ביטוח חיים למשכנתא

שתפו את הפוסט
תוכן עניינים

מידע חשוב על ביטוח חיים למשכנתא

ביטוח חיים למשכנתא

ביטוח חיים למשכנתא הוא סוג של פוליסת חיים לטווח ארוך שנועדה לשלם למלווה המשכנתא שלך עם מותך, יחד עם הוצאות מיידיות כגון חובות ועלויות חינוך. למרבה הצער, בניגוד לפוליסת חיים רגילה היא לא משלמת קצבת מוות ישירות לבני המשפחה שלך.

משפחות עשויות להפיק תועלת משימוש בביטוח חיים כדי להבטיח את עתידן. אבל זו לא הדרך היחידה לוודא שהבית שלהם יישאר בית לאחר פטירתך.

זה משתלם לך את המשכנתא

ביטוח הגנת משכנתא, המכונה גם ביטוח חיים למשכנתא או MPI, הוא סוג של ביטוח חיים שנועד לשלם את המשכנתא החובה שלך אם תלך לעולמך. נמכר בדרך כלל דרך מלווי משכנתאות כחלק מתהליך בקשת ההלוואה ולעיתים קרובות נעשה בו שימוש גם בהלוואות FHA.

MPI דומה לביטוח חיים מסורתי בכך שהוא משלם ישירות למלווים ולא ליחידים וניתן להשתמש בו רק כדי להחזיר חובות משכנתא, מה שיוצר מגבלות עבור משפחות מסוימות שעלולות להפוך את MPI לא מתאים עבורן. לכן, ייתכן שיהיה זהיר יותר עבורך לרכוש פוליסת חיים סטנדרטית עם ערך נקוב שווה לפחות העונה על הגבלות אלו.

כך שאם תעברו לפני פירעון המשכנתא, יקיריכם יהיו מספיק ביטחון להמשיך לגור בבית משפחתם ולהימנע מעיקול. יתר על כן, בחר בפוליסת חיים לתקופות עם ערך נקוב גבוה יותר המאפשרת למוטבים שלך להשתמש בקצבת המוות שלה עבור הוצאות אחרות, מתן גמישות רבה יותר עבורם ונותנת בסיס פיננסי חזק יותר למשפחתך. זה גם יבטיח שהילדים שלך יוכלו להישאר בבית ילדותם לאחר שתלך – משהו שיכול לעשות הבדל אמיתי בזמנים קשים עבור כל המעורבים.

ביטוח חיים למשכנתא משלם את המשכנתא של המשפחה שלך

ביטוח הגנת משכנתא, המכונה בדרך כלל MPI, הוא פוליסת ביטוח חיים שנועדה לשלם את יתרת המשכנתא החובה שלך אם תלך לעולמך. לעתים קרובות מוצעת דרך המלווה שלך או מבטח לא קשור, צורת כיסוי חיים זו הופכת את המלווה שלך למוטב ומפנה את כל הטבות המוות לתשלום יתרת ההלוואה שלך. בניגוד לפוליסות חיים סטנדרטיות שבהן מוטבים כמו בני זוג או ילדים יכולים לבחור כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בתשלום דמי מוות, פוליסות MPI הופכות את המלווה שלך למוטב ומכוונות אותו להחזר ישירות.

בעוד שביטוח חיים למשכנתא יכול לסייע בהגנה מפני אובדן בית עבורך ועבור משפחתך, ייתכנו גם חסרונות הקשורים אליו. לפני רכישת אחת מהפוליסות הללו, חיוני לשקול את כל ההוצאות הנוגעות לתשלום המשכנתא הביתית ולמחיה היומיומית כגון חשבונות שירות או עלויות הלוויה לפני רכישת פוליסה כלשהי. גמלת מוות יכולה לספק הוצאות מיידיות או סיוע בהחזר חובות ולכסות את עלויות הלוויה כדוגמה.

ביטוח חיים לתקופות מעניק למשפחתך גמישות רבה יותר בכל הנוגע להוצאת קצבת המוות. עם הפרמיות הנמוכות יותר והתנאים הארוכים יותר, פוליסות טווח חיים מאפשרות לך לבחור סכום ואורך התואמים את תשלומי הלוואת המשכנתא שלך; בנוסף למוטבים יש אפשרות להשאיר חלק ממנו כדי לשלם הוצאות אחרות כמו טיפול הזדקנות או שכר לימוד במכללה. יתרה מזאת, הפרמיות לתקופות אינן עולות עם הגיל או בעיות בריאות ולכן פרמיות ביטוח לתקופות מהוות דרך מצוינת למשפחות לעמוד בהתחייבויות פיננסיות משתנות – מועילות במיוחד ללווים עם הלוואות משכנתא בריבית מתכווננת כגון הלוואה בריבית מתכווננת (ARM).

זה משלם את המשכנתא של היורשים שלך

הגנה על משכנתא היא קריטית מכיוון שבלעדיה, יקיריכם עלולים לחוות עומס כלכלי חמור. פוליסת ביטוח חיים יכולה לספק את הביטחון הזה על ידי פירעון המשכנתא שלך עם מותך והבטחה שהם יוכלו להמשיך לגור בבית שבניתם ביחד. במקרים רבים, קצבאות מוות בביטוח חיים מכסות יותר מסתם תשלומי המשכנתא שלך – הם עשויים לכסות הוצאות אחרות ואולי לאפשר ליקיריך להחזיר חובות ביתר קלות אם תרצה בכך.

חלק מהמלווים מוכרים ביטוח הגנה על משכנתא (MPI). הם משיגים מידע על ההלוואה שלך מרישומים ציבוריים, ואז משתמשים בזה כדי למכור פוליסת ביטוח חיים עם פרמיות גבוהות שאולי יהיו שקופות וקשות להבנה ואולי לא. אתה יכול לבטל את הסכמתך על ידי רכישת פוליסה משלך המאפשרת לך לקבוע מי ייהנה מהכספים שלך.

ביטוח חיים מספק יותר גמישות מאשר MPI, אשר משלם את המשכנתא שלך רק עם מותך. אבל זה אולי לא מתאים לכולם; במיוחד אנשים שיש להם גם משכנתאות גדולות וגם הוצאות יומיומיות שצריך לקחת בחשבון. הטבת מוות מסורתית של פוליסת חיים לא רק מכסה את המשכנתא שלך, אלא יכולה גם לסייע בהוצאות אחרות כמו עלויות הלוויה ועלויות בעלות על בתים נפוצות כגון דמי ביטוח לבעלי בתים, דמי HOA או מיסי רכוש.

זה משלם את החובות שלך

ביטוח חיים למשכנתא (MPI) מאפשר למשפחה שלך לשמור על הבית מבלי לדאוג לתשלומי חובות. עם זאת, למרבה הצער, MPI עשוי שלא לכסות את כל ההתחייבויות שלך, ולכן בהתאם למצבך האישי, ייתכן שתדרוש כיסוי נוסף כגון ביטוח חיים לכיסוי חובות כרטיסי אשראי והלוואות רכב. עם פוליסות של חיים שלמות שבנו ערכים במזומן, אתה יכול אפילו ללוות כנגד ערך זה כדי לכסות את ההתחייבויות הללו מבלי להשפיע לרעה על דוח האשראי שלך – הלוואות כנגד פוליסות חיים שלמות יכולה אפילו לעזור להקל על כמה בעיות חוב בקלות רבה יותר מאשר הלוואות ישירות מול כרטיסי אשראי!

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

שירותים נוספים

ביטוח חיים למשכנתא

מידע חשוב על ביטוח חיים למשכנתא ביטוח חיים למשכנתא הוא סוג של פוליסת חיים לטווח ארוך שנועדה לשלם למלווה המשכנתא שלך עם מותך, יחד עם הוצאות מיידיות כגון חובות ועלויות חינוך. למרבה הצער, בניגוד לפוליסת חיים רגילה היא לא משלמת קצבת מוות ישירות לבני המשפחה שלך. משפחות עשויות להפיק תועלת משימוש בביטוח חיים כדי להבטיח את עתידן. אבל זו לא הדרך היחידה לוודא שהבית שלהם יישאר בית לאחר פטירתך. זה משתלם לך את המשכנתא ביטוח

קראו עוד »

מה צריך לדעת על ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא (PMI), הידוע גם בשם ביטוח משכנתא פרטית (PMI), מגן על המלווים מפני הפסד כספים אם לווים לא עומדים בהלוואות הבית שלהם. PMI נדרש בדרך כלל על משכנתאות קונבנציונליות עם מקדמה מתחת ל-20% וכן הלוואות FHA ו-USDA. ביטוח הגנת משכנתא מגיע בשני סוגים, שניהם משולמים על ידי הלווה ישירות לתשלום המשכנתא החודשי שלהם ונגבים כעמלה נוספת על ידי המלווים כאשר אתה מקבל את עמלת הקמת ההלוואה שלך. שניהם מספקים הגנה לכל הקדנציה ללא צורך

קראו עוד »

משכנתא בחברת ביטוח

ביטוח משכנתא (המכונה לפעמים ביטוח משכנתא פרטית או MIP) מועיל רק למלווה ויש לכלול אותו כחלק מתשלום המשכנתא החודשי שלך מראש בסגירה או חודשי באמצעות תשלומים. הלוואות משכנתא FHA דורשות בדרך כלל ביטוח משכנתא, כאשר הלוואות בתשלומים נמוכים יותר כפופות לכך, אולם פרמיה זו יכולה להתבטל ברגע שתגיעו ל-22% הון עצמי בנכס שלכם. משכנתא בחברת ביטוח דירות ביטוח דירות מגן על רכושו של הצרכן והוא נדרש בדרך כלל בהסכמי הלוואת משכנתא. הכיסוי כולל בדרך כלל

קראו עוד »

מסורבי ביטוח משכנתא

סירוב לחיתום משכנתא חיתום כולל הערכה מעמיקה של הכספים שלך ותיעוד תומך, שלעיתים לוקח כמה שבועות להשלמתו. אם מסמכים מבוקשים כלשהם ימסרו לחתם, הדבר עלול לעכב את השלמת התהליך עוד יותר. חלק מהלווים מוצאים את הבקשה שלהם מושעית או נדחתה לאחר שנבדקה על ידי חתם – אם זה יקרה, קחו זאת כביקורת בונה ולא כעבירה אישית וספקו כל פרט נוסף שהם דורשים באופן מיידי. החתמים מעריכים את היסטוריית האשראי שלך ואת יחס החוב להכנסה (DTI)

קראו עוד »

מחשבון ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא כלול בדרך כלל כחלק מהלוואות קונבנציונליות שאינן דורשות ירידה של 20%. המלווים בדרך כלל מוסיפים את זה לתשלומי ההלוואה הכוללים שלך בכל חודש. מחשבון ביטוח הגנת המשכנתא של NerdWallet מאפשר לך להשוות במהירות תעריפים מ-15+ ספקים, ועוזר לך להבין כיצד ציוני האשראי שלך, יחס DTI ותשלומים משפיעים על עלות תעריפי ביטוח הגנת המשכנתא. התשלום החודשי שלך לביטוח משכנתא פרטית (PMI). ביטוח משכנתא פרטית (PMI) היא עלות נוספת המתווספת לתשלום המשכנתא החודשי הכולל של

קראו עוד »

מחיר ביטוח חיים למשכנתא

בדומה לפוליסות אחרות לטווח ארוך, תוכניות הגנת משכנתא מספקות פרמיות במחיר תחרותי. התעריפים תלויים בגורמים כמו גיל, מצב בריאותי וסכום הכיסוי וכן האם מבוצעת בדיקה רפואית או לא. עֲלוּת ביטוח חיים למשכנתא ביטוח חיים להגנה על משכנתא (המכונה גם פוליסת גמלת מוות משכנתא) יכול להיות אחת הדרכים הקלות ביותר לפרנס את יקיריכם לאחר פטירתכם. למרות שאינה מיועדת כתחליף לפוליסות לתקופת חיים, פוליסות קצבאות מוות משכנתא מספקות הגנה חסכונית אם פוליסות מסורתיות אינן בהישג יד או

קראו עוד »

רוצים לקבל הצעה זולה?

פנו אלינו נציג ישמח לתת לכם שירות

small_c_popup.png

Learn how we helped 100 top brands gain success.

Let's have a chat