ביטוח חול

שתפו את הפוסט
תוכן עניינים

הכל על ביטוח חול

ביטוח חו"ל, המכונה גם ביטוח נסיעות או טיול, הוא פוליסה שלא יסולא בפז המגנה מפני אובדנים בלתי צפויים כגון ביטול נסיעה, אובדן מזוודות, עיכובים בטיסות ואחריות ציבורית.

ניתן לרכוש את הביטוח כפוליסה עומדת או בשילוב עם ביטוח הבריאות שלך. בדרך כלל, רכישת פוליסה אישית תחסוך לך כסף בטווח הארוך.

Cigna Global

Cigna Global מספקת ביטוח בריאות לנסיעות לגולים ולנוסעים עסקיים החיים או נוסעים מעבר לים במשך יותר משנה אחת. תוכנית הכיסוי הרפואי הגלובלית שלהם מציעה יכולת התחדשות מובטחת, רשת נרחבת של ספקי שירותי בריאות ברחבי העולם, כמו גם הסכמי תשלום ישיר רבים.

Cigna Global Medical Plan מספקת כיסוי לטיפולי חירום רפואיים, אשפוז וטיפולי שיניים בחו"ל. הוא מציע גם יתרונות ליולדות ובריאות הנפש. יש לך שלוש רמות תוכנית לבחירה: כסף הוא האפשרות הידידותית ביותר לתקציב בעוד זהב ופלטינום מציעים מבני הטבות מקיפים יותר.

תוכנית זו היא רשת תשלום ישיר, כלומר אתה יכול לבחור כל ספק מורשה לקבל את הטיפול שלך. יתר על כן, הוא מציע יותר החזרים מאשר תוכניות אחרות בעת שימוש בספק רשת בינלאומי.

Cigna מציעה לך גישה לרופאים שנבדקו מראש, אנשי מקצוע בתחום הבריאות ובתי חולים במדריך הגלובלי שלהם של ספקי שירותי בריאות מהימנים שמקבלים חיוב ישיר. זה יכול לחסוך לך כסף על ידי הגבלת הוצאות כיס וביטול הצורך בהגשת טפסי תביעה להחזר.

דרך נוספת לצמצם את הוצאות הבריאות היא תכונת ה-Garantee of Payment של Cigna. זה מאפשר לרופאים ולבתי חולים לבקש מ-Cigan להבטיח תשלום, ומבטל את הצורך להגיש תביעה להחזר. כל שעליך לעשות הוא להציג את תעודת הזהות שלך MBA בעת ביקור בכל רופא או בית חולים והם יקבלו את הביטחון של Cigna, ויפחיתו משמעותית את הוצאות הכיס.

התאם אישית את התוכנית הרפואית הבינלאומית שלך עם מודולים נוספים לכיסוי נוסף. לכל מודול יש השתתפות עצמית ומקסימום הטבה משלו, כולל מטופלים חוץ בינלאומיים, פינוי רפואי, בריאות ואיכות חיים וחזון ודנטלי.

קבוצת אליאנץ

קבוצת אליאנץ היא אחת מחברות הביטוח הגדולות באירופה, המספקת ביטוחי רכוש, חיים, בריאות ואשראי וכן שירותי סיוע ללקוחות פרטיים ועסקיים ברחבי העולם. עם 126 מיליון לקוחות פרטיים וארגוניים ב-70 מדינות ברחבי העולם, אליאנץ פועלת עם טווח עולמי שאין שני לו.

אם אתם מתכננים טיול, הקפידו על ביטוח נסיעות שיכסה כל בעיה פוטנציאלית במהלך שהותכם. זה יכול לכלול מקרי חירום בלתי צפויים, הוצאות רפואיות לא מתוכננות ועוד.

Allianz מספקת מגוון תוכניות, מהחסכוני ביותר ועד המקיף ביותר. אלה מכסים עלויות ששולמו מראש כגון כרטיסי טיסה והזמנות לבתי מלון, פעילויות וכרטיסים לאירועים, אפילו אובדן מזוודות.

אתה יכול להוסיף הגנות נוספות לפוליסת ביטוח הנסיעות של Allianz שלך, כגון פוליסת ביטול או הפרעה. אלה יכולים לעזור לכסות נסיעות שאינן בשימוש, שאינן ניתנות להחזר, וכל עלויות תחבורה מוגדלות אם עליך לחזור הביתה מוקדם עקב מחלה או פציעה.

יתרון מצוין נוסף של ביטוח הנסיעות של Allianz הוא הסיוע שלו 24 שעות ביממה. ניתן להגיע למומחה שיציע הכוונה בכל מצב, כמו קבלת טיפול רפואי חירום או החזרת מזוודות שאבדו.

הם מציעים גם את תוכנית SmartBenefits, המציעה תשלומים אוטומטיים עבור עיכובים בטיסה ובכבודה. אתה יכול לקבל עד $100 ליום מבלי לספק קבלות – פשוט הוכחה לכך שהעיכוב שלך התרחש.

אליאנץ מציעה גם תוכנית ביטוח בריאות גלובלית לגולים שהיא אופציה מצוינת. תוכנית זו זמינה למי שמתגורר מחוץ לארצות הברית ותכסה אותך ביותר מ-120 מדינות ברחבי העולם.

AXA גלובל

AXA Global מציעה מבחר מקיף של פוליסות ביטוח בינלאומיות עבור גולים, מהגרים ואזרחים ברחבי העולם. התוכניות שלהם נעות בין כיסוי שנתי לכיסוי לידה ואפילו גישה לספק סיוע חירום.

AXA מציעה פוליסת ביטוח נסיעות חסכונית באזור שנגן המכסה הוצאות רפואיות של עד 30,000 יורו בכל מדינות שנגן. יתר על כן, התוכנית מספקת פינוי חירום רפואי והחזרת גופות למקרה מוות.

הם מציעים שלוש תוכניות ביטוח נסיעות מקיפות לנוסעי פנאי: תוכנית הזהב היא הפופולרית ביותר שלהם, בעוד שאפשרויות הכסף והפנינה מציעות כיסוי תקציבי.

החברה מציעה גם תוכנית שירותים גלובלית כדי לסייע לך למצוא ולהתקשר עם רופאים או בתי חולים מקומיים בזמן ביקור במדינה אחרת. זה יכול לסייע במצבי חירום רפואיים כמו מחלה או פציעה פתאומית, אובדן דרכון או מטען, כמו גם תקלות אחרות שעלולות להתרחש בזמן היעדרות.

יתר על כן, AXA Global קשורה ל-MAXIS, רשת של למעלה מ-140 חברות ביטוח בעלות ידע ומומחיות מקומיים. יחד הם מספקים פולין, שירותי ביטוח משנה והטבות עובדים לתאגידים רב לאומיים.

AXA Global מציעה מבחר תוכניות המותאמות לעובדים המתגוררים ועובדים בחו"ל, כמו גם תוכנית גולים המתאימה לעסקים עם צוות נייד ברחבי העולם.

ביטוח נסיעות AXA מתאים הן לטיולי עסקים והן לטיולי נופש, ומתגאה במומחיות ענפה נרחבת. הם עושים בחירה אידיאלית עבור גולים, מהגרים ואזרחים בינלאומיים בשל הכיסוי המקיף שלהם במחירים סבירים. יתר על כן, AXA מציעה גם תוספות כמו הגנה על עיכוב/הפרעה בטיסה, כיסוי מטען וכן שירותי קונסיירז' ונסיעות.

GeoBlue

GeoBlue מספקת ביטוח נסיעות מקיף, בין אם אתה נוסע לעסקים או להנאה. יש להם תוכניות שמתאימות גם לטיולים בינלאומיים קצרים וגם ארוכי טווח – מחופשות ועד לעבודה מיסיונרית או צוות יאכטות. לא משנה מה הסיבה מאחורי המסע הבינלאומי שלך, ל-GeoBlue יש את התוכנית המושלמת עבורך.

GeoBlue צברה מוניטין של ביטוח בריאות נסיעות לחו"ל מהשורה הראשונה. התוכניות שלהם מציעות כיסוי מעולה עם רשת נרחבת של ספקים, שירותי רפואה טלפונית ושירות לקוחות יוצא דופן – מה שמעניק לך שקט נפשי בכל פעם שאתה זקוק לו ביותר.

הם מציעים כיסוי פינוי רפואי, שמשלם עבור הסעות לבית חולים באזור החירום שלך, והטבות החזרה המאפשרות לך לחזור הביתה מחו"ל. יש להם תוכניות שונות המותאמות לצרכי נסיעה אינדיבידואליים, כמו תוכנית תאונות נסיעה המכסה פציעות שנגרמו מתאונות צלילה או תאונות סקי בירידה.

GeoBlue מספק הטבות נוספות לנסיעות מעבר לתוכניות הסטנדרטיות שלהם, כגון ביטול נסיעה וביטוח כבודה. יתר על כן, יש להם אפשרויות שונות להשתתפות עצמית כך שתוכל לבחור את המתאימה ביותר לתקציב שלך.

החברה מספקת תוכניות בריאות עולמיות לנסיעות למטיילים, מורים, תלמידים וצוותים ימיים. תוכניות הבריאות לנסיעות גלובליות של Voyager, Trekker ו-Xplorer מכסות נסיעות של עד 182 ימים בעוד שתוכנית Navigator אידיאלית עבור נוסעים שהות ממושכת.

הם מציעים שירות טלרפואה עולמי, המספקים פגישות וירטואליות או טלפוניות באותו יום עם רופאים. עם זאת, יש לציין כי אלה אינם נועדו להחליף ביקורי רופא רגילים מכיוון שהם אינם יכולים לאמת את הכיסוי שלך במסגרת מדיניות הבריאות שלך. אם יש לך שאלות או צרכים לפני היציאה לחופשה, צור קשר עם נציג GeoBlue או רכז התוכנית שלך לפני כן.

אינטגרה גלובל

אינטגרה גלובל היא חברה פורצת דרך המשותפת עם לקוחותיהן ליצירת תוכניות המציעות גם הגנה וגם ערך. הם מבינים ששירותי בריאות בינלאומיים יכולים להיות יקרים, ולכן המטרה שלהם היא לתת לך את רמת הכיסוי הגבוהה ביותר מבלי לשבור את התקציב שלך.

הם מציעים תוכניות שונות עבור יחידים ומשפחות שהם תושבי קבע או אזרחים של מדינות אחרות. החבילות שלהם מספקות הטבות כגון כיסוי חירום רפואי, ביטוח חיים, שירותי SAND/אבטחה ועוד הרבה יותר.

בתור גולה, אינטגרה גלובל מבינה שאתה צריך תוכנית שעונה על הדרישות האישיות ואורח החיים שלך. הם שואפים להציע לך את הכיסוי המקיף ביותר. יתר על כן, יש להם מספר הטבות המותאמות במיוחד עבור גולים כגון תוכנית סיוע לגולים וקו סיוע 24/7.

תוכניות ביטוח הבריאות הבינלאומיות שלהם משתמשות ברשת MedNet של בתי חולים ומתקנים רפואיים כדי לתת לך גישה לספקי שירותי בריאות מובילים ברחבי העולם. זה מבטיח לך למצוא בית חולים ורופא עם רישיון מתאים וכישורים לטיפול בך.

אינטגרה מציעה שלוש אפשרויות תשלום כדי ליישב את התביעות שלך: אישור מראש, חיוב ישיר והחזר. שירותים אלה מנוהלים על ידי השותף שלהם Medical Administrators International (MAI).

למנויי איחוד האמירויות יש תהליך תביעה שונה במקצת. אתה יכול לתבוע טיפול במסגרת רשת הספק שלך, אך עליך להגיש טופס החזר מקוון בתוך 180 יום מיום קבלת הטיפול.

אינטגרה גלובל היא ספקית ביטוח רפואי בינלאומית שבסיסה בבריטניה המציעה כיסוי מקיף ללקוחותיה ברחבי העולם. יש להם מערך של תוכניות ביטוח בריאות גלובליות גמישות שתוכננו מתוך מחשבה על גמישות, כך שלקוחות יוכלו להמשיך לקבל כיסוי מוביל לכל מקום שהחיים לוקחים אותם, לא משנה לאן החיים לוקחים אותם.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

שירותים נוספים

ביטוח חיים למשכנתא

מידע חשוב על ביטוח חיים למשכנתא ביטוח חיים למשכנתא הוא סוג של פוליסת חיים לטווח ארוך שנועדה לשלם למלווה המשכנתא שלך עם מותך, יחד עם הוצאות מיידיות כגון חובות ועלויות חינוך. למרבה הצער, בניגוד לפוליסת חיים רגילה היא לא משלמת קצבת מוות ישירות לבני המשפחה שלך. משפחות עשויות להפיק תועלת משימוש בביטוח חיים כדי להבטיח את עתידן. אבל זו לא הדרך היחידה לוודא שהבית שלהם יישאר בית לאחר פטירתך. זה משתלם לך את המשכנתא ביטוח

קראו עוד »

מה צריך לדעת על ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא (PMI), הידוע גם בשם ביטוח משכנתא פרטית (PMI), מגן על המלווים מפני הפסד כספים אם לווים לא עומדים בהלוואות הבית שלהם. PMI נדרש בדרך כלל על משכנתאות קונבנציונליות עם מקדמה מתחת ל-20% וכן הלוואות FHA ו-USDA. ביטוח הגנת משכנתא מגיע בשני סוגים, שניהם משולמים על ידי הלווה ישירות לתשלום המשכנתא החודשי שלהם ונגבים כעמלה נוספת על ידי המלווים כאשר אתה מקבל את עמלת הקמת ההלוואה שלך. שניהם מספקים הגנה לכל הקדנציה ללא צורך

קראו עוד »

משכנתא בחברת ביטוח

ביטוח משכנתא (המכונה לפעמים ביטוח משכנתא פרטית או MIP) מועיל רק למלווה ויש לכלול אותו כחלק מתשלום המשכנתא החודשי שלך מראש בסגירה או חודשי באמצעות תשלומים. הלוואות משכנתא FHA דורשות בדרך כלל ביטוח משכנתא, כאשר הלוואות בתשלומים נמוכים יותר כפופות לכך, אולם פרמיה זו יכולה להתבטל ברגע שתגיעו ל-22% הון עצמי בנכס שלכם. משכנתא בחברת ביטוח דירות ביטוח דירות מגן על רכושו של הצרכן והוא נדרש בדרך כלל בהסכמי הלוואת משכנתא. הכיסוי כולל בדרך כלל

קראו עוד »

מסורבי ביטוח משכנתא

סירוב לחיתום משכנתא חיתום כולל הערכה מעמיקה של הכספים שלך ותיעוד תומך, שלעיתים לוקח כמה שבועות להשלמתו. אם מסמכים מבוקשים כלשהם ימסרו לחתם, הדבר עלול לעכב את השלמת התהליך עוד יותר. חלק מהלווים מוצאים את הבקשה שלהם מושעית או נדחתה לאחר שנבדקה על ידי חתם – אם זה יקרה, קחו זאת כביקורת בונה ולא כעבירה אישית וספקו כל פרט נוסף שהם דורשים באופן מיידי. החתמים מעריכים את היסטוריית האשראי שלך ואת יחס החוב להכנסה (DTI)

קראו עוד »

מחשבון ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא כלול בדרך כלל כחלק מהלוואות קונבנציונליות שאינן דורשות ירידה של 20%. המלווים בדרך כלל מוסיפים את זה לתשלומי ההלוואה הכוללים שלך בכל חודש. מחשבון ביטוח הגנת המשכנתא של NerdWallet מאפשר לך להשוות במהירות תעריפים מ-15+ ספקים, ועוזר לך להבין כיצד ציוני האשראי שלך, יחס DTI ותשלומים משפיעים על עלות תעריפי ביטוח הגנת המשכנתא. התשלום החודשי שלך לביטוח משכנתא פרטית (PMI). ביטוח משכנתא פרטית (PMI) היא עלות נוספת המתווספת לתשלום המשכנתא החודשי הכולל של

קראו עוד »

מחיר ביטוח חיים למשכנתא

בדומה לפוליסות אחרות לטווח ארוך, תוכניות הגנת משכנתא מספקות פרמיות במחיר תחרותי. התעריפים תלויים בגורמים כמו גיל, מצב בריאותי וסכום הכיסוי וכן האם מבוצעת בדיקה רפואית או לא. עֲלוּת ביטוח חיים למשכנתא ביטוח חיים להגנה על משכנתא (המכונה גם פוליסת גמלת מוות משכנתא) יכול להיות אחת הדרכים הקלות ביותר לפרנס את יקיריכם לאחר פטירתכם. למרות שאינה מיועדת כתחליף לפוליסות לתקופת חיים, פוליסות קצבאות מוות משכנתא מספקות הגנה חסכונית אם פוליסות מסורתיות אינן בהישג יד או

קראו עוד »

רוצים לקבל הצעה זולה?

פנו אלינו נציג ישמח לתת לכם שירות

small_c_popup.png

Learn how we helped 100 top brands gain success.

Let's have a chat