מה זה ביטוח משכנתא

שתפו את הפוסט
תוכן עניינים

ביטוח משכנתא משמש כהגנה עבור המלווים אם לא תעמוד בתשלומים שלך בזמן. בדרך כלל נדרש בהלוואות קונבנציונליות עם מקדמה של פחות מ-20% ולעיתים קרובות כלולים כחלק מתהליך הלוואות, ביטוח משכנתא מגן על המלווים אם אתה מחדל.

ביטוח משכנתא יכול להפוך את רכישת הבית מוקדם יותר על ידי שחרור כספים שהיו הולכים למקדמה שלך ולרוב יפוג לאחר שרמת ההון שלך עלתה משמעותית.

מהי משכנתא?

משכנתאות הן הלוואות מובטחות המונפקות על ידי מלווים כדי לאפשר לרוכשי דירות לקנות בתים. במקרה של ברירת מחדל, למלווה שלך יש פניה משפטית לתפוס חזרה או להחזיר את הנכס – תהליך זה מכונה עיקול.

כדי למנוע עיקול, המלווים דורשים מרוכשי דירות פוטנציאליים לבצע לפחות 20% מקדמה; עם זאת, רוכשי בתים פוטנציאליים רבים אינם יכולים לחסוך כל כך הרבה כסף מראש. כאן נכנס לתמונה ביטוח המשכנתא – הוא מחזיר את המלווה שלך במקרה של החמצת תשלומי משכנתא והוא נדרש בדרך כלל בהלוואות קונבנציונליות עם מקדמה של פחות מ-20%.

ישנן צורות שונות של ביטוח משכנתא, כולם גובים עמלה בכל חודש שיש להוסיף לתשלומים שלך. CNBC Select מספקת תובנות לגבי מהו ביטוח משכנתא, מדוע אתה עשוי לדרוש זאת וכיצד תוכל למצוא את העסקה הטובה ביותר שיש.

איך עובדת ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא (PMI) מגן על מלווים במקרה של ברירת מחדל בתשלומים, והוא נדרש בדרך כלל אם המקדמה שלך יורדת מתחת ל-20% עבור הלוואות קונבנציונליות. העלויות שלו תלויות בגורמים כמו ציון האשראי שלך, יחס הלוואה לערך וגודל המקדמה; כחלק מתשלום המשכנתא החודשי שלך אתה מכסה את ההוצאה הנוספת הזו.

ביטוח משכנתא מגן על שני הצדדים במקרה של אי תשלום תשלומים; נדרש בדרך כלל בהלוואות קונבנציונליות עם מקדמה של פחות מ-20%.

פרמיות ביטוח משכנתא נכללות לעתים קרובות כחלק מסך העלויות ומיתרת ההלוואה שלך, מה שמגדיל את שניהם. אמנם גישה זו יכולה להועיל לרוכשי בתים ראשונים שאולי חסר להם מספיק מזומן לתשלום מקדמה גדולה מראש, כמו גם לאלה המגיעים לבעלות בית מהר יותר דרך בתים סבירים יותר, אך היא מגדילה את עלויות המשכנתא הכוללות כמו גם את הסיכון למלווה.

מה זה ביטוח משכנתא פרטית PMI?

PMI ביטוח משכנתא פרטית מגן על המלווים מפני הפסדים הנגרמים מחדלות פירעון של לווים בהלוואות קונבנציונליות עם מקדמה מתחת ל-20% ויחסי LTV העולה על 80%. פוליסות PMI חייבות להיכלל בדרך כלל כמרכיב של ביטוח משכנתא כאשר משתמשים בהן כחלק מהסכמי משכנתא קונבנציונליים עם ירידה של פחות מ-20%.

לוקחי הלוואות בדרך כלל משלמים ביטוח משכנתא פרטית (PMI) מדי חודש כחלק מתשלום המשכנתא החודשי שלהם, בהתאם לסוג ההלוואה וגורמים אחרים. ניתן לפצל את עלויות ה-PMI בין תשלומים חודשיים בודדים או לאחד יחד לתשלום חד פעמי בסגירה; LPMI בתשלום מלווה עשויה להגיע עם סט תנאים משלה.

ישנן אסטרטגיות שונות שאתה יכול להשתמש כדי להוזיל או לבטל את עלויות ביטוח משכנתא פרטית (PMI), כולל ביצוע מקדמה גדולה יותר, בחירת תקופת הלוואה קצרה יותר ובחירה בריבית קבועה.

מה זה MIP?

בדומה ל-PMI, פרמיית ביטוח משכנתא (MIP) מגנה על המלווים מפני מחדלים; עם זאת, יש כמה הבחנות עיקריות. MIP הוא חובה על כל הלוואות FHA ללא קשר לגודל המקדמה; בניגוד למשכנתאות קונבנציונליות שבהן ביטול יכול להתבצע לאחר שנבנה 20% הון עצמי על ידי הלווה.

עלויות ה-MIP נעות בדרך כלל בין 1.75% מראש ובין 0.15-0.7% בכל שנה עבור כל סוגי הלוואות FHA, כולל רוכשי דירה בפעם הראשונה עם ציוני אשראי נמוכים יותר וכאלה שרוצים למחזר נכסים קיימים. זה נדרש על כל סוגי המשכנתאות FHA.

כאמור לעיל, לווים יכולים להוריד את תשלומי דמי ביטוח המשכנתא שלהם על ידי ביצוע מקדמה גדולה יותר או בחירה בתקופת הלוואה קצרה יותר, מימון מחדש להלוואה קונבנציונלית ברגע שהאשראי שלהם משתפר, או מימון מחדש להלוואות שאינן דורשות עמלות MIP בסך הכל ולספק ריביות תחרותיות המתאימות לבעלי משאבים מוגבלים.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

שירותים נוספים

ביטוח חיים למשכנתא

מידע חשוב על ביטוח חיים למשכנתא ביטוח חיים למשכנתא הוא סוג של פוליסת חיים לטווח ארוך שנועדה לשלם למלווה המשכנתא שלך עם מותך, יחד עם הוצאות מיידיות כגון חובות ועלויות חינוך. למרבה הצער, בניגוד לפוליסת חיים רגילה היא לא משלמת קצבת מוות ישירות לבני המשפחה שלך. משפחות עשויות להפיק תועלת משימוש בביטוח חיים כדי להבטיח את עתידן. אבל זו לא הדרך היחידה לוודא שהבית שלהם יישאר בית לאחר פטירתך. זה משתלם לך את המשכנתא ביטוח

קראו עוד »

מה צריך לדעת על ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא (PMI), הידוע גם בשם ביטוח משכנתא פרטית (PMI), מגן על המלווים מפני הפסד כספים אם לווים לא עומדים בהלוואות הבית שלהם. PMI נדרש בדרך כלל על משכנתאות קונבנציונליות עם מקדמה מתחת ל-20% וכן הלוואות FHA ו-USDA. ביטוח הגנת משכנתא מגיע בשני סוגים, שניהם משולמים על ידי הלווה ישירות לתשלום המשכנתא החודשי שלהם ונגבים כעמלה נוספת על ידי המלווים כאשר אתה מקבל את עמלת הקמת ההלוואה שלך. שניהם מספקים הגנה לכל הקדנציה ללא צורך

קראו עוד »

משכנתא בחברת ביטוח

ביטוח משכנתא (המכונה לפעמים ביטוח משכנתא פרטית או MIP) מועיל רק למלווה ויש לכלול אותו כחלק מתשלום המשכנתא החודשי שלך מראש בסגירה או חודשי באמצעות תשלומים. הלוואות משכנתא FHA דורשות בדרך כלל ביטוח משכנתא, כאשר הלוואות בתשלומים נמוכים יותר כפופות לכך, אולם פרמיה זו יכולה להתבטל ברגע שתגיעו ל-22% הון עצמי בנכס שלכם. משכנתא בחברת ביטוח דירות ביטוח דירות מגן על רכושו של הצרכן והוא נדרש בדרך כלל בהסכמי הלוואת משכנתא. הכיסוי כולל בדרך כלל

קראו עוד »

מסורבי ביטוח משכנתא

סירוב לחיתום משכנתא חיתום כולל הערכה מעמיקה של הכספים שלך ותיעוד תומך, שלעיתים לוקח כמה שבועות להשלמתו. אם מסמכים מבוקשים כלשהם ימסרו לחתם, הדבר עלול לעכב את השלמת התהליך עוד יותר. חלק מהלווים מוצאים את הבקשה שלהם מושעית או נדחתה לאחר שנבדקה על ידי חתם – אם זה יקרה, קחו זאת כביקורת בונה ולא כעבירה אישית וספקו כל פרט נוסף שהם דורשים באופן מיידי. החתמים מעריכים את היסטוריית האשראי שלך ואת יחס החוב להכנסה (DTI)

קראו עוד »

מחשבון ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא כלול בדרך כלל כחלק מהלוואות קונבנציונליות שאינן דורשות ירידה של 20%. המלווים בדרך כלל מוסיפים את זה לתשלומי ההלוואה הכוללים שלך בכל חודש. מחשבון ביטוח הגנת המשכנתא של NerdWallet מאפשר לך להשוות במהירות תעריפים מ-15+ ספקים, ועוזר לך להבין כיצד ציוני האשראי שלך, יחס DTI ותשלומים משפיעים על עלות תעריפי ביטוח הגנת המשכנתא. התשלום החודשי שלך לביטוח משכנתא פרטית (PMI). ביטוח משכנתא פרטית (PMI) היא עלות נוספת המתווספת לתשלום המשכנתא החודשי הכולל של

קראו עוד »

מחיר ביטוח חיים למשכנתא

בדומה לפוליסות אחרות לטווח ארוך, תוכניות הגנת משכנתא מספקות פרמיות במחיר תחרותי. התעריפים תלויים בגורמים כמו גיל, מצב בריאותי וסכום הכיסוי וכן האם מבוצעת בדיקה רפואית או לא. עֲלוּת ביטוח חיים למשכנתא ביטוח חיים להגנה על משכנתא (המכונה גם פוליסת גמלת מוות משכנתא) יכול להיות אחת הדרכים הקלות ביותר לפרנס את יקיריכם לאחר פטירתכם. למרות שאינה מיועדת כתחליף לפוליסות לתקופת חיים, פוליסות קצבאות מוות משכנתא מספקות הגנה חסכונית אם פוליסות מסורתיות אינן בהישג יד או

קראו עוד »

רוצים לקבל הצעה זולה?

פנו אלינו נציג ישמח לתת לכם שירות

small_c_popup.png

Learn how we helped 100 top brands gain success.

Let's have a chat