ביטוח בריאות לטיסה

שתפו את הפוסט
תוכן עניינים

מידע חשוב ומועיל על ביטוח רפואי לטיסה

ביטוח בריאות לטיסה
ביטוח בריאות לטיסה

ביטוח בריאות לטיסה שלך מספק שקט נפשי למקרה שיהיה צורך בטיפול רפואי במהלך הנסיעות שלך ומכסה הוצאות שקופת הבריאות המקומית שלך עשויה שלא.

חלק מהתוכניות מספקות כיסוי ביטול והפסקה של טיול, החזר על הוצאות נסיעה שאינן ניתנות להחזר, פיצוי על אובדן מזוודות ועוד. יתר על כן, תוכניות מקיפות עשויות לכלול כיסוי מוות מתאונה וכיסוי רפואי בחו"ל.

ביטוח חיים

ביטוח בריאות לטיסה מספק הגנה מפני מוות בתאונה וביתור בעת נסיעה בתחבורה ציבורית עם כרטיסים, כגון מטוסים, רכבות או ספינות שייט. בדרך כלל היא משלמת הטבה חד פעמית למוטבים שלך אם יקרה משהו כמו מוות, אובדן גפיים או עיוורון קבוע במהלך כל חלק של נסיעה מכוסה; חלק מהפוליסות אף מכסות פציעות אחרות הקשורות לנסיעות.

אם מקרה חירום רפואי, מוות בלתי צפוי או פעולת טרור גורמים לך לבטל את הטיול שלך, הפוליסות המקיפות ביותר תחזיר את עלויות הטיסה שאינן ניתנות להחזר עד למגבלה המוסכמת ותספק הגנה על חפצים אישיים שאבדו, נגנבו, שניזוקו, כמו גם כיסוי להפסקת נסיעה וסיוע בהזמנה חוזרת עם אותה חברת תעופה או עם חברות חלופיות במידת הצורך.

פוליסות מקיפות מכסות בדרך כלל ביטול נסיעה, הפרעה ועיכוב וכן הטבות שונות כגון אובדן מטען, כיסוי רפואי ודנטלי לחו"ל, סיוע בפינוי חירום וסיוע לנוסעים 24 שעות ביממה. חלק מהפוליסות מציעות כיסוי "ביטול מכל סיבה" עם פרמיות גבוהות יותר מאלה המכסות רק נסיבות ספציפיות; סוגים נוספים של כיסוי כגון ביטול נסיעה בשל תנאים קיימים וביטוח רפואי לנסיעות יכולים למלא את כל הפערים בכיסוי הבריאות הנוכחי בזמן שהותך בחו"ל; בהתאם למקום מגוריכם ולמצב הבריאות שלכם, תוכנית פינוי רפואית עשויה להועיל גם כן.

כיסוי מוות בשוגג

כיסוי ביטוח בריאות לטיסה הוא חלק מתוכניות ביטוח נסיעות מסוימות ומספק למוטבים סכום חד פעמי אם מטייל מבוטח נפטר כתוצאה מתאונה במהלך הטיול, וכן מתן פיצוי במקרה של אבדן יד, רגל או ראייה במהלך הנסיעה האמורה. . לכיסוי יש בדרך כלל מגבלות המשתנות בין התוכניות.

תוכניות ביטוח בריאות לטיסה מקיפות מציעות כיסוי נוסף, כגון ביטול, הפרעה ועיכוב; מטען שאבד או נגנב; מקרי חירום רפואיים והחזרה לארץ כאפשרות שדרוג; כיסוי פינוי בעת נסיעה באזורים מרוחקים עם מתקנים רפואיים מוגבלים עשוי גם להיות מועיל.

מדיניות Digit On the Move מציעה כיסוי אופציונלי לתאונות טיסה המחזיר תעריף שאינו ניתן להחזר במקרה שנפצעת בעת שימוש בהובלה אווירית מסחרית מורשית שעבורה שילמת תעריף מתאים בארץ ובעולם, בין אם בארץ ובין אם ברחבי העולם. אפשרויות כיסוי דומות הן כיסויים של חברת 24 שעות או טיסה בלבד AD&D – לפרטים נוספים נא להתייעץ עם הפוליסה הספציפית שלך שכן האחוז לתשלום תלוי במה מהווה פציעה לפי הגדרתו בחוזה שלך.

ביטוח בריאות לטיסה – כיסוי מזוודות

חברות כרטיסי אשראי רבים ותוכניות רפואיות לנסיעות כוללות ביטוח מטען כתכונת כיסוי אופציונלית. כיסוי מקיף מגיע בדרך כלל עד 5000 שקל וויכול לכלול מטען יד; עם זאת, פריטים מסוימים כגון תכשיטים, מחשבים ואלקטרוניקה עשויים להחריג וחלק מהמדיניות מגבילה את ההחזר למגבלת הערך המקסימלי היומי.

רוב חברות התעופה מספקות לנוסעים החזר במקרה של אובדן או גניבה של התיקים שנשלחו; עם זאת, כיסוי משני זה מתחיל רק לאחר שהחזר כבר ניתן על ידי גורם אחר כגון מבטח או מוביל משותף.

כיסוי מטען מושהה פועל בדומה לביטוח תיק אבוד, ומתחיל כאשר המזוודות שלך מתעכבות בפרק זמן שצוין בפוליסה שלך. אמנם זה עשוי לכסות הוצאות כמו ביגוד ומוצרי טיפוח בזמן ההמתנה, אבל פריטים יקרים יותר כמו מכשירים אלקטרוניים, ספרים או צעצועים עשויים שלא להיות זכאים.

רוב תוכניות ביטוח בריאות לטיסה מכסות לפחות חלק מעלויות הטיול שאינן ניתנות להחזר במקרה של ביטול, כאשר חלק מהתוכניות מכסות עד 70% ללא שאלה או בקשת החזר.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

שירותים נוספים

ביטוח חיים למשכנתא

מידע חשוב על ביטוח חיים למשכנתא ביטוח חיים למשכנתא הוא סוג של פוליסת חיים לטווח ארוך שנועדה לשלם למלווה המשכנתא שלך עם מותך, יחד עם הוצאות מיידיות כגון חובות ועלויות חינוך. למרבה הצער, בניגוד לפוליסת חיים רגילה היא לא משלמת קצבת מוות ישירות לבני המשפחה שלך. משפחות עשויות להפיק תועלת משימוש בביטוח חיים כדי להבטיח את עתידן. אבל זו לא הדרך היחידה לוודא שהבית שלהם יישאר בית לאחר פטירתך. זה משתלם לך את המשכנתא ביטוח

קראו עוד »

מה צריך לדעת על ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא (PMI), הידוע גם בשם ביטוח משכנתא פרטית (PMI), מגן על המלווים מפני הפסד כספים אם לווים לא עומדים בהלוואות הבית שלהם. PMI נדרש בדרך כלל על משכנתאות קונבנציונליות עם מקדמה מתחת ל-20% וכן הלוואות FHA ו-USDA. ביטוח הגנת משכנתא מגיע בשני סוגים, שניהם משולמים על ידי הלווה ישירות לתשלום המשכנתא החודשי שלהם ונגבים כעמלה נוספת על ידי המלווים כאשר אתה מקבל את עמלת הקמת ההלוואה שלך. שניהם מספקים הגנה לכל הקדנציה ללא צורך

קראו עוד »

משכנתא בחברת ביטוח

ביטוח משכנתא (המכונה לפעמים ביטוח משכנתא פרטית או MIP) מועיל רק למלווה ויש לכלול אותו כחלק מתשלום המשכנתא החודשי שלך מראש בסגירה או חודשי באמצעות תשלומים. הלוואות משכנתא FHA דורשות בדרך כלל ביטוח משכנתא, כאשר הלוואות בתשלומים נמוכים יותר כפופות לכך, אולם פרמיה זו יכולה להתבטל ברגע שתגיעו ל-22% הון עצמי בנכס שלכם. משכנתא בחברת ביטוח דירות ביטוח דירות מגן על רכושו של הצרכן והוא נדרש בדרך כלל בהסכמי הלוואת משכנתא. הכיסוי כולל בדרך כלל

קראו עוד »

מסורבי ביטוח משכנתא

סירוב לחיתום משכנתא חיתום כולל הערכה מעמיקה של הכספים שלך ותיעוד תומך, שלעיתים לוקח כמה שבועות להשלמתו. אם מסמכים מבוקשים כלשהם ימסרו לחתם, הדבר עלול לעכב את השלמת התהליך עוד יותר. חלק מהלווים מוצאים את הבקשה שלהם מושעית או נדחתה לאחר שנבדקה על ידי חתם – אם זה יקרה, קחו זאת כביקורת בונה ולא כעבירה אישית וספקו כל פרט נוסף שהם דורשים באופן מיידי. החתמים מעריכים את היסטוריית האשראי שלך ואת יחס החוב להכנסה (DTI)

קראו עוד »

מחשבון ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא כלול בדרך כלל כחלק מהלוואות קונבנציונליות שאינן דורשות ירידה של 20%. המלווים בדרך כלל מוסיפים את זה לתשלומי ההלוואה הכוללים שלך בכל חודש. מחשבון ביטוח הגנת המשכנתא של NerdWallet מאפשר לך להשוות במהירות תעריפים מ-15+ ספקים, ועוזר לך להבין כיצד ציוני האשראי שלך, יחס DTI ותשלומים משפיעים על עלות תעריפי ביטוח הגנת המשכנתא. התשלום החודשי שלך לביטוח משכנתא פרטית (PMI). ביטוח משכנתא פרטית (PMI) היא עלות נוספת המתווספת לתשלום המשכנתא החודשי הכולל של

קראו עוד »

מחיר ביטוח חיים למשכנתא

בדומה לפוליסות אחרות לטווח ארוך, תוכניות הגנת משכנתא מספקות פרמיות במחיר תחרותי. התעריפים תלויים בגורמים כמו גיל, מצב בריאותי וסכום הכיסוי וכן האם מבוצעת בדיקה רפואית או לא. עֲלוּת ביטוח חיים למשכנתא ביטוח חיים להגנה על משכנתא (המכונה גם פוליסת גמלת מוות משכנתא) יכול להיות אחת הדרכים הקלות ביותר לפרנס את יקיריכם לאחר פטירתכם. למרות שאינה מיועדת כתחליף לפוליסות לתקופת חיים, פוליסות קצבאות מוות משכנתא מספקות הגנה חסכונית אם פוליסות מסורתיות אינן בהישג יד או

קראו עוד »

רוצים לקבל הצעה זולה?

פנו אלינו נציג ישמח לתת לכם שירות

small_c_popup.png

Learn how we helped 100 top brands gain success.

Let's have a chat