השוואת מחירי ביטוח משכנתא

שתפו את הפוסט
תוכן עניינים

השוואת מחירי ביטוח משכנתא

השוואת מחירי ביטוח משכנתא יכולה לעזור לכם לזהות את הפוליסה המתאימה לכם. תעריפי ביטוח בעלי בתים שונים בין ספקים, בהתאם לגורמים כמו מגבלות כיסוי, הנחות, דירוגי צד שלישי ודירוגי חוסן פיננסי שעלולים להשפיע על התעריפים שלהם.

כדי לתת לך מושג ברור יותר כיצד העלויות עשויות להשתנות, השווינו שתי פוליסות עם כיסוי ותשלומי פרמיה דומים – אנא ראה כיצד הן מסתדרות להלן.

הנחות שמקבלים עם עושים השוואת מחירי ביטוח משכנתא

חברות ביטוח מציעות לעתים קרובות הנחות כדי לסייע בקיזוז עלות הפרמיות. דוגמה אחת כזו עשויה לכלול מתן הנחות לבעלי בתים הרוכשים חלונות חסכוניים באנרגיה או מחממי מים עם משאבת חום המתאימים כמכשירים ומערכות ירוקות. הנחה נוספת עשויה לחול על מי שישלם את ביתו במלואו; מבטחים רואים בכך ראיה לכך שהם במצב טוב כלכלית עם מוטיבציה חזקה להגן על רכושם, ולכן כל הנחות עשויות להיות מוגבלות בהתאם – לכן חשוב שלפני קבלת החלטה על רכישת פוליסה יהיה ברור אילו הנחות קיימות וכמה חיסכון עשוי להיות. אפשרי.

דירוג אשראי

רוב רוכשי הדירות מבינים את המשמעות של ציוני אשראי בכל הנוגע לסוגי משכנתא שהם יכולים לגשת אליהם וחיסכון בריבית, אך רבים אינם מבינים עד כמה ציוני אשראי מכריעים גם בתמחור מדיניות PMI. חברות הביטוח משתמשות במשהו שנקרא "ציון ביטוח מבוסס אשראי" כדי לחזות את הסבירות לתביעות ביטוח משכנתא, ומידע זה משמש את הספקים בעת תמחור פוליסות PMI על סמך גורם זה. שים לב שכל ירידה של 20 נקודות יכולה להעלות את מחירי ביטוח המשכנתא באופן משמעותי, אז הקפד להציץ בקרדיט קארמה באופן קבוע כדי לפקח עליה!

יחס LTV

יחס הלוואה לערך (LTV) הוא קריטריון חיוני בהערכה האם אתה זכאי להלוואות מסוגים שונים. מחושב על ידי חיבור כל יתרות ההלוואה על נכס וחלוקתן בערכו המוערך, רמת LTV נמוכה יותר יכולה לעזור לך לקבל משכנתאות וקווי אשראי עם ריביות אטרקטיביות יותר, תוך חיסכון כספי בתשלומי ביטוח משכנתא חודשיים.

יחס LTV הוא אינדיקטור לכמות הסיכון שהמלווה לוקח כאשר הוא מעניק הלוואת משכנתא. לווים שמבצעים תשלומים גדולים יכולים להפחית את יחסי ה-LTV, ולהפחית את הסיכון עבור המלווים. עם זאת, למרבה הצער, הגעת סכומים כה גדולים עבור בתים או מכוניות עשויה להיות מאתגרת אם המצב הכלכלי צר.

למשכנתאות קונבנציונליות, כמו הלוואות קבועות ל-30 שנה, יש בדרך כלל יחסי הלוואה לערך (LTV) מתחת ל-80%. הלוואות עם יחסי LTV גבוהים יותר עשויות לדרוש פרמיות ביטוח משכנתא פרטיות שעלולות להגדיל את ההוצאות החודשיות. אתה יכול להפחית את יחס ה-LTV על ידי הגדלת סכום המקדמה שלך או בחירת נכס או רכב במחיר סביר.

היסטוריית תביעות

ספקי ביטוח לוקחים בחשבון את היסטוריית התביעות שלך בעת קביעת הפרמיות שלך, כולל פרטים כמו מתי ואיזה סוג של נזק דווח וסכום הפשרה. היסטוריית התביעות נמשכת בדרך כלל 5-7 שנים, כאשר לתביעות עדכניות יותר יש השפעה מוגזמת על הפרמיות; אלה שמגישים תביעות תכופות צריכים לצפות לפרמיות גבוהות יותר בעוד שאלו עם רישומים נקיים עשויים אפילו לזכות בהנחות (הגדרות נמצאות במילון המונחים של הביטוח).

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

שירותים נוספים

ביטוח חיים למשכנתא

מידע חשוב על ביטוח חיים למשכנתא ביטוח חיים למשכנתא הוא סוג של פוליסת חיים לטווח ארוך שנועדה לשלם למלווה המשכנתא שלך עם מותך, יחד עם הוצאות מיידיות כגון חובות ועלויות חינוך. למרבה הצער, בניגוד לפוליסת חיים רגילה היא לא משלמת קצבת מוות ישירות לבני המשפחה שלך. משפחות עשויות להפיק תועלת משימוש בביטוח חיים כדי להבטיח את עתידן. אבל זו לא הדרך היחידה לוודא שהבית שלהם יישאר בית לאחר פטירתך. זה משתלם לך את המשכנתא ביטוח

קראו עוד »

מה צריך לדעת על ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא (PMI), הידוע גם בשם ביטוח משכנתא פרטית (PMI), מגן על המלווים מפני הפסד כספים אם לווים לא עומדים בהלוואות הבית שלהם. PMI נדרש בדרך כלל על משכנתאות קונבנציונליות עם מקדמה מתחת ל-20% וכן הלוואות FHA ו-USDA. ביטוח הגנת משכנתא מגיע בשני סוגים, שניהם משולמים על ידי הלווה ישירות לתשלום המשכנתא החודשי שלהם ונגבים כעמלה נוספת על ידי המלווים כאשר אתה מקבל את עמלת הקמת ההלוואה שלך. שניהם מספקים הגנה לכל הקדנציה ללא צורך

קראו עוד »

משכנתא בחברת ביטוח

ביטוח משכנתא (המכונה לפעמים ביטוח משכנתא פרטית או MIP) מועיל רק למלווה ויש לכלול אותו כחלק מתשלום המשכנתא החודשי שלך מראש בסגירה או חודשי באמצעות תשלומים. הלוואות משכנתא FHA דורשות בדרך כלל ביטוח משכנתא, כאשר הלוואות בתשלומים נמוכים יותר כפופות לכך, אולם פרמיה זו יכולה להתבטל ברגע שתגיעו ל-22% הון עצמי בנכס שלכם. משכנתא בחברת ביטוח דירות ביטוח דירות מגן על רכושו של הצרכן והוא נדרש בדרך כלל בהסכמי הלוואת משכנתא. הכיסוי כולל בדרך כלל

קראו עוד »

מסורבי ביטוח משכנתא

סירוב לחיתום משכנתא חיתום כולל הערכה מעמיקה של הכספים שלך ותיעוד תומך, שלעיתים לוקח כמה שבועות להשלמתו. אם מסמכים מבוקשים כלשהם ימסרו לחתם, הדבר עלול לעכב את השלמת התהליך עוד יותר. חלק מהלווים מוצאים את הבקשה שלהם מושעית או נדחתה לאחר שנבדקה על ידי חתם – אם זה יקרה, קחו זאת כביקורת בונה ולא כעבירה אישית וספקו כל פרט נוסף שהם דורשים באופן מיידי. החתמים מעריכים את היסטוריית האשראי שלך ואת יחס החוב להכנסה (DTI)

קראו עוד »

מחשבון ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא כלול בדרך כלל כחלק מהלוואות קונבנציונליות שאינן דורשות ירידה של 20%. המלווים בדרך כלל מוסיפים את זה לתשלומי ההלוואה הכוללים שלך בכל חודש. מחשבון ביטוח הגנת המשכנתא של NerdWallet מאפשר לך להשוות במהירות תעריפים מ-15+ ספקים, ועוזר לך להבין כיצד ציוני האשראי שלך, יחס DTI ותשלומים משפיעים על עלות תעריפי ביטוח הגנת המשכנתא. התשלום החודשי שלך לביטוח משכנתא פרטית (PMI). ביטוח משכנתא פרטית (PMI) היא עלות נוספת המתווספת לתשלום המשכנתא החודשי הכולל של

קראו עוד »

מחיר ביטוח חיים למשכנתא

בדומה לפוליסות אחרות לטווח ארוך, תוכניות הגנת משכנתא מספקות פרמיות במחיר תחרותי. התעריפים תלויים בגורמים כמו גיל, מצב בריאותי וסכום הכיסוי וכן האם מבוצעת בדיקה רפואית או לא. עֲלוּת ביטוח חיים למשכנתא ביטוח חיים להגנה על משכנתא (המכונה גם פוליסת גמלת מוות משכנתא) יכול להיות אחת הדרכים הקלות ביותר לפרנס את יקיריכם לאחר פטירתכם. למרות שאינה מיועדת כתחליף לפוליסות לתקופת חיים, פוליסות קצבאות מוות משכנתא מספקות הגנה חסכונית אם פוליסות מסורתיות אינן בהישג יד או

קראו עוד »

רוצים לקבל הצעה זולה?

פנו אלינו נציג ישמח לתת לכם שירות

small_c_popup.png

Learn how we helped 100 top brands gain success.

Let's have a chat