ביטוח בריאות טיסה

שתפו את הפוסט
תוכן עניינים

מידע נוסף על ביטוח בריאות טיסה

ביטוח בריאות טיסה
ביטוח בריאות טיסה

ביטוח בריאות טיסה מוצע בדרך כלל כתוספת דרך חברות תעופה או סוכנויות נסיעות, בדרך כלל בעלות של 4-12% מעלות הנסיעה שלך.

ביטוח נסיעות מקיף משמש לעתים קרובות ככיסוי ראשוני, כלומר הוא משלם את החשבונות הרפואיים שלך לפני קופת החולים שלך במדינה (כולל השתתפות עצמית, החזרים והגבלות מקסימליות). כיסויים נוספים כוללים ביטול/הפרעות בטיול וכן מטען שאבד או פגום.

טיסה מבוטלת או מופרעת

תמיד קיים פוטנציאל למשהו שיגרום לך לבטל את הטיול שלך, אבל ביטוח ביטול טיסה יכול להקל חלק מהלחץ הפיננסי אם זה מתרחש על ידי כיסוי הוצאות שאינן ניתנות להחזר כגון עלויות טיסה ומלון, הוצאות הובלה חלופיות ו שהייה חלופית במלון. פוליסות מסוג זה עשויות להירכש בנפרד או לכלול בעת שימוש בכרטיסי אשראי לרכישת רכישות הקשורות לנסיעות.

בעוד שביטוח ביטול נסיעה מכסה אירועים לפני תחילת הטיול, מדיניות הגנת הנסיעה "הפרעה מכל סיבה שהיא" (CFAR) מאפשרת לנוסעים לסיים את הטיולים שלהם מוקדם ולקבל חלק מההוצאות ששולמו מראש במקרה שמשהו בלתי צפוי יתרחש – כמו חבר מושבעים חובה או חירום משפחתי בבית. סיבות אחרות עשויות לכלול מחלה קשה או פציעה של הנוסע עצמו; אסון טבע גדול במדינת היעד שלהם; שביתות או תסיסה אזרחית באותה מדינה; פינוי אזהרת הוריקן; נדרש לחזור מוקדם מהעבודה וכו'.

אירועים אלה עשויים להיות נדירים, אך הם יכולים לשנות באופן משמעותי את תוכניות הנסיעה והתקציב שלך. לכן, זה חכם להעריך את כל המדיניות הזמינה כדי למצוא אחד עם תנאים גמישים יותר העונה על הצרכים הספציפיים שלך.

עיכוב בטיסה

לשמוע "שער סגור" בשדה תעופה או בטלפון יכול להיות מייאש מאוד, ולמרות שאי אפשר לחזות במזג האוויר או בעיות מכניות שעלולות לעכב את המטוס שלך, תוכניות ביטוח נסיעות המספקות כיסוי עיכוב בנסיעה יכולות לתת מושג למה אתה יכול להתמודד. לְקַדֵם.

תוכניות ביטוח נסיעות עם הגנה על עיכוב טיסה מחזירות לך הוצאות נוספות הקשורות בטיסה מאוחרת, כגון הוצאות ארוחות ולינה, עד מגבלה מסוימת ליום ומגבלת החזר מקסימלי לאדם. הטבה זו באה לידי ביטוי אם מתרחש עיכוב מסיבות מכוסות כמו אירועים הקשורים למזג האוויר או מחסור בצוות.

כיסוי עיכוב נסיעות כלול בדרך כלל בתוכניות ביטוח נסיעות מקיפות כמו תוכנית ExactCare Extra של Berkshire Hathaway Travel Protection, או נמכר בנפרד כסוג כיסוי אינדיבידואלי. זה עשוי לעזור לכסות את עלות טיסות הרגע האחרון הביתה אם התוכניות שלך משתבשות עקב משהו מכוסה תחת סוג זה של הגנה כגון אסון טבע או מחלה במשפחתך – או עשוי לעזור לכסות טיסות של הרגע האחרון הביתה במקרה שהן נחוצות כתוצאה מהשיבושים האמורים במהלך חופשות.

הגשת תביעה מסוג זה בעת נסיעה יכולה לעתים קרובות להיות קלה יותר מאשר הגשת תביעה כשחזרה הביתה, שם ככל הנראה יהיה צורך בתיעוד וקבלות. ספקי ביטוח נסיעות רבים מציעים אפליקציות ניידות ידידותיות למשתמש שהופכות הגשת תביעות לפשוטה; אבל גם כשההגשה מהטלפון שלך נוחה יותר, שמור את מסמכי הנסיעה והקבלות שלך בהישג יד למקרה שיהיו נחוצים בעת הגשת תביעות משם.

מטען שאבד או פגום

ביטוח המטען של חברות תעופה יכול להיות שירות שלא יסולא בפז, אך לעתים קרובות משאיר פערים בכיסוי – כולל רשימה מוגבלת של פריטים זכאים, חוסר יכולת לכסות מזוודות או פריטים בעלי ערך גבוה, החזר רק באמצעות שוברי נסיעה ולא החזר מזומן ודרישות קבלה על מנת כדי לקבל כיסוי מלא. על ידי הוספת כיסוי מזוודות/חפצים אישיים למדיניות הנסיעות שלך תוכל לטפל בפערים הללו וליהנות משקט נפשי בזמן הטיול שלך.

חברות תעופה משקיעות מיליונים כדי לוודא שתהליכי הטיפול בכבודה שלהן יעילים, אך עדיין מתרחשים תיקים שלא טופלו. ייתכן שתגיע ליעדך רק כדי למצוא חלק אחד או שניהם חסרים; או מוצאים את עצמכם מחכים בקרוסלת המזוודות כשזרימת התיקים המגיעים מואטת או נעצרת כליל. במקרים כאלה, כיסוי אובדן הכבודה של ביטוח בריאות טיסה עשוי לספק פיצוי עד מגבלת דולר מוגדרת עבור חפצים אבודים במטען שטופלו בצורה לא נכונה במהלך המעבר.

רוב תכניות ביטוח הנסיעות מספקות פיצוי על כבודה פגומה שהתרחשה במהלך המעבר. מומחים ממליצים לדווח על כך מיד לחברת התעופה כדי להגדיל את הסיכוי שלך לקבל פיצוי, תוך שימוש בכיסוי נזקי כבודה של התוכנית שלך כרשת ביטחון עבור עלויות תיקונים או החלפה.

ביטוח בריאות טיסה כולל רפואת חירום ורפואת שיניים

מרכיב אינטגרלי של תכניות ביטוח בריאות טיסה נסיעות מקיף (המכונה גם חבילות או חופשות) הוא כיסוי רפואי ושיניים חירום, המחזיר למבוטחים על טיפול שיניים או רפואי סביר והכרחי מבחינה רפואית כשהם בחו"ל. חלק מהמדיניות מספקת פינוי אווירי חירום במקרה של תקרית הקשורה רפואית, בדרך כלל בכפוף למגבלה כספית דומה לכיסויים אחרים בפוליסה שלך, עם ביטול אופציונלי מכל סיבה כיסוי זמין במידת הצורך. נניח, למשל, אתה בריטריט יוגה בסנטה פה וחווים כאבי צד חדים – שירותי הסיוע מאתרים במהירות רופא שנבדק מראש כדי לאבחן דלקת התוספתן לפני שיעבירו אותך ישירות לבית החולים לניתוח.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

שירותים נוספים

ביטוח נסיעות לאנשי עסקים
ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות לאנשי עסקים

איזה ביטוח נסיעות מתאים לאנשי עסקים? אם השאלה היא איזה ביטוח נסיעות לאנשי עסקים מתאים לאנשי עסקים, התשובה תהיה כזאת: ביטוח הנסיעות נקבע בדרך כלל לפי אופי הנסיעה ולאו דווקא לפי מטרת הנסיעה. עם זאת, ישנם כמה דברים שחשוב לדעת לגבי ביטוחי נסיעות לאנשי עסקים – קראו כאן.  מה ביטוח נסיעות לאנשי עסקים מכסה?  כאשר מדובר על ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים בכל תחום עסקי כזה או אחר, ברוב המקרים הכוונה תהיה להרחבות שונות. הרחבות

קראו עוד »

ביטוח נסיעות לחו"ל מצב רפואי קיים

מה זה ביטוח נסיעות לחו"ל מצב רפואי קיים? אם אתם שואלים מה זה ביטוח נסיעות מצב רפואי קיים, התשובה היא כזאת: אנשים אשר טסים לחו"ל בעודם סובלים ממצב רפואי כזה או אחר, נחשבים מבוטחים בעלי סיכון גבוה יותר מבחינת חברת הביטוח. מה חשוב לדעת בנושא הזה? – קראו כאן וקבלו תשובות מקיפות.  האם כל אחד יכול לרכוש את ביטוח נסיעות לחו"ל מצב רפואי קיים? לשאלה: האם כל אחד\ת יכולים לרכוש את הביטוח, התשובה היא כי

קראו עוד »

ביטוח תכולה ומבנה

מתי מומלץ לרכוש ביטוח תכולה ומבנה? ביטוח הדירה או נכס אחר שלכם הוא שיקול חשוב עבור בעלי בתים ומשקיעי נדל"ן כאחד. ההחלטה מתי לרכוש ביטוח כזה צריכה להיעשות תוך התייחסות מדוקדקת של גורמים שונים. נקודת מפתח היא תשקלו את הביטוח מוקדם ככל האפשר, רצוי בעת רכישת הנכס או זמן קצר לאחר מכן. תזמון זה מבטיח שההשקעה שלכם מוגנת כבר מההתחלה. מומלץ גם להעריך את הסיכונים של האקלים והסיכונים הסביבתיים המקומיים, שכן נכסים באזורים המועדים לאסונות

קראו עוד »

אילו ביטוחים ורישיונות צריך לענף הנדל"ן?

תחום הנדל"ן הוא תחום מורכב ויש חשיבות רבה ליכולת להתמצא בסוגי הביטוחים והרישיונות השונים שקשורים אליו עבור כל מי שמתכנן לבצע עסקת נדל"ן מכל סוג (בין אם זה קשור לשכירות, עסקת קנייה או מכירה של נכס או תיווך בעסקה כזאת). אם אתם מתכננים מהלך שקשור לנדל"ן, זה הזמן להתעמק בדקויות החשובות האלה! רישיון תיווך רישיון תיווך הוא חובה לכל מי שמעוניין לעבוד כמתווך נדל"ן. הוא מסמל מחויבות לסטנדרטים מקצועיים והבנה עמוקה של שוק הנדל"ן. כדי

קראו עוד »

ביטוח חיים למשכנתא

מידע חשוב על ביטוח חיים למשכנתא ביטוח חיים למשכנתא הוא סוג של פוליסת חיים לטווח ארוך שנועדה לשלם למלווה המשכנתא שלך עם מותך, יחד עם הוצאות מיידיות כגון חובות ועלויות חינוך. למרבה הצער, בניגוד לפוליסת חיים רגילה היא לא משלמת קצבת מוות ישירות לבני המשפחה שלך. משפחות עשויות להפיק תועלת משימוש בביטוח חיים כדי להבטיח את עתידן. אבל זו לא הדרך היחידה לוודא שהבית שלהם יישאר בית לאחר פטירתך. זה משתלם לך את המשכנתא ביטוח

קראו עוד »

מה צריך לדעת על ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא (PMI), הידוע גם בשם ביטוח משכנתא פרטית (PMI), מגן על המלווים מפני הפסד כספים אם לווים לא עומדים בהלוואות הבית שלהם. PMI נדרש בדרך כלל על משכנתאות קונבנציונליות עם מקדמה מתחת ל-20% וכן הלוואות FHA ו-USDA. ביטוח הגנת משכנתא מגיע בשני סוגים, שניהם משולמים על ידי הלווה ישירות לתשלום המשכנתא החודשי שלהם ונגבים כעמלה נוספת על ידי המלווים כאשר אתה מקבל את עמלת הקמת ההלוואה שלך. שניהם מספקים הגנה לכל הקדנציה ללא צורך

קראו עוד »

רוצים לקבל הצעה זולה?

פנו אלינו נציג ישמח לתת לכם שירות

small_c_popup.png

Learn how we helped 100 top brands gain success.

Let's have a chat