכנתא

מידע חשוב על ביטוח חיים למשכנתא ביטוח חיים למשכנתא הוא סוג של פוליסת חיים לטווח ארוך שנועדה לשלם למלווה המשכנתא שלך עם מותך, יחד עם הוצאות מיידיות כגון חובות ועלויות חינוך. למרבה הצער, בניגוד לפוליסת חיים רגילה היא לא משלמת קצבת מוות ישירות לבני המשפחה שלך. משפחות עשויות להפיק תועלת משימוש בביטוח חיים כדי להבטיח את עתידן. אבל זו לא הדרך היחידה לוודא שהבית שלהם יישאר בית לאחר פטירתך. זה משתלם לך את המשכנתא ביטוח

קראו עוד »

מה צריך לדעת על ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא (PMI), הידוע גם בשם ביטוח משכנתא פרטית (PMI), מגן על המלווים מפני הפסד כספים אם לווים לא עומדים בהלוואות הבית שלהם. PMI נדרש בדרך כלל על משכנתאות קונבנציונליות עם מקדמה מתחת ל-20% וכן הלוואות FHA ו-USDA. ביטוח הגנת משכנתא מגיע בשני סוגים, שניהם משולמים על ידי הלווה ישירות לתשלום המשכנתא החודשי שלהם ונגבים כעמלה נוספת על ידי המלווים כאשר אתה מקבל את עמלת הקמת ההלוואה שלך. שניהם מספקים הגנה לכל הקדנציה ללא צורך

קראו עוד »

משכנתא בחברת ביטוח

ביטוח משכנתא (המכונה לפעמים ביטוח משכנתא פרטית או MIP) מועיל רק למלווה ויש לכלול אותו כחלק מתשלום המשכנתא החודשי שלך מראש בסגירה או חודשי באמצעות תשלומים. הלוואות משכנתא FHA דורשות בדרך כלל ביטוח משכנתא, כאשר הלוואות בתשלומים נמוכים יותר כפופות לכך, אולם פרמיה זו יכולה להתבטל ברגע שתגיעו ל-22% הון עצמי בנכס שלכם. משכנתא בחברת ביטוח דירות ביטוח דירות מגן על רכושו של הצרכן והוא נדרש בדרך כלל בהסכמי הלוואת משכנתא. הכיסוי כולל בדרך כלל

קראו עוד »

מסורבי ביטוח משכנתא

סירוב לחיתום משכנתא חיתום כולל הערכה מעמיקה של הכספים שלך ותיעוד תומך, שלעיתים לוקח כמה שבועות להשלמתו. אם מסמכים מבוקשים כלשהם ימסרו לחתם, הדבר עלול לעכב את השלמת התהליך עוד יותר. חלק מהלווים מוצאים את הבקשה שלהם מושעית או נדחתה לאחר שנבדקה על ידי חתם – אם זה יקרה, קחו זאת כביקורת בונה ולא כעבירה אישית וספקו כל פרט נוסף שהם דורשים באופן מיידי. החתמים מעריכים את היסטוריית האשראי שלך ואת יחס החוב להכנסה (DTI)

קראו עוד »

מחשבון ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא כלול בדרך כלל כחלק מהלוואות קונבנציונליות שאינן דורשות ירידה של 20%. המלווים בדרך כלל מוסיפים את זה לתשלומי ההלוואה הכוללים שלך בכל חודש. מחשבון ביטוח הגנת המשכנתא של NerdWallet מאפשר לך להשוות במהירות תעריפים מ-15+ ספקים, ועוזר לך להבין כיצד ציוני האשראי שלך, יחס DTI ותשלומים משפיעים על עלות תעריפי ביטוח הגנת המשכנתא. התשלום החודשי שלך לביטוח משכנתא פרטית (PMI). ביטוח משכנתא פרטית (PMI) היא עלות נוספת המתווספת לתשלום המשכנתא החודשי הכולל של

קראו עוד »

מחיר ביטוח חיים למשכנתא

בדומה לפוליסות אחרות לטווח ארוך, תוכניות הגנת משכנתא מספקות פרמיות במחיר תחרותי. התעריפים תלויים בגורמים כמו גיל, מצב בריאותי וסכום הכיסוי וכן האם מבוצעת בדיקה רפואית או לא. עֲלוּת ביטוח חיים למשכנתא ביטוח חיים להגנה על משכנתא (המכונה גם פוליסת גמלת מוות משכנתא) יכול להיות אחת הדרכים הקלות ביותר לפרנס את יקיריכם לאחר פטירתכם. למרות שאינה מיועדת כתחליף לפוליסות לתקופת חיים, פוליסות קצבאות מוות משכנתא מספקות הגנה חסכונית אם פוליסות מסורתיות אינן בהישג יד או

קראו עוד »

רוצים לקבל הצעה זולה?

פנו אלינו נציג ישמח לתת לכם שירות

small_c_popup.png

Learn how we helped 100 top brands gain success.

Let's have a chat