מחשבון ביטוח משכנתא

שתפו את הפוסט
תוכן עניינים
מחשבון ביטוח משכנתא
מחשבון ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא כלול בדרך כלל כחלק מהלוואות קונבנציונליות שאינן דורשות ירידה של 20%. המלווים בדרך כלל מוסיפים את זה לתשלומי ההלוואה הכוללים שלך בכל חודש.

מחשבון ביטוח הגנת המשכנתא של NerdWallet מאפשר לך להשוות במהירות תעריפים מ-15+ ספקים, ועוזר לך להבין כיצד ציוני האשראי שלך, יחס DTI ותשלומים משפיעים על עלות תעריפי ביטוח הגנת המשכנתא.

התשלום החודשי שלך לביטוח משכנתא פרטית (PMI).

ביטוח משכנתא פרטית (PMI) היא עלות נוספת המתווספת לתשלום המשכנתא החודשי הכולל של הלווה ונדרשת בדרך כלל כאשר הם משלמים פחות מ-20% מקדמה או ממחזר עם פחות מ-20% הון עצמי. שיעורי PMI תלויים בגורמים כמו ציון אשראי ויחס הלוואה לערך – המחשבון שלנו מעריך כמה PMI אתה עשוי לעלות בהתאם הן למחיר הרכישה המקורי של הבית והן ללוח התשלומים הצפוי.

בזמן שאתה משלם תשלומים על המשכנתא שלך, ה-PMI שלך אמור לרדת בהדרגה; עם זאת, ייתכן שלא תחווה הפחתה זו עד לפירעון של לפחות 80% ממחיר הרכישה המקורי שלו; בשלב זה עליך לבקש שהמלווה שלך יוריד את זה לגמרי.

עלויות ה-PMI שלך יכולות לבוא כפרמיה מראש בסגירה, או בתשלומים לאורך השנה. מלווים רבים כוללים עלויות PMI משוערות בהערכת ההלוואה ובמסמכי הגילוי שלהם.

כמובן, הלוואות קונבנציונליות כוללות לעתים קרובות שיעורי PMI גבוהים יותר עבור לווים עם ציוני אשראי נמוכים יותר; עם זאת, משכנתאות בגיבוי ממשלתי כמו VA ו-FHA אינן משקפות את אותו דפוס; באופן כללי, אלו עם ציון אשראי גבוה יותר ותשלומים גדולים יותר נהנים מדמי ביטוח משכנתא מופחתים.

חיסכון עבור מקדמה גדולה יותר או הפחתת יחס החוב להכנסה (DTI) הם דרכים יעילות להורדת הוצאות ביטוח משכנתא, וכלי מחשבון המשכנתא שלנו יכול לעזור. לחלופין, השתמש בכלי השוואת סוגי הלוואות ומחירי בית של NerdWallet כדי למצוא את ההתאמה המושלמת שלך! המחוונים מאפשרים התאמות בעת שינוי משתנים; התוצאות מתעדכנות אוטומטית.

התשלום השנתי שלך לביטוח משכנתא פרטית (PMI).

ביטוח משכנתא פרטית (PMI) היא עמלה אופציונלית הקשורה להלוואות קונבנציונליות עם פחות מ-20% מקדמה, שנועדה להגן גם עליך וגם על המלווה שלך במקרה של מחדל הלוואות ולאפשר לרוכשי דירות פוטנציאליים יותר ממה שהיה אפשרי להשיג בעלות על הבית.

שיעורי ה-PMI תלויים במלווה שלך, אך בדרך כלל תלויים בגורמים כמו כמה כסף אתה מוריד על נכס, ציון האשראי שלך, סוג הנכס ויחס החוב להכנסה. בניית ציוני האשראי שלך תוך ביצוע תשלומים גדולים יותר ותשלום חוב יוביל להפחתת תשלומי PMI בזמן.

מחשבון ביטוח משכנתא מעריך את תשלום ה-PMI החודשי שלך כאחוז מיתרת ההלוואה שלך. אתה יכול לצפות בדוח שלך מדי שנה, המציג את כל התשלומים והיתרות, או חודשי, המפרט כל תשלום בודד מתחילתו ועד סופו לאורך תקופת ההלוואה שלך.

ברגע שההון העצמי שלך מגיע ל-20%, אתה יכול לבקש ביטול PMI מהמלווה שלך, אם כי בדרך כלל זה קורה אוטומטית ברגע שהושג 22%. למרות שתשלומי PMI חודשיים עשויים להצטבר עם הזמן, נתונים הראו כי ערכי הבתים עולים מהר יותר מהעמלות הללו – המייצגות החזר חיובי ממשי על ההשקעה עבורך כבעל בית!

אם אתם מתכננים לבצע רכישת דירה בתשלום נמוך, התחל לחסוך עכשיו כדי לצבור כמה שיותר הון עצמי ולהימנע מביטוח משכנתא פרטית (PMI). גם אם חיסכון של 20% אינו בהישג יד לעת עתה, יש לשאוף להורדה רבה ככל האפשר מכיוון שהפקדות גבוהות יותר מגדילות את הסבירות שניתן יהיה לבטל את ה-PMI מוקדם מהצפוי.

התשלום הכולל שלך לביטוח משכנתא פרטית (PMI).

עלויות PMI של משכנתא קונבנציונליות כלולות בדרך כלל כחלק מתשלום ה-PITI החודשי שלך; עם זאת, יש לך אפשרות לבצע תשלומים חד-פעמיים מראש גם בסגירה. מומלץ לחשב את נקודת האיזון שלך ולראות אם השקעה ב-PMI הגיונית במצבך בהתבסס על גורמים כמו מחיר הבית, סכום המקדמה וטווח ההלוואה.

שיעורי PMI תלויים בכל לווה ונעים בין 0.58% ל-1.86% מהקרן המקורית לשנה, תלוי באיזו תוכנית הלוואה, סכום המקדמה וציון האשראי שתבחרו. מחשבון ביטוח משכנתא  מעריך את עלויות ה-PMI שלך לפי גורמים אלה.

המלווים בדרך כלל דורשים ממך לשלם ביטוח משכנתא פרטית (PMI) כאשר המקדמה שלך יורדת מתחת ל-20% ממחיר הרכישה של הבית, מכיוון שהיא מסוכנת יותר עבור מלווים המעניקים הלוואות עם מקדמה נמוכה יותר ולכן נמצאים בסיכון גבוה יותר אם תעמוד במחדל.

ברגע שההון העצמי שלך מגיע ל-20%, אתה יכול לבקש מהמלווה שלך לבטל PMI. אפשרות זו חלה באופן שווה הן על משכנתאות קונבנציונליות והן על משכנתאות FHA, אם כי הגעה לסף זה עם הראשונה עשויה להימשך זמן רב יותר בהתאם ללוח ההפחתה שלה.

ישנם גורמים רבים שיכולים להשפיע על תשלום המשכנתא שלך, מסוג הבית וסכום ההשאלה, ועד תעריפי פרמיות PMI ועלויות מימון בית שני. בתים צמודי קרקע נוטים לשלם שיעורי PMI נמוכים יותר מאשר נכסים רב-משפחתיים או עירוניים/דירות; בעת מימון בתים שניים על פני מגורים ראשוניים; הפרמיות בדרך כלל יעלו; הלוואות בריבית משתנה לרוב כרוכה בפרמיות PMI הגבוהות ביותר.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

שירותים נוספים

איך לדעת איזה ביטוח משכנתא מתאים לי?

ביטוח משכנתא כמעט ואין מי שמסוגל לרכוש היום דירה משלו מבלי להיכנס לסיפור הזה של משכנתא. הסכומים המטורפים לא מותירים בידנו אפשרות אחרת ואנחנו מוצאים את עצמנו נוטלים משכנתאות גבוהות מאוד אשר אלו משעבדים אותנו ואת חשבון הבנק שלנו למשך עשרות שנים. כל מי שנטל משכנתא אי פעם יודע כי מלבד המשכנתא על כל מה שכרוך בה, יש גם את הביטוחים השונים אותם חייבים לעשות וזאת בכדי להבטיח לבנק כי הוא לא יאבד חלילה את

קראו עוד »

ביטוח מבנה ותכולה

מול כל הפרשנויות: ייחודיות ביטוח מבנה ותכולה של חברת DCN בעולם שבו התרבות הביטוחים שמשתנה במהירות, חברת ביטוח DCN עומדת בראש ובראשונה במטרה לספק מענה מותאם אישית לכל לקוח. הכרות עם הביטוח מבנה ותכולה שלנו היא כגון לכל רוחם. שירות ייחודי: בחברת DCN, אנו מבינים כי כל נכס הוא ייחודי וכל לקוח זקוק לטיפול מותאם אישית. תוך כדי קשר אישי ומקצועי עם כל לקוח, אנו פועלים בכל רגע כדי להבין ולשרת את צרכיו המיוחדים ביותר.

קראו עוד »

ביטוח דירה השוואת מחירים

ביטוח דירה – השוואת מחירים ובחירת הביטוח המתאים לך בעידן הזה, כשכל פרטי חיינו מועברים לרשתות דיגיטליות, אין זמן יותר מהותי מעתה לשמור על ביתנו ועל רכושנו בצורה מתאימה. בשוק המבוצע של הביטוחים, חברת ביטוח DCN מובילה את המהפכה עם פתרונות ביטוח מתקדמים ושירות איכותי. הפתרון הטכנולוגי: ביטוח דירה אונליין במהלך השנים האחרונות, חברת ביטוח DCN זכתה לתהליך תמיכה והתפתחות טכנולוגית מתמדת. הצטרפות לביטוח הדירה שלנו היא קלה ונוחה כל כך, שאתה יכול לבצע את

קראו עוד »

ביטוח דירה אונליין

הביטוח המותאם ביותר עבור דירתך: ביטוח דירה אונליין מבית DCN בעידן הטכנולוגי של היום, שירותי ביטוח אינם יוצאים מן הכלל. חברת ביטוח DCN מציעה פתרונות ביטוח מתקדמים בדרך המקורית והנוחה ביותר ללקוחותיה. עם השירות החדשני של ביטוח דירה אונליין, אנו מאפשרים לך לבצע את כל התהליכים בצורה קלה ומהירה דרך האינטרנט, מבלי לצאת מביתך. התחלת המסע בקלות ונוחות עם ביטוח דירה אונליין שלנו, אין צורך להתקשר לשירותי טלפון או להגיע אישית לסניפים. תחילת המסע שלך

קראו עוד »

הצעה לביטוח דירה

הצעה לביטוח דירה מחברת ביטוח DCN: הבטחת שקט נפשי עבור הבית שלך בעולם היום, בו המגמות והסיכונים משתנים מהר יותר מאי פעם, חשיבות הביטוח הולכת וגוברת. ביטוח הדירה הוא אחד הדרכים המובהקות להבטיח את השקט והביטחון שלך ושל משפחתך. בחברת ביטוח DCN, אנו מבינים את הצורך הזה, ואנו מציעים לך פתרונות ביטוח מותאמים אישית שיענו על כל צרכי הביטוח שלך. הגנה מרחיקה על הבית שלך ביטוח הדירה של DCN מספק הגנה מרחיקה על נכס הנדל"ן

קראו עוד »
ביטוח נסיעות לאנשי עסקים
ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות לאנשי עסקים

איזה ביטוח נסיעות מתאים לאנשי עסקים? אם השאלה היא איזה ביטוח נסיעות לאנשי עסקים מתאים לאנשי עסקים, התשובה תהיה כזאת: ביטוח הנסיעות נקבע בדרך כלל לפי אופי הנסיעה ולאו דווקא לפי מטרת הנסיעה. עם זאת, ישנם כמה דברים שחשוב לדעת לגבי ביטוחי נסיעות לאנשי עסקים – קראו כאן.  מה ביטוח נסיעות לאנשי עסקים מכסה?  כאשר מדובר על ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים בכל תחום עסקי כזה או אחר, ברוב המקרים הכוונה תהיה להרחבות שונות. הרחבות

קראו עוד »

רוצים לקבל הצעה זולה?

פנו אלינו נציג ישמח לתת לכם שירות

small_c_popup.png

Learn how we helped 100 top brands gain success.

Let's have a chat