מחשבון ביטוח משכנתא

שתפו את הפוסט
תוכן עניינים
מחשבון ביטוח משכנתא
מחשבון ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא כלול בדרך כלל כחלק מהלוואות קונבנציונליות שאינן דורשות ירידה של 20%. המלווים בדרך כלל מוסיפים את זה לתשלומי ההלוואה הכוללים שלך בכל חודש.

מחשבון ביטוח הגנת המשכנתא של NerdWallet מאפשר לך להשוות במהירות תעריפים מ-15+ ספקים, ועוזר לך להבין כיצד ציוני האשראי שלך, יחס DTI ותשלומים משפיעים על עלות תעריפי ביטוח הגנת המשכנתא.

התשלום החודשי שלך לביטוח משכנתא פרטית (PMI).

ביטוח משכנתא פרטית (PMI) היא עלות נוספת המתווספת לתשלום המשכנתא החודשי הכולל של הלווה ונדרשת בדרך כלל כאשר הם משלמים פחות מ-20% מקדמה או ממחזר עם פחות מ-20% הון עצמי. שיעורי PMI תלויים בגורמים כמו ציון אשראי ויחס הלוואה לערך – המחשבון שלנו מעריך כמה PMI אתה עשוי לעלות בהתאם הן למחיר הרכישה המקורי של הבית והן ללוח התשלומים הצפוי.

בזמן שאתה משלם תשלומים על המשכנתא שלך, ה-PMI שלך אמור לרדת בהדרגה; עם זאת, ייתכן שלא תחווה הפחתה זו עד לפירעון של לפחות 80% ממחיר הרכישה המקורי שלו; בשלב זה עליך לבקש שהמלווה שלך יוריד את זה לגמרי.

עלויות ה-PMI שלך יכולות לבוא כפרמיה מראש בסגירה, או בתשלומים לאורך השנה. מלווים רבים כוללים עלויות PMI משוערות בהערכת ההלוואה ובמסמכי הגילוי שלהם.

כמובן, הלוואות קונבנציונליות כוללות לעתים קרובות שיעורי PMI גבוהים יותר עבור לווים עם ציוני אשראי נמוכים יותר; עם זאת, משכנתאות בגיבוי ממשלתי כמו VA ו-FHA אינן משקפות את אותו דפוס; באופן כללי, אלו עם ציון אשראי גבוה יותר ותשלומים גדולים יותר נהנים מדמי ביטוח משכנתא מופחתים.

חיסכון עבור מקדמה גדולה יותר או הפחתת יחס החוב להכנסה (DTI) הם דרכים יעילות להורדת הוצאות ביטוח משכנתא, וכלי מחשבון המשכנתא שלנו יכול לעזור. לחלופין, השתמש בכלי השוואת סוגי הלוואות ומחירי בית של NerdWallet כדי למצוא את ההתאמה המושלמת שלך! המחוונים מאפשרים התאמות בעת שינוי משתנים; התוצאות מתעדכנות אוטומטית.

התשלום השנתי שלך לביטוח משכנתא פרטית (PMI).

ביטוח משכנתא פרטית (PMI) היא עמלה אופציונלית הקשורה להלוואות קונבנציונליות עם פחות מ-20% מקדמה, שנועדה להגן גם עליך וגם על המלווה שלך במקרה של מחדל הלוואות ולאפשר לרוכשי דירות פוטנציאליים יותר ממה שהיה אפשרי להשיג בעלות על הבית.

שיעורי ה-PMI תלויים במלווה שלך, אך בדרך כלל תלויים בגורמים כמו כמה כסף אתה מוריד על נכס, ציון האשראי שלך, סוג הנכס ויחס החוב להכנסה. בניית ציוני האשראי שלך תוך ביצוע תשלומים גדולים יותר ותשלום חוב יוביל להפחתת תשלומי PMI בזמן.

מחשבון ביטוח משכנתא מעריך את תשלום ה-PMI החודשי שלך כאחוז מיתרת ההלוואה שלך. אתה יכול לצפות בדוח שלך מדי שנה, המציג את כל התשלומים והיתרות, או חודשי, המפרט כל תשלום בודד מתחילתו ועד סופו לאורך תקופת ההלוואה שלך.

ברגע שההון העצמי שלך מגיע ל-20%, אתה יכול לבקש ביטול PMI מהמלווה שלך, אם כי בדרך כלל זה קורה אוטומטית ברגע שהושג 22%. למרות שתשלומי PMI חודשיים עשויים להצטבר עם הזמן, נתונים הראו כי ערכי הבתים עולים מהר יותר מהעמלות הללו – המייצגות החזר חיובי ממשי על ההשקעה עבורך כבעל בית!

אם אתם מתכננים לבצע רכישת דירה בתשלום נמוך, התחל לחסוך עכשיו כדי לצבור כמה שיותר הון עצמי ולהימנע מביטוח משכנתא פרטית (PMI). גם אם חיסכון של 20% אינו בהישג יד לעת עתה, יש לשאוף להורדה רבה ככל האפשר מכיוון שהפקדות גבוהות יותר מגדילות את הסבירות שניתן יהיה לבטל את ה-PMI מוקדם מהצפוי.

התשלום הכולל שלך לביטוח משכנתא פרטית (PMI).

עלויות PMI של משכנתא קונבנציונליות כלולות בדרך כלל כחלק מתשלום ה-PITI החודשי שלך; עם זאת, יש לך אפשרות לבצע תשלומים חד-פעמיים מראש גם בסגירה. מומלץ לחשב את נקודת האיזון שלך ולראות אם השקעה ב-PMI הגיונית במצבך בהתבסס על גורמים כמו מחיר הבית, סכום המקדמה וטווח ההלוואה.

שיעורי PMI תלויים בכל לווה ונעים בין 0.58% ל-1.86% מהקרן המקורית לשנה, תלוי באיזו תוכנית הלוואה, סכום המקדמה וציון האשראי שתבחרו. מחשבון ביטוח משכנתא  מעריך את עלויות ה-PMI שלך לפי גורמים אלה.

המלווים בדרך כלל דורשים ממך לשלם ביטוח משכנתא פרטית (PMI) כאשר המקדמה שלך יורדת מתחת ל-20% ממחיר הרכישה של הבית, מכיוון שהיא מסוכנת יותר עבור מלווים המעניקים הלוואות עם מקדמה נמוכה יותר ולכן נמצאים בסיכון גבוה יותר אם תעמוד במחדל.

ברגע שההון העצמי שלך מגיע ל-20%, אתה יכול לבקש מהמלווה שלך לבטל PMI. אפשרות זו חלה באופן שווה הן על משכנתאות קונבנציונליות והן על משכנתאות FHA, אם כי הגעה לסף זה עם הראשונה עשויה להימשך זמן רב יותר בהתאם ללוח ההפחתה שלה.

ישנם גורמים רבים שיכולים להשפיע על תשלום המשכנתא שלך, מסוג הבית וסכום ההשאלה, ועד תעריפי פרמיות PMI ועלויות מימון בית שני. בתים צמודי קרקע נוטים לשלם שיעורי PMI נמוכים יותר מאשר נכסים רב-משפחתיים או עירוניים/דירות; בעת מימון בתים שניים על פני מגורים ראשוניים; הפרמיות בדרך כלל יעלו; הלוואות בריבית משתנה לרוב כרוכה בפרמיות PMI הגבוהות ביותר.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

שירותים נוספים

ביטוח חיים למשכנתא

מידע חשוב על ביטוח חיים למשכנתא ביטוח חיים למשכנתא הוא סוג של פוליסת חיים לטווח ארוך שנועדה לשלם למלווה המשכנתא שלך עם מותך, יחד עם הוצאות מיידיות כגון חובות ועלויות חינוך. למרבה הצער, בניגוד לפוליסת חיים רגילה היא לא משלמת קצבת מוות ישירות לבני המשפחה שלך. משפחות עשויות להפיק תועלת משימוש בביטוח חיים כדי להבטיח את עתידן. אבל זו לא הדרך היחידה לוודא שהבית שלהם יישאר בית לאחר פטירתך. זה משתלם לך את המשכנתא ביטוח

קראו עוד »

מה צריך לדעת על ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא (PMI), הידוע גם בשם ביטוח משכנתא פרטית (PMI), מגן על המלווים מפני הפסד כספים אם לווים לא עומדים בהלוואות הבית שלהם. PMI נדרש בדרך כלל על משכנתאות קונבנציונליות עם מקדמה מתחת ל-20% וכן הלוואות FHA ו-USDA. ביטוח הגנת משכנתא מגיע בשני סוגים, שניהם משולמים על ידי הלווה ישירות לתשלום המשכנתא החודשי שלהם ונגבים כעמלה נוספת על ידי המלווים כאשר אתה מקבל את עמלת הקמת ההלוואה שלך. שניהם מספקים הגנה לכל הקדנציה ללא צורך

קראו עוד »

משכנתא בחברת ביטוח

ביטוח משכנתא (המכונה לפעמים ביטוח משכנתא פרטית או MIP) מועיל רק למלווה ויש לכלול אותו כחלק מתשלום המשכנתא החודשי שלך מראש בסגירה או חודשי באמצעות תשלומים. הלוואות משכנתא FHA דורשות בדרך כלל ביטוח משכנתא, כאשר הלוואות בתשלומים נמוכים יותר כפופות לכך, אולם פרמיה זו יכולה להתבטל ברגע שתגיעו ל-22% הון עצמי בנכס שלכם. משכנתא בחברת ביטוח דירות ביטוח דירות מגן על רכושו של הצרכן והוא נדרש בדרך כלל בהסכמי הלוואת משכנתא. הכיסוי כולל בדרך כלל

קראו עוד »

מסורבי ביטוח משכנתא

סירוב לחיתום משכנתא חיתום כולל הערכה מעמיקה של הכספים שלך ותיעוד תומך, שלעיתים לוקח כמה שבועות להשלמתו. אם מסמכים מבוקשים כלשהם ימסרו לחתם, הדבר עלול לעכב את השלמת התהליך עוד יותר. חלק מהלווים מוצאים את הבקשה שלהם מושעית או נדחתה לאחר שנבדקה על ידי חתם – אם זה יקרה, קחו זאת כביקורת בונה ולא כעבירה אישית וספקו כל פרט נוסף שהם דורשים באופן מיידי. החתמים מעריכים את היסטוריית האשראי שלך ואת יחס החוב להכנסה (DTI)

קראו עוד »

מחשבון ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא כלול בדרך כלל כחלק מהלוואות קונבנציונליות שאינן דורשות ירידה של 20%. המלווים בדרך כלל מוסיפים את זה לתשלומי ההלוואה הכוללים שלך בכל חודש. מחשבון ביטוח הגנת המשכנתא של NerdWallet מאפשר לך להשוות במהירות תעריפים מ-15+ ספקים, ועוזר לך להבין כיצד ציוני האשראי שלך, יחס DTI ותשלומים משפיעים על עלות תעריפי ביטוח הגנת המשכנתא. התשלום החודשי שלך לביטוח משכנתא פרטית (PMI). ביטוח משכנתא פרטית (PMI) היא עלות נוספת המתווספת לתשלום המשכנתא החודשי הכולל של

קראו עוד »

מחיר ביטוח חיים למשכנתא

בדומה לפוליסות אחרות לטווח ארוך, תוכניות הגנת משכנתא מספקות פרמיות במחיר תחרותי. התעריפים תלויים בגורמים כמו גיל, מצב בריאותי וסכום הכיסוי וכן האם מבוצעת בדיקה רפואית או לא. עֲלוּת ביטוח חיים למשכנתא ביטוח חיים להגנה על משכנתא (המכונה גם פוליסת גמלת מוות משכנתא) יכול להיות אחת הדרכים הקלות ביותר לפרנס את יקיריכם לאחר פטירתכם. למרות שאינה מיועדת כתחליף לפוליסות לתקופת חיים, פוליסות קצבאות מוות משכנתא מספקות הגנה חסכונית אם פוליסות מסורתיות אינן בהישג יד או

קראו עוד »

רוצים לקבל הצעה זולה?

פנו אלינו נציג ישמח לתת לכם שירות

small_c_popup.png

Learn how we helped 100 top brands gain success.

Let's have a chat