ביטוח חיים למשכנתא

שתפו את הפוסט
תוכן עניינים

מידע חשוב על ביטוח חיים למשכנתא

ביטוח חיים למשכנתא

ביטוח חיים למשכנתא הוא סוג של פוליסת חיים לטווח ארוך שנועדה לשלם למלווה המשכנתא שלך עם מותך, יחד עם הוצאות מיידיות כגון חובות ועלויות חינוך. למרבה הצער, בניגוד לפוליסת חיים רגילה היא לא משלמת קצבת מוות ישירות לבני המשפחה שלך.

משפחות עשויות להפיק תועלת משימוש בביטוח חיים כדי להבטיח את עתידן. אבל זו לא הדרך היחידה לוודא שהבית שלהם יישאר בית לאחר פטירתך.

זה משתלם לך את המשכנתא

ביטוח הגנת משכנתא, המכונה גם ביטוח חיים למשכנתא או MPI, הוא סוג של ביטוח חיים שנועד לשלם את המשכנתא החובה שלך אם תלך לעולמך. נמכר בדרך כלל דרך מלווי משכנתאות כחלק מתהליך בקשת ההלוואה ולעיתים קרובות נעשה בו שימוש גם בהלוואות FHA.

MPI דומה לביטוח חיים מסורתי בכך שהוא משלם ישירות למלווים ולא ליחידים וניתן להשתמש בו רק כדי להחזיר חובות משכנתא, מה שיוצר מגבלות עבור משפחות מסוימות שעלולות להפוך את MPI לא מתאים עבורן. לכן, ייתכן שיהיה זהיר יותר עבורך לרכוש פוליסת חיים סטנדרטית עם ערך נקוב שווה לפחות העונה על הגבלות אלו.

כך שאם תעברו לפני פירעון המשכנתא, יקיריכם יהיו מספיק ביטחון להמשיך לגור בבית משפחתם ולהימנע מעיקול. יתר על כן, בחר בפוליסת חיים לתקופות עם ערך נקוב גבוה יותר המאפשרת למוטבים שלך להשתמש בקצבת המוות שלה עבור הוצאות אחרות, מתן גמישות רבה יותר עבורם ונותנת בסיס פיננסי חזק יותר למשפחתך. זה גם יבטיח שהילדים שלך יוכלו להישאר בבית ילדותם לאחר שתלך – משהו שיכול לעשות הבדל אמיתי בזמנים קשים עבור כל המעורבים.

ביטוח חיים למשכנתא משלם את המשכנתא של המשפחה שלך

ביטוח הגנת משכנתא, המכונה בדרך כלל MPI, הוא פוליסת ביטוח חיים שנועדה לשלם את יתרת המשכנתא החובה שלך אם תלך לעולמך. לעתים קרובות מוצעת דרך המלווה שלך או מבטח לא קשור, צורת כיסוי חיים זו הופכת את המלווה שלך למוטב ומפנה את כל הטבות המוות לתשלום יתרת ההלוואה שלך. בניגוד לפוליסות חיים סטנדרטיות שבהן מוטבים כמו בני זוג או ילדים יכולים לבחור כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בתשלום דמי מוות, פוליסות MPI הופכות את המלווה שלך למוטב ומכוונות אותו להחזר ישירות.

בעוד שביטוח חיים למשכנתא יכול לסייע בהגנה מפני אובדן בית עבורך ועבור משפחתך, ייתכנו גם חסרונות הקשורים אליו. לפני רכישת אחת מהפוליסות הללו, חיוני לשקול את כל ההוצאות הנוגעות לתשלום המשכנתא הביתית ולמחיה היומיומית כגון חשבונות שירות או עלויות הלוויה לפני רכישת פוליסה כלשהי. גמלת מוות יכולה לספק הוצאות מיידיות או סיוע בהחזר חובות ולכסות את עלויות הלוויה כדוגמה.

ביטוח חיים לתקופות מעניק למשפחתך גמישות רבה יותר בכל הנוגע להוצאת קצבת המוות. עם הפרמיות הנמוכות יותר והתנאים הארוכים יותר, פוליסות טווח חיים מאפשרות לך לבחור סכום ואורך התואמים את תשלומי הלוואת המשכנתא שלך; בנוסף למוטבים יש אפשרות להשאיר חלק ממנו כדי לשלם הוצאות אחרות כמו טיפול הזדקנות או שכר לימוד במכללה. יתרה מזאת, הפרמיות לתקופות אינן עולות עם הגיל או בעיות בריאות ולכן פרמיות ביטוח לתקופות מהוות דרך מצוינת למשפחות לעמוד בהתחייבויות פיננסיות משתנות – מועילות במיוחד ללווים עם הלוואות משכנתא בריבית מתכווננת כגון הלוואה בריבית מתכווננת (ARM).

זה משלם את המשכנתא של היורשים שלך

הגנה על משכנתא היא קריטית מכיוון שבלעדיה, יקיריכם עלולים לחוות עומס כלכלי חמור. פוליסת ביטוח חיים יכולה לספק את הביטחון הזה על ידי פירעון המשכנתא שלך עם מותך והבטחה שהם יוכלו להמשיך לגור בבית שבניתם ביחד. במקרים רבים, קצבאות מוות בביטוח חיים מכסות יותר מסתם תשלומי המשכנתא שלך – הם עשויים לכסות הוצאות אחרות ואולי לאפשר ליקיריך להחזיר חובות ביתר קלות אם תרצה בכך.

חלק מהמלווים מוכרים ביטוח הגנה על משכנתא (MPI). הם משיגים מידע על ההלוואה שלך מרישומים ציבוריים, ואז משתמשים בזה כדי למכור פוליסת ביטוח חיים עם פרמיות גבוהות שאולי יהיו שקופות וקשות להבנה ואולי לא. אתה יכול לבטל את הסכמתך על ידי רכישת פוליסה משלך המאפשרת לך לקבוע מי ייהנה מהכספים שלך.

ביטוח חיים מספק יותר גמישות מאשר MPI, אשר משלם את המשכנתא שלך רק עם מותך. אבל זה אולי לא מתאים לכולם; במיוחד אנשים שיש להם גם משכנתאות גדולות וגם הוצאות יומיומיות שצריך לקחת בחשבון. הטבת מוות מסורתית של פוליסת חיים לא רק מכסה את המשכנתא שלך, אלא יכולה גם לסייע בהוצאות אחרות כמו עלויות הלוויה ועלויות בעלות על בתים נפוצות כגון דמי ביטוח לבעלי בתים, דמי HOA או מיסי רכוש.

זה משלם את החובות שלך

ביטוח חיים למשכנתא (MPI) מאפשר למשפחה שלך לשמור על הבית מבלי לדאוג לתשלומי חובות. עם זאת, למרבה הצער, MPI עשוי שלא לכסות את כל ההתחייבויות שלך, ולכן בהתאם למצבך האישי, ייתכן שתדרוש כיסוי נוסף כגון ביטוח חיים לכיסוי חובות כרטיסי אשראי והלוואות רכב. עם פוליסות של חיים שלמות שבנו ערכים במזומן, אתה יכול אפילו ללוות כנגד ערך זה כדי לכסות את ההתחייבויות הללו מבלי להשפיע לרעה על דוח האשראי שלך – הלוואות כנגד פוליסות חיים שלמות יכולה אפילו לעזור להקל על כמה בעיות חוב בקלות רבה יותר מאשר הלוואות ישירות מול כרטיסי אשראי!

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

שירותים נוספים

ביטוח נסיעות לאנשי עסקים
ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות לאנשי עסקים

איזה ביטוח נסיעות מתאים לאנשי עסקים? אם השאלה היא איזה ביטוח נסיעות לאנשי עסקים מתאים לאנשי עסקים, התשובה תהיה כזאת: ביטוח הנסיעות נקבע בדרך כלל לפי אופי הנסיעה ולאו דווקא לפי מטרת הנסיעה. עם זאת, ישנם כמה דברים שחשוב לדעת לגבי ביטוחי נסיעות לאנשי עסקים – קראו כאן.  מה ביטוח נסיעות לאנשי עסקים מכסה?  כאשר מדובר על ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים בכל תחום עסקי כזה או אחר, ברוב המקרים הכוונה תהיה להרחבות שונות. הרחבות

קראו עוד »

ביטוח נסיעות לחו"ל מצב רפואי קיים

מה זה ביטוח נסיעות לחו"ל מצב רפואי קיים? אם אתם שואלים מה זה ביטוח נסיעות מצב רפואי קיים, התשובה היא כזאת: אנשים אשר טסים לחו"ל בעודם סובלים ממצב רפואי כזה או אחר, נחשבים מבוטחים בעלי סיכון גבוה יותר מבחינת חברת הביטוח. מה חשוב לדעת בנושא הזה? – קראו כאן וקבלו תשובות מקיפות.  האם כל אחד יכול לרכוש את ביטוח נסיעות לחו"ל מצב רפואי קיים? לשאלה: האם כל אחד\ת יכולים לרכוש את הביטוח, התשובה היא כי

קראו עוד »

ביטוח תכולה ומבנה

מתי מומלץ לרכוש ביטוח תכולה ומבנה? ביטוח הדירה או נכס אחר שלכם הוא שיקול חשוב עבור בעלי בתים ומשקיעי נדל"ן כאחד. ההחלטה מתי לרכוש ביטוח כזה צריכה להיעשות תוך התייחסות מדוקדקת של גורמים שונים. נקודת מפתח היא תשקלו את הביטוח מוקדם ככל האפשר, רצוי בעת רכישת הנכס או זמן קצר לאחר מכן. תזמון זה מבטיח שההשקעה שלכם מוגנת כבר מההתחלה. מומלץ גם להעריך את הסיכונים של האקלים והסיכונים הסביבתיים המקומיים, שכן נכסים באזורים המועדים לאסונות

קראו עוד »

אילו ביטוחים ורישיונות צריך לענף הנדל"ן?

תחום הנדל"ן הוא תחום מורכב ויש חשיבות רבה ליכולת להתמצא בסוגי הביטוחים והרישיונות השונים שקשורים אליו עבור כל מי שמתכנן לבצע עסקת נדל"ן מכל סוג (בין אם זה קשור לשכירות, עסקת קנייה או מכירה של נכס או תיווך בעסקה כזאת). אם אתם מתכננים מהלך שקשור לנדל"ן, זה הזמן להתעמק בדקויות החשובות האלה! רישיון תיווך רישיון תיווך הוא חובה לכל מי שמעוניין לעבוד כמתווך נדל"ן. הוא מסמל מחויבות לסטנדרטים מקצועיים והבנה עמוקה של שוק הנדל"ן. כדי

קראו עוד »

ביטוח חיים למשכנתא

מידע חשוב על ביטוח חיים למשכנתא ביטוח חיים למשכנתא הוא סוג של פוליסת חיים לטווח ארוך שנועדה לשלם למלווה המשכנתא שלך עם מותך, יחד עם הוצאות מיידיות כגון חובות ועלויות חינוך. למרבה הצער, בניגוד לפוליסת חיים רגילה היא לא משלמת קצבת מוות ישירות לבני המשפחה שלך. משפחות עשויות להפיק תועלת משימוש בביטוח חיים כדי להבטיח את עתידן. אבל זו לא הדרך היחידה לוודא שהבית שלהם יישאר בית לאחר פטירתך. זה משתלם לך את המשכנתא ביטוח

קראו עוד »

מה צריך לדעת על ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא (PMI), הידוע גם בשם ביטוח משכנתא פרטית (PMI), מגן על המלווים מפני הפסד כספים אם לווים לא עומדים בהלוואות הבית שלהם. PMI נדרש בדרך כלל על משכנתאות קונבנציונליות עם מקדמה מתחת ל-20% וכן הלוואות FHA ו-USDA. ביטוח הגנת משכנתא מגיע בשני סוגים, שניהם משולמים על ידי הלווה ישירות לתשלום המשכנתא החודשי שלהם ונגבים כעמלה נוספת על ידי המלווים כאשר אתה מקבל את עמלת הקמת ההלוואה שלך. שניהם מספקים הגנה לכל הקדנציה ללא צורך

קראו עוד »

רוצים לקבל הצעה זולה?

פנו אלינו נציג ישמח לתת לכם שירות

small_c_popup.png

Learn how we helped 100 top brands gain success.

Let's have a chat