מסורבי ביטוח משכנתא

שתפו את הפוסט
תוכן עניינים

סירוב לחיתום משכנתא

חיתום כולל הערכה מעמיקה של הכספים שלך ותיעוד תומך, שלעיתים לוקח כמה שבועות להשלמתו. אם מסמכים מבוקשים כלשהם ימסרו לחתם, הדבר עלול לעכב את השלמת התהליך עוד יותר. חלק מהלווים מוצאים את הבקשה שלהם מושעית או נדחתה לאחר שנבדקה על ידי חתם – אם זה יקרה, קחו זאת כביקורת בונה ולא כעבירה אישית וספקו כל פרט נוסף שהם דורשים באופן מיידי.

החתמים מעריכים את היסטוריית האשראי שלך ואת יחס החוב להכנסה (DTI) כדי להעריך אם אתה יכול לעמוד בתשלומי המשכנתא שלך. יחס DTI אידיאלי יהיה מתחת ל-50%. הם גם יאמתו את היציבות התעסוקתית שלך וכן יבטיחו שיש לך מספיק חיסכון בצד עבור תשלום מקדמה וגם עלויות סגירה.

בקשות למשכנתא עשויות להידחות עקב נסיבות שונות שממקמות אותך בקטגוריית סיכון גבוהה, כולל צבירת חובות לאחרונה, תנודות בהכנסה או תלושי שכר לא אמינים. סיבות אחרות יכולות להיות עניינים משפטיים או כספיים שהחתם אינו יכול לאמת, כגון דמי מזונות או מזונות ילדים; אבל אלה שיכולים לספק מכתבי הסבר או מסמכים בכתב יכולים לעזור להתגבר על המחסום הזה.

סירוב לחידוש פוליסה

על פי חוקי המדינה, המבטח שלך עשוי להחליט שלא לחדש את הפוליסה שלך כאשר תפוגה. הם בדרך כלל חייבים לתת הודעה ולהסביר את הנימוקים שלהם לפני שהם מקבלים החלטה זו; אם אתה מרגיש שהחלטה זו הייתה לא הוגנת או בלתי סבירה, תוכל להגיש תלונה למחלקת הביטוח של המדינה שלך.

חברת ביטוח עשויה להחליט שלא לחדש את הפוליסה שלך אם הסוכן שלה סבור שעסקת בהונאה או ביצעת מצג שווא חמור בטופס הבקשה שלך, אולם אסור לה להפלות על רקע גזע או דת. כאשר זה קורה, הסוכן שלהם צריך לספק לך הצהרות כתובות המפרטות מדוע החידוש שלך לא חודש בפירוט ולספק פרטים לגבי כל אירוע(ים), נסיבות או גורמי סיכון המעורבים.

בהתאם למלווה המשכנתאות שלך, הם עשויים להתעקש שתרכוש כיסוי שונה מזה המוצע דרך כל מקור אחר. מדיניות "כפויה מלווה" זו נוטה לעלות יותר ולספק פחות כיסוי רכוש אישי.

במדינות מסוימות, מבטח עשוי לסרב לחדש את הפוליסה שלך עקב תביעות רבות מדי שהוגשו תוך שלוש שנים. עליהם להודיע לך בכתב על החלטה זו; עם זאת, הם אינם יכולים לעשות זאת אך ורק בטענה שאתה נבחר ציבור או ביצעת הונאה או הצגת מצג שווא משמעותי.

עוד על מסורבי ביטוח משכנתא

בנוסף עבור מסורבי ביטוח משכנתא יש מגון מותאם של אפשריות, לפרטים הישארו באתר

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

שירותים נוספים

ביטוח חיים למשכנתא

מידע חשוב על ביטוח חיים למשכנתא ביטוח חיים למשכנתא הוא סוג של פוליסת חיים לטווח ארוך שנועדה לשלם למלווה המשכנתא שלך עם מותך, יחד עם הוצאות מיידיות כגון חובות ועלויות חינוך. למרבה הצער, בניגוד לפוליסת חיים רגילה היא לא משלמת קצבת מוות ישירות לבני המשפחה שלך. משפחות עשויות להפיק תועלת משימוש בביטוח חיים כדי להבטיח את עתידן. אבל זו לא הדרך היחידה לוודא שהבית שלהם יישאר בית לאחר פטירתך. זה משתלם לך את המשכנתא ביטוח

קראו עוד »

מה צריך לדעת על ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא (PMI), הידוע גם בשם ביטוח משכנתא פרטית (PMI), מגן על המלווים מפני הפסד כספים אם לווים לא עומדים בהלוואות הבית שלהם. PMI נדרש בדרך כלל על משכנתאות קונבנציונליות עם מקדמה מתחת ל-20% וכן הלוואות FHA ו-USDA. ביטוח הגנת משכנתא מגיע בשני סוגים, שניהם משולמים על ידי הלווה ישירות לתשלום המשכנתא החודשי שלהם ונגבים כעמלה נוספת על ידי המלווים כאשר אתה מקבל את עמלת הקמת ההלוואה שלך. שניהם מספקים הגנה לכל הקדנציה ללא צורך

קראו עוד »

משכנתא בחברת ביטוח

ביטוח משכנתא (המכונה לפעמים ביטוח משכנתא פרטית או MIP) מועיל רק למלווה ויש לכלול אותו כחלק מתשלום המשכנתא החודשי שלך מראש בסגירה או חודשי באמצעות תשלומים. הלוואות משכנתא FHA דורשות בדרך כלל ביטוח משכנתא, כאשר הלוואות בתשלומים נמוכים יותר כפופות לכך, אולם פרמיה זו יכולה להתבטל ברגע שתגיעו ל-22% הון עצמי בנכס שלכם. משכנתא בחברת ביטוח דירות ביטוח דירות מגן על רכושו של הצרכן והוא נדרש בדרך כלל בהסכמי הלוואת משכנתא. הכיסוי כולל בדרך כלל

קראו עוד »

מסורבי ביטוח משכנתא

סירוב לחיתום משכנתא חיתום כולל הערכה מעמיקה של הכספים שלך ותיעוד תומך, שלעיתים לוקח כמה שבועות להשלמתו. אם מסמכים מבוקשים כלשהם ימסרו לחתם, הדבר עלול לעכב את השלמת התהליך עוד יותר. חלק מהלווים מוצאים את הבקשה שלהם מושעית או נדחתה לאחר שנבדקה על ידי חתם – אם זה יקרה, קחו זאת כביקורת בונה ולא כעבירה אישית וספקו כל פרט נוסף שהם דורשים באופן מיידי. החתמים מעריכים את היסטוריית האשראי שלך ואת יחס החוב להכנסה (DTI)

קראו עוד »

מחשבון ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא כלול בדרך כלל כחלק מהלוואות קונבנציונליות שאינן דורשות ירידה של 20%. המלווים בדרך כלל מוסיפים את זה לתשלומי ההלוואה הכוללים שלך בכל חודש. מחשבון ביטוח הגנת המשכנתא של NerdWallet מאפשר לך להשוות במהירות תעריפים מ-15+ ספקים, ועוזר לך להבין כיצד ציוני האשראי שלך, יחס DTI ותשלומים משפיעים על עלות תעריפי ביטוח הגנת המשכנתא. התשלום החודשי שלך לביטוח משכנתא פרטית (PMI). ביטוח משכנתא פרטית (PMI) היא עלות נוספת המתווספת לתשלום המשכנתא החודשי הכולל של

קראו עוד »

מחיר ביטוח חיים למשכנתא

בדומה לפוליסות אחרות לטווח ארוך, תוכניות הגנת משכנתא מספקות פרמיות במחיר תחרותי. התעריפים תלויים בגורמים כמו גיל, מצב בריאותי וסכום הכיסוי וכן האם מבוצעת בדיקה רפואית או לא. עֲלוּת ביטוח חיים למשכנתא ביטוח חיים להגנה על משכנתא (המכונה גם פוליסת גמלת מוות משכנתא) יכול להיות אחת הדרכים הקלות ביותר לפרנס את יקיריכם לאחר פטירתכם. למרות שאינה מיועדת כתחליף לפוליסות לתקופת חיים, פוליסות קצבאות מוות משכנתא מספקות הגנה חסכונית אם פוליסות מסורתיות אינן בהישג יד או

קראו עוד »

רוצים לקבל הצעה זולה?

פנו אלינו נציג ישמח לתת לכם שירות

small_c_popup.png

Learn how we helped 100 top brands gain success.

Let's have a chat